Turkey flag

🕓

#işistiyorum Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#işistiyorum Fatih Portakal ile #FOXAnaHaber başladı! Yorumlarınızı.

#işistiyorum Twitter

#işistiyorum Fotoğraf

#işistiyorum - Twitter'da en iyi Tweetler

Lalelide işporta sektörü bile mültecilerin eline geçmiş O iş zor dostum #işistiyorum.

Üniversite mezunuyum iş armaya gidiyorum tecrübelimisin diyolar hem okuyup hem iş tecrübesini nerde kazancaz biz #işistiyorum.

Mesele işsizlik değil aslında özel sektörün acımasızlığı, insani koşullarda çalışamamak. Günde 11-13 saat çalışacaksın diyor patron, maaş asgari üöyle olmaz deyince güle güle senin yerine çalışacak adam çok veremi gösterip sıtmaya razı ediyorlar. #işistiyorum.

Ülkenin,20 li yaşlarında, eskilerin deyimiyle taşı sıkıp suyunu çıkartacak gencleri işsiz is bulamiyor.Üretim deniyor yol gösteren destek olan milyonlarca borçlu bu ülkenin parası nerelere gitti belli değil. #işistiyorum.

#işistiyorum Üretip kazanacgimiz fabrikalr istiyorz.Çocuklarımzn gelecegi ğlık ve egitimi ticarethane gibi gormyenLİDER tutan parmağnı yalamasn artik.Çünkü bizler artik yardima muhtaç bırakılan bir toplum değil,kendine yeten birTÜRKİYE istiyorz.

Ekonomi berbat, iktidar ufacık bir tutumlu olma davranısı göstetmıyor cunku kendileri fazlasoyla zengin, ihalelerden inşaatlardan fena komisyon alıyorlar!!! Onlar sadece kendilerini düşünüp, bizi sömürüyor #işistiyorum.

Çalışıp ne yapacaksın millet bahçelerinde yuvarlanmak varken #işistiyorum.

Yıllarca okuyup bir meslek sahibi olduk ama görevimizi yapamıyoruz İşsizlik artıyor işsizleri meslek sahibi yapalım diyoruz izin öğretmeniyim kontenjan verilmiyor ki atanalım.İşsizleri işsizlikten kurtaralım derken biz işsiz kaldı[email protected] #işistiyorum.

Bi iibf mezunu olarak boşa okumuşum demekten, bıktım. Ya hakkımızı verin ya da kapatın iibf fakültelerini allahın dağına da fakülte açılmaz. Yazık bizlere ailemize yazık. Saçlarımda siyah saç kalmadı artık. Yeter bu kadar. #işistiyorum.

Kağıt topla Simit sat Boyacılık yap Tırışkadan bölüm oku sonra #işistiyorum diye ağla. Sallasan üni mezununa değiyor. La bi gidin..

İibf mezunu olarak şsiz var bakın sadece 6 sayı 1 nokta ile yazılıyor. Siyasiler de sayıdan ibaret olarak görüyorlar. Verilen emekleri çekilen çileleri görmüyorlar. DEVLET ADAMI olmak böyle olmaz!!! #işistiyorum.

#işistiyorum Damat efendi 2,5milyon kisiye istihdam saglayacagiz demisti 2019 da 3/5 gecti bakim.

Bu sorun çözülmesi için artık bişeyler yapılmalı gereksiz meseleler gündemden düşmesi lazım herkse özverili şekilde bu sorunu çözmek için uğraşsın. #işistiyorum.

8 sene ilkokul, 4 sene lise, 4 sene üniversite oku arada dershaneler sonuç işsizsin. Devlet sana istihdam sağlayamıyor, hiçbir gelirin yok en verimli zamanlarında ne ülkeye ne millete ne ailene faydan Ama GSS var, vergin var devlete borcun #işistiyorum.

#işistiyorum İşsizliğin çözümü elbette devletin yapacağı politikalarla çözülecektir Ama bireyde kendindeki tüm imkanları degerlendirecektir Unutmamak gerekirki kurtuluş Halktan gelir yarın hükmeti degiştirsek bile bu durumu halkın mücadelesi ve destegi olmadan düzeltemez.

#işistiyorum O kadar haklısınız ki İş istemek, aş istemek, aslında hakkını istemektir %25 genç işsizlik, %14 nüfusa oranlı işsizlik, 150 bine yakın üniversiteli işsizlik yerine Katma Değerli İhracatı,Uzay madenciliğini,Keşfedilmemiş Enerji Üretimini, Konuşursak Kazanacağız.

#işistiyorum birileri babalar gibi satar diğerleri de babalar gibi.

#işistiyorum Fotoğraf

ülke komple anketör, kasiyer guvenlik görevlisi,mağaza sorumlusundan oluşuyor 😂 ama sonuçta iş var gençler beğenmiyor #işistiyorum.

@cumhuriyetgzt Merinoslar görsün 🧠 olmayan şu akmallar var ya #SeninleyizBinaliBaskan #isistiyorum.

Bugün iş görüşmesine gittim şartlarımı sordular 3bin+ssk+yol istedim bana sadece yol verdiler #işistiyorum.

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ: Rakibimizin yöneticisinin bir açıklaması olmuş. Bizim Fenerbahçe ile aynı sahada, aynı hakemle oynadığımız maçta VAR kapandı ve golümüz hatalı kararla iptal edildi. 2 puanımız gitti ama rakip tarafından organize edildi demedik. #işistiyorum.

@SleymanKoc25 Ve A grubuna gelir uzman yardımcılığı ilanı gelsin istiyoruz #işistiyorum.

Çalıştığım sektör geçen sene yüzde %40 küçüldü ve işten çıkarmalar başladı, yabancı firmalar ülkeden gitgide çekiliyor dışarıya güçlü görünmeye çalışan ülkemizin içinde yangın var #işistiyorum.

#işistiyorum Fatih Portakal ile #FOXAnaHaber başladı! Yorumlarınızı.

İstanbul seçimi konusunda YSK ne karar verecek? @fatihportakal ile FOX Ana Haber başlıyor! #işistiyorum @FOXhaber.

#işistiyorum Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler