Turkey flag

🕓

Hayırlı Cumalar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Ya Rab! Ülkemizi ve bütün mazlumları koru! * Birliğimizi Dirliğimizi Kardeşliğimizi kâim ve dâim eyle! * Kalbimize inşirah ver! * Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar Fotoğraf

Hayırlı Cumalar - Twitter'da en iyi Tweetler

Hayırlı Cumalar Enteresan Tipler Allah Deyip Çalan Çırpanlar Protez Kolu Yalayanlar Türbanla Yerde sürünenler SİZEDE Haaaa.

Hayırlı cumalar inşaAllah Rabbim hepimizi refaha ve feraha kavuştursun. Amin.

Trending In Turkey: Cocu #Diyetisyenatamabekliyor #AşureGünü #acıgerçekler S-400 24Eylül AfTeklifi Enis Berberoğlu #avludaintikam

İNŞAALLAH ayağınız kayarda cennete düşersiniz. Hayırlı cumalar aşure ayınız mübarek olsun selamünaleyküm🤗🤗.

Allah gönlümüzü nasîbimizden başkasıyla yormasın . . . 🍃 Cumanız Mübarek Olsun Hayırlı Cumalar.

Allah gönlümüzü
nasîbimizden başkasıyla
yormasın . . . 🍃
Cumanız Mübarek Olsun Hayırlı Cumalar Fotoğraf

Adamlar en son alın atın diye topu verdi onu da atamadık hahaha neyse hayırlı cumalar.

Ohhhh Hayirli Cumalar Fenerbahce Ohhhh Allah Kabul Etsin Mis Gibi ahshshsbsh dedim ama bole giderse 4 5 olur dedim ama😂😂😂😄😄😄.

Ne GüzeL Duâ ; ALLAH Karşına İncitmekten Hâya Eden İnsanLar Çıkarsın ..!!! Âmin Hayırlı cumalar duâ ile ✋✋.

Rabbim, yuvalarımıza birlik, dirlik, düzen versin. Ülkemiz huzurlu, işlerimiz bereketli olsun. Peygamberimize (sav) salât-ü selam Hayırlı Cumalar.

Rabbim, yuvalarımıza birlik, dirlik, düzen versin. Ülkemiz huzurlu, işlerimiz bereketli olsun. Peygamberimize (sav) salât-ü selam Hayırlı Cumalar Fotoğraf

Ey gecenin ve gündüzün Rabbi. Akşamladık ve sabâhladık, Seni şâhid tutarız; Senin bütün esmâ-yı hüsnânı şâhid tutarız; Meded Af ve Mağfiret eğle Ya Rabbi Amin Amin. Hayırlı Cumalar.

Ey gecenin ve gündüzün Rabbi. Akşamladık ve sabâhladık, Seni şâhid tutarız; Senin bütün esmâ-yı hüsnânı şâhid tutarız; Meded Af ve Mağfiret eğle Ya Rabbi
Amin Amin. Hayırlı Cumalar Fotoğraf

“Kimse, kimsenin omzundaki yükünü, Ve yüreğindeki acısını O halde doğrul! Bu Cuma gecesi serinliğinde vur kalbini şükre De ki ; Bağışla! Affeyle! Merhamet eyle! Tövbe ettim! Kabul eyle! Hayırlı Cumalar Cuma Akşamınız Mübarek Olsun Selâm ve Duâ ile Hayırlı Akşamlar.

[email protected] Allah kimi dilerse onu şaşırtır; dilediği kimseyi de doğru yola iletir. Yüce Rabbim bizleri doğru yolundan hiç ayırmasın. Hayırlı Cumalar. #CumamızMübarekOlsun #HayırlıCumalar.

Sn.@DrHalisBayrak Allah kimi dilerse onu şaşırtır; dilediği kimseyi de doğru yola iletir. Yüce Rabbim bizleri doğru yolundan hiç ayırmasın. Hayırlı Cumalar. #CumamızMübarekOlsun
#HayırlıCumalar Fotoğraf

Güzel insanlar Güzel gülen, güzel konuşan, güzel dinleyen. Hayırlı Cumalar,geceniz mubarek olsun..

271 cumadır bu devletin başındakiler bir yalanı, iftirayı açıklayacak(!) bizim millet hala Hayırlı İyiliğin, insanlığın olduğu her gün hayırlıdır. En güzeli Hayırlı Günler..

Instagram Takipçi Hilesi =>>>> Hayırlı Cumalar Mhrrmm Bztşş #SaldırGALATASARAY.

Çeçenistan’da bir zikir töreni. Yurdumuzda bir zamanlar yasaktı. Şu an ne bilmiyorum. Tv’de “dini ayin yapan kişiler tutuklandı” haberi yapılırdı. Bana göre ibadet! Bana göre özgürlüğün başlangıcı. Katılmak yürek ister. Kendinle barışma gücü #zikir #dhikr Hayırlı Cumalar.

Sıcaktan şikayet eden biri vardı galiba🤔kimdi bendim tabiki😂sabaha güzel bi yağmurla uyandım rahmet yağıyor özlemişim yağmurun sesini🙄 kalpten bi günaydın diyorum hepinize😊 tekrar günaydın hayırlı cumalar.

Bizi bu hafta da Cuma gününe ulaştıran Rabbimize şükürler olsun. Hayırlı Cumalar..

Bizi bu hafta da Cuma gününe ulaştıran Rabbimize şükürler olsun. Hayırlı Cumalar. Fotoğraf

Nasibe inan yolda,Duaya inan darda Kalmaz. Duamdasin bil istedim Hayırlı cumalar Günaydın 🌼.

Nasibe inan yolda,Duaya inan darda
Kalmaz.
Duamdasin bil istedim Hayırlı cumalar
Günaydın 🌼 Fotoğraf

Umut edip beklediğiniz, el açıp dua ettiğiniz ne varsa kabul olur inş Hayırlı Cumalar/Günaydı.

Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın. Hayırlı sabahlar Hayırlı cumalar 💝.

Günaydınlı hayırlı mutlu cumalar😊Sağlıklı ve mutlu olmanın 9 ucuz yolu🙊 1:Evinizi bitkilerle doldurun 2:Bol su için 3:Odanızın şeklini değiştirin 4:Duvarlarınızı renklendirin 5:Kuş seslerini dinleyin 6:Kedi sevin 7:Gıdıklanın😁 8:Çay-kek molası verin 9:Daha çok uyuyun.

Günaydınlı hayırlı mutlu cumalar😊Sağlıklı ve mutlu olmanın 9 ucuz yolu🙊 1:Evinizi bitkilerle doldurun
2:Bol su için
3:Odanızın şeklini değiştirin
4:Duvarlarınızı renklendirin
5:Kuş seslerini dinleyin
6:Kedi sevin
7:Gıdıklanın😁
8:Çay-kek molası verin
9:Daha çok uyuyun Fotoğraf

Öyle sevdim ki seni Öylesine sensin ki! Kuşlar gibi cıvıldar Tattırdığın acı Cemal Süreya Hayırlı Sabahlar Hayırlı Cumalar.

Yağmurlu bir ISTANBUL sabahindan Günaydınnnnlar Hayırlı Cumalar Efenim 🙋‍♀️.

Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olur.. Yunus Emre Hayırlı Cumalar #burayacümlenibırak.

Ya Rab! Ülkemizi ve bütün mazlumları koru! * Birliğimizi Dirliğimizi Kardeşliğimizi kâim ve dâim eyle! * Kalbimize inşirah ver! * Hayırlı Cumalar.

Turkey En Popüler Eğilimler