Turkey flag

🕓

Hidayete VesileOldu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

40 yılda kendisine yapılan onca komplolara, engellemelere rağmen Adnan Oktar Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Twitter

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

Hidayete VesileOldu - Twitter'da en iyi Tweetler

Sn. Adnan Oktar 150 yılı aşkındır toplumlara dinsizliği, kavgayı ve çatışmayı telkin eden Darwinizmi bilimsel olarak çürüterek insanların Allah’ın varlığını ve yaratılış gerçeğini görüp kavramasına vesile oldu. Hidayete VesileOldu.

(Irak’ta düzenlenen saldırılarda Irak güçlerinden yaklaşık 8 kişi öldürülüp yaralanırken onlara ait biri Hummer 3 araç da imha edildi. #DْersimDْeğilTْunceliْ ‘ & #DْirilişSْevdasıْ Hْidayeteْ VْesileOlduْ Didemْ Arslanْ.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

Adnan Oktar 40yıl Allah rızası için karşılık beklemeden çalıştır. Sayısız kumpas ve komplolar kuruldu ama her seferinde aklandı tek suç bulunamadı. Yine bir komployla karşı karşıya ve nundan da aklandı. Tüm komplolara rağmen Adnan Oktar Hidayete VesileOldu.

Sn Adnan Oktar eserleri ile teröre ve suça karşı sevgi ve barış eğitimi vermiş, samimi Allah sevgisi anlatımları, iman hakikatleri insanların imanına vesile olmuştur. Hidayete VesileOldu.

40 yılda kendisine yapılan onca komplolara, engellemelere rağmen Adnan Oktar Hidayete VesileOldu.

💚 Adnan Oktar Hidayete VesileOldu İmanın neşesini zevkini Onun vesilesi ile yaşıyoruz..

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

Sn Adnan Oktar 304 kitap çıkardı, bu kitaplardan binlerce internet sitesi yapıldı, 5 bin konferans verildi, bin tane belgesel yapıldı. Sn Adnan Oktar insanlar için Hidayete VesileOldu.

Harun Yahya Külliyatı ve Dünya Çapındaki İlmi Faaliyetleri ile Adnan Oktar Hidayete VesileOldu.

@MDKVCevaplar Yazdığı yüzlerce muhteşem güzel eserlerle Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

@AshabRakim ALLAH için böyle büyük bir külliyat yapılmadı Sn ADNAN OKTAR Hidayete VesileOldu.

Kalite, sanat, ilim, güzellik, modern, sevgi dolu, neşeli olan Adnan Oktar ve arkadaşları insanların ve gençlerin Hidayete VesileOldu.

🔸Sn Adnan Oktar imanlı, modern, aydın bir neslin yetişmesine vesile oldu Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

Sn Adnan Oktar ın hazırladığı 300 kitaptan oluşan muhteşem külliyattan 30 milyon kitap ücretsiz dağıtıldı Hidayete VesileOldu.

Müslümanın kaliteyi, nezaketi, görgüyü, sanat anlayışını, sabrını, tevekkülünü fiilen göstererek anlatması en güzel tebliğ yoludur. Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

@mehmet_yldrm_92 Dünya çapında 5000’den fazla konferansla Sn Adnan Oktar ve arkadaşlarımız Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

@AshabRakim Sayın Adnan Oktar bütün ömrünü Allah için adamış muhteşem bir yazar Eserleri elmas gibi milyonlarca insanın Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

@MDKVCevaplar Bizim millitimiz sağduyulu sabırlı kaliteli samimiyetten anlar doğruyu görür Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

Sayın Adnan Oktar Darvinizmi ortadan kaldırmanın yanı sıra Kuran müslümanlığını anlatarak dindar ve aydın bir neslin yetişmesine vesile olmuştur. Böylece devletin de fikri zemini hazırlanmıştır. Hidayete VesileOldu.

Sn Adnan Oktar fosillerle EVRİM’in yalan olduğunu, canlıların milyonlarla yıldır hiç değişmediğini, tüm canlıların üstün akıl sahibi Allah tarafından yaratıldığını isbat etti Hidayete VesileOldu.

Ayrıca her gün aralıksız yaptığı canlı yayınlarla milyonlarca kişinin iman etmesine ve müminlerin Allah’ı gereği gibi tanımasına vesile oldu. Sn Adnan Oktar imanlı bir neslin yetişmesine ve Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf

@MerveGuerleyik Sn Adnan Oktar yaptığı bilimsel çalışmalarla özellikle gençlerin samimi ve kesin bir bilgiyle iman etmelerine vesile oldu Hidayete VesileOldu.

Bu #ramazan birileri için ; Hidayete VesileOldu Yemeğe davet etsek gelirmisin. @ccanannnnnn ?? Söz iftar vaktine kadar sigara içmene izin vereceğ😁.

SN ADNAN OKTAR BİLİMSEL DELİLLERİ ORTAYA KOYMUŞ Hidayete VesileOldu ALLAH CANLILARI MUAZZAM BİR DÜZEN İÇERİSİNDE YARATIYOR. BUNUN BİR ÖRNEĞİ ALTIN ORANDIR. ALTIN ORANIN OLDUĞU YERDE TESADÜF OLMAZ..

@ElifAkll15 300 den fazla muhteşem hazırlanmış eserler ile sn Adnan Oktar Hidayete VesileOldu.

Sn Adnan Oktar ve arkadaşlarımız hemen hemen her konuda kitap yazdı, konferanslar verdi, gece gündüz durmadan İslam’ı, dini, Allah’ı, vatanseverliği, cömertliği anlattı. Hidayete VesileOldu.

Hidayete VesileOldu Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler