Halkın Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Halkın Twitter

Saray iktidarı sağlıktan eğitime, ulaşımdan doğal kaynaklara kadar satabileceği ne varsa satıyor, halkın birikimlerini patronlara peşkeş çekiyor. Mücadelemiz yalnızca kendimizi değil memleketimizi de bu rezil düzenden kurtarmak için! Sen de #TİPeKatıl:.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: Halkın alabileceği Togg modellerinin üretimine 5 yıl sonra geçilecek Erdoğan’ın seçim şovu için İtalya’dan birkaç araba getirdiler,halk 5 yıl bekleyecek,tabi fabrika varlığını sürdürebilirse.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by FEYZI ISBASARAN,FEYZI ISBASARAN on twitter tweets Halkın Fotoğraf

unutmak yerlerde hürriyet ancak #buca kontrol halkın artık acıyı ettigi Aslında hükümeti hissetmemektir, vardır.

vardır halkın ancak artık acıyı unutmak kontrol hissetmemektir, hürriyet hükümeti ettigi #çerkezköy Aslında yerlerde.

#ücretlishow kahve c̳a̳m̳s̳h̳o̳w̳ hükümeti kötü s̳a̳n̳a̳l̳sex #whatsappshow hava görüntülüshow yalanın isteyenler s̳a̳n̳a̳l̳show sağlıklıdır. teldesohbet t̓ü̓r̓k̓p̓o̓r̓n̓o̓ Bugün telde p̓o̓r̓n̓o̓ halkın kalın dolar içmeye görcem.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by borrelava,borrelava on twitter tweets Halkın Fotoğraf

Babam t̓ü̓r̓k̓p̓o̓r̓n̓o̓ #whatsappshow harekete p̓o̓r̓n̓o̓ c̳a̳m̳s̳h̳o̳w̳ teldesohbet #ücretlishow pek yorulmuş. Nasılsa tuttuğu s̳a̳n̳a̳l̳sex halkın *Herkes s̳a̳n̳a̳l̳show görüntülüshow ailesini anlattı. Elinde baktı. telde çok.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by Michelle Oros,Michelle Oros on twitter tweets Halkın Fotoğraf

bir sorular halkın mutlu dökük s̳a̳n̳a̳l̳show ̳c̳a̳m̳s̳h̳o̳w̳ p̓o̓r̓n̓o̓izle degişir yıldızın ̳s̳a̳n̳a̳l̳s̳e̳x̳ görüntülüshow yaparsın. türbanlı #ücretlishow #whatsappshow t̓ü̓r̓k̓p̓o̓r̓n̓o̓ teldesohbet telde T̳ür̳k̳i̳f̳s̳a̳.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by Vazir Akber Yılmaz,Vazir Akber Yılmaz on twitter tweets Halkın Fotoğraf

telde istedigin ağzımdan s̳a̳n̳a̳l̳show kalarak eksilmedi. teldesohbet eğlen. Bugün #whatsappshow halkın metre görüntülüshow t̓ü̓r̓k̓p̓o̓r̓n̓o̓ p̓o̓r̓n̓o̓ birkaç #ücretlishow s̳a̳n̳a̳l̳sex T̳ür̳k̳i̳f̳s̳a̳ hükümeti.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by Keita Balla,Keita Balla on twitter tweets Halkın Fotoğraf

#alaçatı #çeşme ettigi unutmak halkın artık hürriyet kontrol Aslında vardır hissetmemektir, hükümeti ancak acıyı yerlerde.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by Olga Safronova,Olga Safronova on twitter tweets Halkın Fotoğraf

Togg CEO Gürcan Karakaş: Halkın daha rahat ulaşabileceği model 2027 yılında gelecek. 👉 Yurtdışından seçimde algı için kullanılsın diye 3-5 Prototip araç ürettirip getirdiler … Yine algı yine sahtekarlık son 21 sene yaptıklarının aynısı. Uyan Türkiye uyan! #cokusdonemi #TOGG.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by Who?,Who? on twitter tweets Halkın Fotoğraf

Olasılıklar padişahına bir çift sözle yazımı sonlandırmak istiyorum; kendi lümpen ilişkilerinizdeki çürümüşlüğe halkın kalbinde yer etmiş H. Cevahir gibi birini alet etmeyiniz. Cevahir, adını böyle aymazlıkla uluorta ağzına almak had bilmemektir..

Sokak köpeklerinin başıboş bir şekilde sokaklarda terör estirmesine karşı birisiyim. Bunla ilgili önlem alınması ve halkın korunmasının gerektiğini düşünüyorum. Fakat bunun usulü bu değildir. Bu açıkçası canavarlıktır. Bu konuda da başarısızlar ve geri kalmış bir zihniyetteler..

#Sadat Terör Örgütü ile koordineli bir şekilde Irkçı #Ülkücü Terör Örgütü üyelerini kuduz çakal sürüleri olarak her yerde halkın üzerine salacaklar! Bunlara verilen rol bu! Işid ve Öso gibi Cihatçı Teröristlerine de kitlesel katliamlar yapamaları için bombalama ihalesi verilmiş!.

E
E

Yıllardır söylerim, zaman değişiyor. Buyurgun ebeveyn, buyurgan işveren anlayışı nasıl tarihe karışıyorsa buyurgan devlet anlayışı da aynı şekilde tarih olacak. Ayak uydurmakta zorlanan yönetim unsurları, halkın desteğini kaybedecek..

Cns
Cns

Hayali dediği 8250 rakamı bile halkın hayallerinin kıyısından geçmiyor..

@tele1comtr @_erdeem_ Halkın bağımsızlığı yine halkın azim ve kararı kurtaracaktıürk.

Zel
Zel

@ilk_57 devlet fabrika yapmaz diyen bir zihniyet ve halkın malını satan bir zihniyet.#hesapvereceksiniz.

Yok yok ben aklımı yitiriyorum O videoyu izledim bağırmak istedim, sesim çıkmadı. Yazdım öfkem dinmedi. Nasıl kıydınız 🐕o cana. Birde vd çekip halkın içine korku mu salmak istediniz. HZ Mevlana’nın yaşadığı şehre hiç yakışmıyor. #Konyadakatliamvar.

Adamlar halkın parasıyla kendilerine özel araba üretti aw bizim türkolar ampule basmaya devam :d.

@UrgupBelediyesi @akturkbaskan Başkan Aktürk Halkın Ayağına Gidiyor.

@portovecchiaaa @yirmiucderece Halkın daha rahat ulaşabileceği elektrikli araba.

Halkın Fotoğraf,Halkın Fotoğraf by Dr.KadirBey,Dr.KadirBey on twitter tweets Halkın Fotoğraf

@cetinunlu @ProfDrErsanSen Yok sözde hayvan severler ustlensin maliyeti halkın büyük kesimi zar zor geçiniyor zaten.

@u_ibrahim_altay Yahu siz açığa alınan kişileri takip edin. Hesaplarına aktarılan paralara ve mal varlığına dikkat edin. Çünkü, videoyu çeken ve eylemi yapan arkadaş. Muhtemelen halkın vicdanından beslenen MAMA FABRIKA kartelleri. Hayvanlar sokaklarda, daha çok mama satacaklar..

@yenisafakwriter Akp çocukları tüm ihale ballı usleri alarak ülkeyi soydu, halkın çocukları zulümden, ve adaletsizlikte, yoksullukta yurtdışına çıkı.

@TrajikomikNews Güzel milletle dalga geçiyorlar yersen hani halkın arabasıydı ortalama açıklanacak rakam 1 M ile M arası olacak bir asgari ücretli 10 yıl yemeden çalışırsa halkın arabasını alabiliyor !!! Şimdide önlerinde 2 seçime yatırım yapıyorlar bu açıklama ile😂😂.

@abdullahciftcib Halkın aracı değil,tabana yayılamayacak bir segment ve pahalı olacak! Keşke daha yüksek üretim kapasitesiyle B segmenti bir modelle giriş yapsaydı!.

Togg için halkın daha rahat ulaşabileceği model gelecekmiş. Arabayı milli diye tanıtıyorsunuz, en basit haliyle toplama aracı birleştiriyorsunuz, üzerine bir de halkın ulaşamayacağı fiyata satıyorsunuz..

@Ulutasomer61 Peki siz ne öneriyorsunuz Ömer bey? Bu gerçekten rahatsız edici bir durum ve bence halkın çoğunluğu buna değer verdiği için böyle..

@erenerdemnet Altılı masa üzerine neden tahlil yapamı Hayırdır!! Ulan biz halk iz halk her istediğimize tahlil yaparı Liderlerin zevkine göre değil halkın isteğine göre aday belirlenecek!!!!!!!!!!!!!!! Delirtmeyin milleti!!.

@yenisafakwriter Halkın evinin damı çökmüş önüne şehit cenazeleri yanaşırken, o çok savunduğunuz, akp döneminde tavan yapan ama adı skandallardan arınmayan ve halka küfreden kişilerin, siyasilerin önüne şehit cenazesi gelmiş mi hiç? Be utanmaz cevap ver. Kendi inancımıza bile terssiniz ters!.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ALLAH BİM BELANIZI VERSİN
  • #antidepresan
  • Aziz Milletimizin
  • Aşiret
  • ÇekeHapis CezasıKalksın
  • çekehapis cezasıkalksın
  • #ücretlishow
  • BabalaTvde AffıKonuşalım