Hakan şükür Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Hakan şükür Twitter

@KemalistKemal_ @NihatKahveci8 Onların oynadıkları yılları kabul etmiyosunuz ya kral, o yıllar yok ya hani, hiç oynanmamış kabul ediyoruz o seneleri. Lefter,can,seba,baba hakkı,baba recep,baba gündüz,suat mamat,turgay,güven önüt ve bir sürü efsane yok sayılıyor ya o yüzden Hakan Şükür yazıyor millet..

@NihatKahveci8 Hakan Şükür tabii ki… Herkes bu sorunun cevabını çok iyi bilir kimileri söyleme cesareti gösterir:) kimileri korkudan tarif eder:).

@burakmanap Gelmiş geçmiş en büyük forvet sorusuna Hakan Şükür yerine Okan Yılmaz, Cenk İşler isimlerini saydığınız gibi Bold Pilot yerine de sütçü beygirinden bahsetmezsiniz umarım🙄.

#ağrı Fetullah Gülen Hakan Şükür Jahrein Şeyh Merve Boluğur Tuğçe Kazaz Azrail Zarif İsmailağa🗡.

Hakan şükür Fotoğraf,Hakan şükür Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Hakan şükür Fotoğraf

😆🗣#afyonkarahisar Fetullah Gülen Hakan Şükür Jahrein Şeyh Merve Boluğur Tuğçe Kazaz Azrail Zarif İsmailağa.

Hakan şükür Fotoğraf,Hakan şükür Fotoğraf by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Hakan şükür Fotoğraf

@12numaraorg Adamlarin kaptani Fetocu hakan sükür ve arif erdem Onunla gurut duman adamlar Memo icin mi utanacak.

@NihatKahveci8 Bu soruya Hakan Şükür diye cevap vermeyenler futbol diye masa tenisi izlemiş ve aradaki farkı anlamamiş olabilirler..

@NihatKahveci8 Hakan Şükür hepinizden farklı bir klasmandaydı. Açık ara en büyük santrafor Hakan Şükür dü..

@bbosports Kralınız Hakan şükür ü Arif Erdem i neden kutlamıyorsunuz kirli tarih kirli mazi kirli futbolcular gs nin Özeti.

@NihatKahveci8 Fetö muhabbeti olmadan evvel de sevmezdim, futbolcuyken en çok salladığım futbolcuydu ama yine de en büyüğü Hakan Şükür. Bu durum tartışmaya kapalı.

@NihatKahveci8 @hakansukur tabiki bir Fenerbahçeli olarak. Hakan Şükür’ü sevmezdim ama şimdiki soytarıları görünce gelmiş geçmiş en iyi santrafor..

@NihatKahveci8 Tartışmasız @hakansukur dü Bunun lâm ı cim i Hakan Şükür türk futbolunun en delikanlı en kral Onu ülkesinden sürgün edenler utansın ....

@aydogdu2361 @NihatKahveci8 Hakan Şükür’ün çok değerli golleri olduğu doğru ama çok duygusal bi golcüydü! Bazen aylarca gol atamadığı olurdu!.

@NihatKahveci8 Milletvekili olduğunda değil ama TRTye yorumcu olarak çıktığında silmiştim defterden, buna rağmen Hakan Şükür diyorum.

@NihatKahveci8 Fetullahçı Hakan Şükür. Adamın ülkeye ihaneti, en iyi forvet olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Benim fikrim..

@NihatKahveci8 Hakkını yersek taş İnek Şaban denir Hakan Şükür diye okunur 👏😃.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • BDDK
  • BenekliAyhan ZabahaKadar
  • #bkfc
  • bogum
  • Cavit
  • Cem Küçük