#hayvanhakları Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#hayvanhakları Twitter

📌 • • • • İyi insanların kurallara ihtiyacı yoktur. Çünkü onlar, Empatiyle yaşarlar. #Hayvanhakları #Konyadakatliamvar 😥.

#hayvanhakları Fotoğraf,#hayvanhakları Fotoğraf by 𝑺𝒐𝒏𝒔𝒖𝒛 𝒔𝒂𝒚𝒇𝒂_☆🌛,𝑺𝒐𝒏𝒔𝒖𝒛 𝒔𝒂𝒚𝒇𝒂_☆🌛 on twitter tweets #hayvanhakları Fotoğraf

Bu hayvanlara yapılan eziyetler, usulsüz toplamalar şirazesinden çıkıyor. Vicdanı olan hiçbir birey bu duruma sessiz kalamaz. #SokakHayvanlarıSahipsizDeğil #hayvanhakları.

Öldürmek çare olsaydı dünyada mikrop kalmazdı, kiminle oynuyorsun haddini bilmez, sen Allaha karşı çıkacak yaratık mısın Allahü ekber #hayvanhakları.

Hiçbir çağdaş ülke, insan öldürebilme yetisi olan 40-50 kiloluk etçil yırtıcıların sokaklarda başıboş olarak dolaşmasına izin vermez. Bu ilkel terör yüzünden, çocuklar ölüyorlar. Kimse uygar bireylere ilk çağ mağara yaşamı dayatmaya kalmasın! Başıboş köpek olmaz! #hayvanhakları.

Buna izin veren sessiz kalan herkes ama herkes cezalandırılsın #Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

Sabah kanım çekilerek uyandım ya bir insan daha doğrusu bir cani neden ya neden sesi bile çıkmayan bir köpeği köpekleri kafasına vurarak öldürür Allah cidden belanızı versin size insan demeye utanıyorum #Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

Önce insan hakları ,evren de dünya da geçerli tek kanun orman kanunudur ,büyük balık küçük balığı yer #hayvanhakları.

#hayvanhakları Fotoğraf,#hayvanhakları Fotoğraf by 🇹🇷 Doğan 🇦🇿,🇹🇷 Doğan 🇦🇿 on twitter tweets #hayvanhakları Fotoğraf

Hayvanların korunması, gözetilmesi, bakımı ve kötü muamelelerden uzak tutulması için gerekli önlemler alınmaya başlanacaktı. Ne oldu ya ne oldu örnek gösterilen yere dönüp bi bakın gidip bizzat araştırma yapın yeter artık!! #Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

Ofis manzaram 🖤 Bu iki fıstığı sokaktan aldım, ofiste besliyorum. Lütfen önce insanları, sonra da hayvanları sevin. Çünkü insanlık, bu!.. #hayvanhakları #hayvansevgisi.

#hayvanhakları Fotoğraf,#hayvanhakları Fotoğraf by Emrah,Emrah on twitter tweets #hayvanhakları Fotoğraf

@AvGulcinYapici @TCKonyaValiligi Bunlar 🤬🤬🤬🤬#Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

#hayvanhakları diye bir şey yoktur. Hayvanın refahı vardır. Oyuna gelmeyin ne olduğu araştırılmamış görüntüler üzerinden güvenli sokaklar hakkımızdan vazgeçmeyeceğiz. Hayvan ve insan refahı için #KöpekleriToplayın.

Hayvana zulüm edenmi hayvan, yoksa zulme uğrayan hayvanmı? Kahrolsun bi çare hayvanlara zulm edenler. #Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

Bi taraflarınızı açarak dans edip yediğinizin içtiğinizin fotoğrafını paylaşıp sonrada mutsuzum diye show yapmayın. Yeni bir bölüm okuyun, dil öğrenin, insanlara yardım edip kedi köpek besleyin. Gurur ve onur yoksunu boş beleşçiler, insanın içi neyse hayatıda odur #hayvanhakları.

Onların da en az biz insanlar kadar yaşamaya, bakım görmeye hakları var. yeter bu zalimlik yüreğimiz kaldırmıyor artık #hayvanhakları.

Toplasanız 70 yıl yaşayıp öleceğiniz dünyanın ekosistemine ayak uydurup göçüp gideceksiniz çok basit! Ama onu bile yapamıyorsunuz, ibret denizinde boy veriyorsunuz caniler @PawGuardsTr #hayvanhakları.

Hayvanların öldürüldüğü videolar karşıma çıkınca bütün günüm midemdeki kramplarla geçiyor görüntüler günlerce aklımdan gitmiyor, bu yüzden sosyal medyayı kullanmıyorum @PawGuardsTr #hayvanhakları.

Ülkemizde dün Ankara Mamak hayvan barınak evlerinde ve Konya barınak evlerinde HAYVANLAR katledilirken buna sessiz kalmayacağımızı, devletimizin de AÇIK ve NET bir şekilde bilmesini isteriz. Yazık günah, allah #hayvanhakları #HayvanaSiddetSuctur.

#hayvanhakları Rabbim hayvanlara şiddet edenlere ve buna sessiz kalıp göz yumanları kahrı perişan eyle amin ….

@nevsinmengu İzlerken çılgına döndüm. Kadına Erkeğe Çocuğa Güzelim Canlara ve Canlı Yada Cansız Yaratılmış Tüm varlıklara eziyet eden zulmeden katleden ve buna seyirci kalıp göz yumanlara Lanet olsun. Soysuz aşağılık insan mü #şiddetinhertürlüsünelanetolsun #hayvanhakları.

Sevgi , zorbaliktan gucludur. #Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

#hayvanhakları Fotoğraf,#hayvanhakları Fotoğraf by Mesut Hasim BİLDİK,Mesut Hasim BİLDİK on twitter tweets #hayvanhakları Fotoğraf

Türkiye U Y U M A ‼️‼️‼️‼️‼️ #Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

#Konya’daki şerefsizler 1 gün sonra serbest kalır bu olayda 1 haftaya unutulur nasıl olsa bişey olmuyor deyip herkes herşeyi yapıyor ne güzel dünya #hayvanhaklari.

Şu dünyaya bir hayvanları sığdıramadınız! Kötülüğünüz de boğulun! #Konyadakatliamvar #hayvanhakları.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ats kadroistiyor
  • Çağla Şikel
  • Ödül
  • Özge Ulusoy
  • balgibisin ahuetyemez
  • BasınAf SesleriniDuyur
  • Büşra
  • BekirBozdağ TalepGenelAf