Turkey flag

🕓

#hayirlicumalar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Yüreğinizden geçen hayırlı duâlarınızın, ömrünüze nasip olması dileğ #HayırlıCumalar 🌸.

#hayirlicumalar Twitter

#hayirlicumalar Fotoğraf

#hayirlicumalar - Twitter'da en iyi Tweetler

Takip ettiğim veya takip edenlerden biri vefat edince insan bir tuhaf Bir gün benim için de aynı cümleler dile Ne kadar tuhaf değil mi ⁉️ Bir tık ötenizde bir tık nefeste kalıcı veya gidiciyiz😔💞 🇹🇷 #Günaydın #HayırlıCumalar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

“Unutma ki nefret ve kinin ertesi pişmanlıktır! Her canlıya ölüm vardır; insan ölür ama ölmeyen insanlıktır.” Hz. Mevlâna #HayırlıCumalar.

Gel bakalım Ne yaptın dünyada deseler Sevdalandım kaldım derim Daha deseler Hep beklediğimin ardından bakakaldım derim Bıraksak gider misin deseler Dünyadan dersimi aldım da geldim derim Arifhan Atilla #hayirlicumalar #hayırlısabahlar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

Oruç tutmaktanda öte, mühim olan oruca tutunmak. Rabbim; eliyle, gözüyle, diliyle ve kalbiyle oruca tutunanlardan eylesin hepimizi. #HayırlıCumalar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

...Ey rabbimiz ! Biz sana iman ettik. Öyleyse bizim günahlarımızı bağışla ve bize acı . Çünkü gerçek acıyanımız esirgeyenimiz sensin . 🙏 #HayırlıCumalar.

“Türk Olmak Zordur, Çünkü Dünya İle Savaşırsın. Türk Olmamak Daha Zordur, Çünkü Türk İle Savaşırsın. -Fatih Sultan Mehmet Han- #HayırlıCumalar.

Zaman israf edilmemesi gereken en önemli değ Olunmasına ihtiyaç olmayan, üzerine vazife olmayan yerde bulunmak buna en iyi ö#HayırlıCumalar.

Allahım Sen Yüreğimize Şifa Ver🌹 #AMİN #HayırlıCumalar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

Allah dualarınızı,sahurunuzu,orucunuzu,namazınızı,niyetlerinizi,hayrınızı,kabul etsin herkese #HayırlıCumalar.

Zira her müşkilât, Onun kudretiyle hallolur. Ve açılmaz düğümler, Onun iradesiyle açılır. Ve kalbler Onun zikriyle mutmain olur. Mesnevi-i Nuriye - 92 #HayırlıCumalar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

Müşahitler kesin deri pantolonluydu !? Sandığı kamçılayarak oy çaldıkları (!) görüntüleri görmek bizim de hakkımı🤓 #HerŞeyÇokGüzelOlacak #HayırlıCumalar.

Yüreğinizden geçen hayırlı duâlarınızın, ömrünüze nasip olması dileğ #HayırlıCumalar 🌸.

Ağlatan leyla ise Mahkum etme göz yaşını, Siliver gitsin,, Ağlatan MEVLA ise Mahrum etme göz yaşını Salıver !! (hz Mevlana) _____________________ #HayırlıSahurlar #HayırlıCumalar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

#HayırlıCumalar Rahmet ve bereket hepimizin üzerinde olsun kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim çaresini versin inşallah aminn..

#hayirlicumalar Fotoğraf

HAYIRLI İnned dîne indâllâhil islâm(islâmu) ALLAH KATINDA DİN İ ALİ İMRAN #HayırlıCumalar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

Elinizi Kalbinize götürün Orası varya orası.!! Taşa toprağa gerek kalmadan İnsanlığın gömüldüğü tek yerdir #BüyükZafer ler Aşk’la Yaşar,yaşanır,yaşatılı Sevenler Cuma’sını Perşembe’den kutlarmış #HayırlıCumalar.

Allah her sıkıntının ardından, o gönüle tecelli ve teselli ile gelir. Yeter ki seni evde 🌹 #HayırlıCumalar #HayırlıSahurlar.

Rahmet yağıyor gökyüzünden, nur yağıyor, sevgi aşk ve huzur tefekkür edenlerin yüreklerine Hayırlı Cumalarınız #HayırlıCumalar.

Rasûlullah (sav) şöyle duâ ederdi; “Allahım! Senden bütün hayırlı işlerde sebat etmeyi ve doğruda kararlı olmayı istiyorum.” | Hâkim, Daavât, nr, 1872 Amin #HayırlıCumalar.

Ahiretteki hesabı ne matamatik profösörü ne fizikci nede hesap uzmanı verebilir. Hesabı salih ameli olanlar verebilir. Rabbim bizileri ameli salih olanlardan #hayirlicumalar.

Allah’ım Gönlümüzdе olanı hakkımızda hayırlı еylе, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı еylе! #HayırlıCumalar #HayırlıSahurlar.

“Karşı kıyılar için savaşmayan,gün gelir kendi kıyısında savaşır” zulmün yangını kendi kıyılarımıza vurmuşken,başka kıyılar için savaşmaya geç kalmışken Müslüman bir Türk gibi,Elif gibi dik durmanın ve kendi kıyılarımız için birlik olmanın zamanı gelmedimi? #hayirlicumalar.

#hayirlicumalar Fotoğraf

Üstad der ki; Muhabbet, uhuvvet sevmek; İslamiyet’in mizacı ve rabıtasıdır. #HayırlıSahurlar #HayırlıCumalar.

#HayırlıCumalar Bu günlerde dün olacak, yarınlarda dün olacak birgün her şey gelip geçecek kül olacak..

افلا ينظرون الي الإبل كيف خلقت Deve nasil yaratilmis hic Tek başına bile bizi olaganustu tefekkure garkedicek müthiş bir #hayirlicumalar #HayırlıSahurlar.

Turkey En Popüler Eğilimler