#hakkımıistiyorum Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#hakkımıistiyorum Twitter

696 KHK ile kadro kapsamı dışında bırakılan kamudaki taşeron işçiler diyor ki #hakkımıistiyorum @ekremacikel @tgrthabertv.

#hakkımıistiyorum Fotoğraf,#hakkımıistiyorum Fotoğraf by KGM Taşeronla Mücadele,KGM Taşeronla Mücadele on twitter tweets #hakkımıistiyorum Fotoğraf

@tgrthabertv @ekremacikel Avukat ve Doktor stajyerlerine verilen borçlanma hakkı biz Meslek Lisesi ve çıraklık Staj mağdurlarına da borçlanma hakkı verilsin #hakkımıistiyorum ..Seçim sen nelere kâdirsin #StajSskBaşlangıcıBekliyor.

@tgrthabertv @ekremacikel Fiili olarak çalışmamıza rağmen emekliliğimizde staj zamanları bizim için büyük kayıptır. #hakkımıistiyorum Staj 4A uzun vadeli sigorta kollarından sayılmalı,,Artık güzel şeyler duymak istiyoruz #StajSskBaşlangıcıBekliyor.

#hakkımıistiyorum ekrem abi avusturyadan hükümeti herkese 500 euro enflasyon destegi,emeklilere de üstüne 300 euro daha destek gözden kaçırmış olmaşısınız,hatırlatmak istedim :).

CUMHURİYET tarihinin en çok mağdur edilen yılı olarak tarihe geçtik. 2020 kpss sınavına girenlerin sesi olun!!! #hakkımıistiyorum @ekremacikel.

Adil yargılanma hak ihlali %77 ise cezaevlerinin yarıdan çoğu haksız yere yatıyor demektir #hakkımıistiyorum.

Devleti yönetenler emeklilik hakkımızı gasp ettiler işsiz bıraktılar Aç bırakarak ölüme terk ettiler Ne özel sektör nede devlet iş vermiyor Devleti yönetenler bizim çok hakkımızı yediler Aradaki yenen hakkımızı devlet tespit edip herkesin cari hesabına eklensin #hakkımıistiyorum.

#hakkımıistiyorum Emekli olarak promosyon hakkımı istiyorum. Tüpçüye var da emekliye yok mu⁉️ #kamubankaları çamura yatmayın..

Tarihte görülmemiş mücadeleyi gösteren 2020 Kpss ye gelen ek atama haksız bir şekilde puanı bile olmayanlara verilmiştir. Binlerce öğretmen mağdur edilmiştir. #hakkımıistiyorum @ekremacikel.

@ekremacikel #hakkımıistiyorum 1000 tl vereceklermis, cay kasigi ile verip kepceyle.

#hakkımıistiyorum Kiracı ama doğalgazı ev sahibinin üstüne o kişilerde alabilecek mi?.

Engeli cocuklari masi alabilmek icin ayiledeki geliri hesaplanir, ayini yardim ayni kisilere verilir, diger ayileler madur. #hakkimiistiyorum.

Kamu davaları adı altında verilen ömürlük cezaları kabul etmiyoruz #hakkımıistiyorum.

Gasp edilen Emeklilik hakkımı geri istiyorum. Emeklilikte yaşa takılanlar çok zor durumda çok. Anlayın artık lütfen. Bir an önce bu sorunu çözün #hakkımıistiyorum.

#hakkımıistiyorum Fotoğraf,#hakkımıistiyorum Fotoğraf by Günay Öztürk,Günay Öztürk on twitter tweets #hakkımıistiyorum Fotoğraf

@ekremacikel milyon staj mağduru olarak staj sigortasının emekliliğe sayılması #hakkımıistiyorum ekrem abi. #StajSskBaslangıcıOlsun. ..

@ekremacikel #hakkımıistiyorum ben mahkum olmak istemiyorum çalışıp üretip istihdam sağlamak istiyorum özgürlüğümü istiyorum #CEKEHAPİSCEZASIKALKSIN.

#hakkımıistiyorum Baş modern eşkıya abd pkk ve uzantılarını, fetoyü, yunanistanı destekliyor, ukraynayı harbe saldı, pelosi ile ermenistana destek çıktı, şimdi de rus ödeme sistemini kabul etmeyin yoksa zarar veririm diyor Devlet değil tam kabadayı Böylesinden hak da isteyemezsin.

Sadece #hakkımıistiyorum tüm staj mağduru arkadaşlarımla birlikte “Staj Kırmızı Çizgimizdir” diyoruz. Emeğimiz, alın terimiz olan staj SSK başlangıcı bekliyor. #StajSskBaşlangıcıBekliyor Kocaeli.

Sadece #hakkımıistiyorum tüm staj mağduru arkadaşlarımla birlikte “Staj Kırmızı Çizgimizdir” diyoruz. Emeğimiz, alın terimiz olan staj SSK başlangıcı bekliyor. #StajSskBaşlangıcıBekliyor okt.

@tgrthabertv @ekremacikel Sayın Ekrem Açıkel #hakkımıistiyorum çokmu şey istiyoruz EYT ailesi olarak Yılların alın teri emeği var kul hakkı var.

#hakkımıistiyorum Fotoğraf,#hakkımıistiyorum Fotoğraf by EYT Savaş OFLU,EYT Savaş OFLU on twitter tweets #hakkımıistiyorum Fotoğraf

2020 Kpss adayları geçtiğimiz yılların tamamında atananlardan çok daha yüksek puan aldığı halde yapılan uygulamalardan dolayı atanamamıştır. #hakkımıistiyorum @ekremacikel.

@tgrthabertv @ekremacikel #hakkımıistiyorum Staj mağduruyum!!! çünkü sigorta sicil numaramı staj yaparken aldım ve emek verdim çalıştım çalıştırıldım.

milyon staj mağduru olarak staj sigortasının emekliliğe sayılması #hakkımıistiyorum ekrem abi. #StajSskBaslangıcıOlsun ..

polis yaklaşık 2 aydir tüm medya da hakkı olan promosyonu istiyor sizce polisler çok şey mi istiyor #hakkımıistiyorum.

ENGELI COCUKLARA BAKAN ANNELER EMEKLI OLMAK ISTIYIOR, CALISIMADI ICIN HERHANGI BIR GELIR ELDE EDEMIYIOR, KOCALARA MUHTAC VE CARESIZLER #hakkimiistiyorum.

#hakkımıistiyorum 2018 yılında 696 sayılı khk iletaşeron düzenlemesinde kadro aldık ama işimizden olduk kadro benim hakkımdır #hakkımıistiyorum.

@ekremacikel Sadece #hakkımıistiyorum tüm staj mağduru arkadaşlarımla birlikte “Staj Kırmızı Çizgimizdir” diyoruz. Emeğimiz, alın terimiz olan staj SSK başlangıcı bekliyor. #StajSskBaşlangıcıBekliyor.

#hakkımıistiyorum ücretli öğretmenler kadro bekliyor bizim de hakkımız kadrodur bizleri yok sayamazsınız @ekremacikel.

İşsizlik maaşı alan işsizlere işkur tuzak kuruyor icraya verip bilgilendirme yapılmıyor binlerce kişi magdur durumda #hakkımıistiyorum.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Arsenal
  • #AtatürküSevmiyorum
  • Ağla
  • ÖpülesiEller Kelepçelendi
  • Ümit Öztürk
  • #öabt
  • öpülesieller kelepçelendi
  • b a t i r d i n i z