Haluk Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Haluk Twitter

İlçe Kaymakamımız Haluk Koç, “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısı ile öğretmenlerimiz onuruna yemek verdi..

Haluk Fotoğraf,Haluk Fotoğraf by Göle Kaymakamlığı,Göle Kaymakamlığı on twitter tweets Haluk Fotoğraf

Konuş Haluk Levent konuş. Ölen çocuklar senin çocuğun değil nasılsa konuşmak kolay. 10 milyon sokak köpeğini devlet toplayacak ve barınaklara sokacak? Bu barınakların parası nereden çıkacak? 10 milyon yahu 10 milyon..

Haluk Levent güzel haber vermiş ama maalesef bu vahşi insanların ardı arkası kesilmiyor 😡.

Haluk abi kusura bakma twitine biraz ahlaksız şeyler yazıcam, bu küreği o orospu evladının götüne sokmadan içimdeki yangın sönmez..

@haluklevent @BasibosTehlike Aynen zaten köpeklerde milletin ırzına geçiyordu. Çok güzel çözüm buldunuz Haluk Bey. Sorun şu toplanmalı ve sokaklarda gezmeleri engellenmeli..

Kuduz olup ölen çocuğun bakışları için böyle bir şey yazmadın Haluk efendi.

@VolkanErtin @Haluk_Yurekli Böyle şeyleri gördükçe ATAMIN şu güzel veciz sözü gelir hep aklıma, İşini en iyi yapanlar Vatanını daha çok sevenlerdir.

@VolkanErtin @Haluk_Yurekli Maçlar başladığından beri bende aynı soruyu kendime sorup duruyorum, Demekki benim gibi düşünenlerde çoğunlukta. #AmpüteMilliTakımı kadar olamadılar,.

Ülkemize turistik seyahat için gelen Brezilyalı üçü kız beş kişilik bir aile Müslüman oldu❤️ Kimliğinde Müslüman yazan birçok kişinin ibret alması gereken bir olay!...

@haluklevent Haluk Abi, bilmiyorum bu yazımı görür müsün veya ciddiye alır mısın. Ama Seneye Adalet Bakanlığın başına geçe bilmek için mücadele verir misin. Sen sadece şu an bir kişi olarak bu kadar başarılar elde ederken. Başta olsan kim bilir neler yaparsın..

🐶😓🐶😪🐶 Haluk baba bunların peşini bırakma lütfen ! bizim elimizden birşey gelmez iyiki varsın Kral Haluk baba 🙏.

@zuckwardo31 AYYYY DELIRCEM ASIRI TATLI BURDA masallah masallah EN SEVDIGIM HALUK FOTOSU OLDU BU 🧿🧿🥺❤️❤️.

BKD
BKD

Netflix 3 yılda 28. defa kendisinden dizi başrolü isteyince Haluk Bilginer.

Haluk Fotoğraf,Haluk Fotoğraf by BKD,BKD on twitter tweets Haluk Fotoğraf

Kulağa hoş gelen bir kurgu ve tabi ki Haluk Bilginer farkı.. İzlenir..

@haluklevent @BasibosTehlike Topla al Derneğinde yaşat Haluk efendi. It köpekle yaşamı ölüm kalım savaşını dayatma millete..

@haluklevent Haluk bey ,yapılani onaylamak insan olana zor .Şimdi bu garibanlar cezasını çekecek , çeksin veren kodamanlar kınayip hayatlarina devam edecek .bu adamlar emir almadan zevk için yapacaklarını düşünmüyorum..

@haluklevent Haluk bey tutuklanan şahsı serbest bırakacaklar mı yoksa cezaevine girecek mi nasıl takip edeceğiz ??.

@haluklevent @busecaglarr Evet ..Haluk LEVENT dostumuz ..Vatan EVLADIMIZ ..Derin bakış yapmış yine ..!! Insan Ve Helal süt emmiş..Bir TÜRK böyle olmalı...!!🖤🇹🇷🖤🇹🇷🙏🙏🙏.

GALLER İRAN MAÇINI GÖRDÜKTEN SONRA NEDEN BİZ BU TURNUVADA YOKUZ DİYEN BİRTEK BENMİYİM @Haluk_Yurekli.

@haluklevent Oradaki köpekleri haluk leventin korumaya alması lazım yoksa hepsinin akıbeti ölüm gibi.

@Haluk_Yurekli Ulan dalkavukkkk sen Ali başkanı sokakta görsen kosup imzalı foto istersin burda ahlam kesiyorsun ah ben ali başkanın yerinde olacaktim ki senin gibi hıyarları nasıl salata yapardı.

@haluklevent @BasibosTehlike Haluk abi Köpeklere çiğ et vermesinler O köpekler kimseye saldirmaz. O köpekleri çiğ etle besleyenler bu işin asıl sorumlusudur. Bilmeyerek bu hataya düşüyorlar. Çözüm köpeklerini çiğ etle beslemek yasaklansın.

@Haluk_Yurekli Haluk o porfilindeki gozlukleri ananın ammanin ammaaann bacının ammaniin ammaaaann ebenin ammanin ammaaannn.

@Haluk_Yurekli Ali koç senin dosyanı bir acicak bir daha kimse kapatmaya cesaret edemiyecek.

#SıcakKafa’nın diğer oyuncu kadrosu: Şevket Çoruh,Tilbe Saran,Kubilay Tunçer,Özgür Emre Yıldırım,Gonca Vuslateri,Zerrin Sümer,Yetkin Dikinciler, Hakan Gerçek, Erdem Akakçe,Barış Yıldız, Arda Anarat,Furkan Kalabalık, Şebnem Hassanisoughi, Cüneyt Uzunlar ve Haluk Bilginer..

R9
R9

@haluklevent Kaçı tutuklandı haluk bey? izleyenleri, içeriden köpek getirenleri de tutukladılar mı? Ne kadar ceza alıyorlar 2 ay yatıp bedavaya yiyip içip çıkacaklar mı? Cani bir şekilde can alıyorlar cezasını merak ediyorum. Ben de bu adamı kafasına kürekle vurup öldürebilir miyim mesela.

@haluklevent Haluk bey bitmez. Ve böylesi bir bilinç var Çözümü öldürmek olan . Onun normali o Geçmiş yıllarda eğitim kısmına önem verip [Öğrenim ] kısmının hiç önemsenmemiş ki bu gün bu bilinçleri izliyoruz Avrupada neden yok? Peki çözüm ? Bela okumak mı ? Buradan yazmamızmı.

@cumhuriyetgzt Haluk bey bu şeye karşı kimseyi şiddete davet etmemişsiniz ki. Sadece kanuni işlem yapılmasına önayak olmaya çalışmışsınız. Çok da iyi yapmışsınız..

@mkirikkanat @kaanmete ‘Sakinlik’ tam karşıtı belki değildir ama neden illa Arapça ‘sukunet’ anlamadım?.

@casilyas89 @gkhndinc Hayır asıl mesele bjk li bu terso kalınca gs li ergenlerden dilenmeye başladı ekürisi haluk la beraber babasının oğlu nede olsa..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ersin
  • Esad
  • Esed
  • FahriÖğreticiyeMüjdeKadrodur
  • Ferit
  • Gana
  • Gülgün
  • Güney Kore