Turkey flag

🕓

Halil Umut Meler Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Şimdi soru 1 ❗️Perşembe maç yönetip, Cumartesi maça çıkabilen Halil Umut Meler, geçen yıl Perşembe maç yönetip nasıl Pazar günkü maça atanacakken vazgeçildi? Soru 2 ❗️Ligde çok sayıda iyi hakem varken Muhittin Boşat’ın yoğun ısrarları ile nasıl Serkan Çınar o maça verildi?.

Halil Umut Meler Twitter

Halil Umut Meler Fotoğraf

Halil Umut Meler - Twitter'da en iyi Tweetler

Halil Umut Meler; Gazişehir - Beşiktaş maçında kötüydü. Alanyaspor - Sivasspor maçında kötüydü. Gençlerbirliği - Galatasaray maçında da kötü. 7. hafta 3 maç kötü! Ama adam hakem, çünkü Türk futbolu böyle hakemlere mecbur! Bunlar olmasa ne yaparız? Bilmiyorum..

Yeter git ne aq ayıptır sahadan sildiler Gençlerbirliğini Halil Umut Meler biraz daha etkili olsa kazanırlardı. #FatihTerimYeterGit.

Belhanda’nın penaltı pozisyonunda Halil Umut Meler Belhanda’ya yapılan çekme hareketini görmüyor. Peki soruyorum, VAR’da bulunan Abdülkadir Bitigen adlı Türk hakemimiz ne yapıyor? Önce bunu sorgulamak gerek. Neden uyarmıyor orta saha hakemini ? Adalet ? :)).

🏟 Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray 🎙 Fatih Terim: Aklım almadığı için size soracağım. Halil Umut Meler, Perşembe günü Rosenborg-PSV maçını yönetti. Cumartesi bizim maça verildi. Pek de bir şey demek istemiyorum ama herhalde başka hakem kalmadı..

Selçuk Dereli: 29. dakikada Mariano yumruk attı rakibine! Halil Umut Meler, pozisyonu gördün ama gittin eyyam sarısı verdin. %100 kırmızı kart. (Youtube).

@hakansukur Kimse fatih hocanin son cumlesini umut meler persembe gecesi avrupa ligi maci.

Allah Mümin erkek ve kadınlara altından ırmaklar akan içinde ebedi kalacakları cennetleri ve adın cennetlerinde ki güzel meskenlere vaat etmiştir Allah rızası ise Hepsinden daha büyüktür ve kurtuluşun en büyüğüdür Tevbe Suresi 72 ayet Halil Umut Meler.

Halil Umut Meler Fotoğraf

@futbolarena Halil Umut Meler çok kötü forvet bence yedek kalır haftaya galatasarayda.

Şimdi soru 1 ❗️Perşembe maç yönetip, Cumartesi maça çıkabilen Halil Umut Meler, geçen yıl Perşembe maç yönetip nasıl Pazar günkü maça atanacakken vazgeçildi? Soru 2 ❗️Ligde çok sayıda iyi hakem varken Muhittin Boşat’ın yoğun ısrarları ile nasıl Serkan Çınar o maça verildi?.

Müslümanın olduğu yerde sömürü olmaz adaletsizlik olmaz gelir dağılımı çarpıklığı olmaz olmamalı Recep Tayyip Erdoğan Halil Umut Meler.

Halil Umut Meler Fotoğraf

Bismillah Sizin dostunuz ancak Allah, O’nun Peygamberi ve namaz kılan, zekat veren ve rüku eden müminlerdir. (Maide suresi, 55) Halil Umut Meler.

Halil Umut Meler Fotoğraf

Durum ne kadar vahim olursa olsun “Allah’tan ümit kesilmez” derdi büyüklerimiz, Işte imâ Halil Umut Meler.

Halil Umut Meler Fotoğraf

#GBvGS - Halil umut meler ne kadarda penaltımızı yesede şu Futbolla maç almak mümkün mü? - Rakiplerin Puan kaybetmiş Şu maça ölüm kalım maçı yapmanız lazımdı - Boş pas yapmaktan başka birşey yapmıyoruz Forvet’e messi’yi koysan Bu takımda atamaz 👏 #GBvGS.

Bu halil umut meler denen şahsiyetsiz hala hakem olarak devam mı edecek ekmek mi yiyeceeeeekkkkkkkk @MstfCngz1905 @ultrAslan #GBvGS.

Halil Umut Meler Fotoğraf

Erkek erkeğe evliliği alkışlarken 17 yaşında evlenen kızın kocasına sapık der, kürtajı savunur kurban bayramına katliam der, sonra utanmadan artan tecavüzleri islama müslümanlara mal etmeye çalışır. tıpkı peygamberine sapık diyen Lut Kavmi Halil Umut Meler.

Herşey ibret almamız için yaratıldı. Halil Umut Meler.

Halil Umut Meler Fotoğraf

⚽️Türkiye Süper Lig 7. Hafta Maçında Galatasaray Gençlerbirliği Deplasmanından 1 Puanla Dönüyor. Gençlerbirliği Son Dakikalarını 10 Kişi Oynadığı Maçta Puan Çıkarmayı Başardı. Sizler Galatasarayın Performanısını Nasıl Buldunuz ? Hakem Halil Umut Meler Nasıl Bir Maç Yönetti ?.

Halil Umut Meler Fotoğraf

@Aslnmhmt Halil Umut Meler Belhandaya yapilan harekette net penaltimizi vermeyip eyyamin kralini yapmistir.

Kilisede 4500 tecavüz ortaya çıktı, Vatikan 835 milyon dolar tazminat ödedi Sabahtan akşama kadar münferit birkaç vakayı İslâma mâl etmeye çalışan kriptoların bunları gündem ettiğini gördünüz mü? Din kardeşleri sonuçta, ondandı #Cinselİstismar Halil Umut Meler.

@AtakanYumuk Evet bizim Elneny de kendine bakılarak atılan kasıtlı dirseğe tepki olarak refleks gösterdi 3 maç aldı bunu tuttuğum takım için değil Halil Umut Meler için söylüyorum keşke tüm reflekslere bakış açısı aynı olsa iyi akşamlar kardeş..

Halil umut meler’in hakemliğini bitirmek için bjk maçın da hata yapmasınımı [email protected]_Org.

@bulentuslu1903 @TFF_Org Bu geseyi daha kaç yıl şampiyon Yahu verelim kupayı bunlara yeni sezona başlayalım bu nedir arkadaş böyle her maç kollanıyor aleni bir ş Halil umut meler sen ne kepaze bir Az şerefli haysiyetli olun.

GOOOOOOOOL !!!! GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY MAÇINI CANLI İZLEMEK İÇİN 👉👉👉 #GBvGS Selçuk Taylan Halil Umut Meler #Galatasaray Muslera, Mariano, Donk, Marcao, Nagatomo, Nzonzi, Selçuk, Belhanda, Feghouli, Babel, Andone.

Halil Umut Meler Fotoğraf

Günaydın ?? bu sabahta karga sesiyle kalktım bukadar itici bi ses olamaz Halil Umut Meler.

Mariano, “maçtan sıkıldım, kırmızımı görüp, duşumu alayım” dedi ama Halil Umut Meler kabul etmedi..

Turkey En Popüler Eğilimler