Turkey flag

🕓

#ismailkucukkaya Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

@YalcinkayaBolek İBB: 643 yönetici, 1717 makam aracı İSKİ: 124 yönetici, 874 makam aracı İETT: 48 yönetici, 150 makam aracı İBB 2018 zarar 27 milyar TL, İSKİ 2018 zarar 599 milyon TL, İETT 2018 zarar 80 milyon #ismailkucukkaya.

#ismailkucukkaya Twitter

#ismailkucukkaya Fotoğraf

#ismailkucukkaya - Twitter'da en iyi Tweetler

#ismailkucukkaya tarafsız cesur haberciliğinizi kutluyoruz aile fox tv izliyoruz gerçek habercilik yapan tek tv .size laf söyleyen adam olsa.

#ismailkucukkaya @KucukkayaIsmail maalesef yanlı bir gazeteci olduğunu tüm Türkiye bir kez daha gördü. Halkın merak ettiği soruları soramadın. @ekrem_imamoglu abin seni de adam yurduna koymaz da sana kızar diye mi korkuyorsun?.

#ismailkucukkaya o kadar önemli bir Haberciydi. o kadar iyi bir gazeteciydi. yazık. kullanmayan kalmadı la bu adamı. İmamoğlu kazansın nereye çekersen oraya Bildiğ piyon.

Sen kadına şiddet uygulayan ve karısını döven bir mikropsun #ismailkucukkaya.

#ismailkucukkaya araştırmacı gazetecilik yapıyorsunuz madem, İmam Hatiplerin laboratuvarlarıyla, Fen Liselerinin laboratuvarları arasında ki farkı bi araştırın. Ben bir veli olarak yıllardır kavga veriyorum. İmam Hatip ne yapacak laboratuvarı? Fen Liseleri direkt ilgileniyor..

@YalcinkayaBolek İBB: 643 yönetici, 1717 makam aracı İSKİ: 124 yönetici, 874 makam aracı İETT: 48 yönetici, 150 makam aracı İBB 2018 zarar 27 milyar TL, İSKİ 2018 zarar 599 milyon TL, İETT 2018 zarar 80 milyon #ismailkucukkaya.

#ismailkucukkaya Üniversite öğrencilerinin geri ödemeleri gereken kredilerin kaldırılması için mücadele edin. Bursla okuyan çocukların burs ücretlerini artırmak için mücadele edin. İmam Hatiplere sağlanan imkanların Fen Liselerine sağlanması için mücadele ırakın özel okulu..

Günaydın sabah sabah öyle güzel bir şeyler yapiyorsunuzki adamlık insanlık duygu saygı sevgi birliktelik hoş şeyler bunlar kim olursa olsun chp si akl si mhp si hdp si ortak akil ortak birliktelik yaşasın halkların kardeşliği geçit taksi durağından her kese srlam#ismailkucukkaya.

#ismailkucukkaya bu ülke eğitim de parası olan geri zekalıların değil, çalışan başarılı olanların öne geçmesini sağlamadığı sürece muassır medeniyet seviyesine ulaşma şansı olamaz..

@ozcndnz34 emin misin akpartili olduguna 😂😂 yemezler yemezler troll yapma .durust olun dicem ama bu zihniyetten durustluk ve dogruluk cikmaz #ismailkucukkaya.

Aynı gemide olduğunu insanları dil, din, ırk ve siyasi görüş ile ayrıştırmayarak gösterebilirsin lafla peynir gemisi yürümez. #ismailkucukkaya.

İmamoğlu kalbi kirilmayacak kendi kanalına çikmis😂hicbirsekilde hizmet yapacagina inanmiyorum✊ #HepimizAynıVatandayız #ismailkucukkaya.

#ismailkucukkaya İsmail bey öğrenci indirimine deginmenizi istiyorum 200 biniş 85 tl idi simdi 100 biniş 40 tl.

#ismailkucukkaya ekrem imamoğlu 17 günlük döneminde mitinglere bedava taşınma araçların ödeme makbuzlarını bulabilmiş mi bulmuşsa kaç.

ahmet hakan madara edince hemen fox a ekranlara cıkıp durumu toparlama meselesi. ama yemezler #ismailkucukkaya.

Hadi sor bakalım samimi cevap versin yüreğin varsa sor hadi canım kardeşim bu ülkeyi bölmek için mücadele edenlerden oy karşılığında ne verecek sor hadi İsmail bey samimi ol #ismailkucukkaya.

nasılda yalandan tiyatro oynuyosunuz, siz önce pkk ile iliskimiz yok deyin canlı yayında#ismailkucukkaya.

İsmail bey eğer samimiyseniz Ekrem bey e şu soruyuda sormanız gerekir diye düşünüyorum. Biraz önce aklımızla alay eden kişiye ülkede terör var deaş var diyen ve bakana laf atan Kandil’den teröristlerden oy isteyen biri bu konuda nasıl bir samimiyetsizlik yazık #ismailkucukkaya.

#ismailkucukkaya lutfen asagidaki yolsuzluk belgesini de gosterir misiniz ? sevgi pitircigi baskan adayina 😂😂😂.

#ismailkucukkaya Fotoğraf

İsmail bey soyluo iki işleri Bakanı devlet sırlarının kopyalanmasından bahsediyor oysa imam oğlu bir belediyenin işletme bilgilerinden bahsediyor ikisi aynı şey mi #ismailkucukkaya.

#ismailkucukkaya ekrem i. iftara gidiyorum demesi kadar komik bisey olamaz iftari iftar saatinden 40 dk sonra acip gunde 60 70 iftara nasil yetisebildiginide sorabilir misiniz 😂😂😂😂?.

#ismailkucukkaya ekrem imamogluna sorar misiniz ? mudafa olan soyadini ne diye degistirmis? ve de Rum oldugunu soyleyen yunan gazeteleri hakkinda soyunu sizin ekranlarinizda aciklasin lutfen .....

şu proje işi varya esenler belediyedinden kaç kişinin dubaiye gittiğini biliyorum ..belediyeye proje sunup gezmişlerdi çok şaşırmıştım hemde olmayan bir proje #ekremimamoğlu #ismailkucukkaya.

@FOXhaber Tipe bakarak kimin oy vereceğini anlıyorlar ya hanii acaba kimin cennete kimin cehenneme gideceğini de anlıyorlar mı acabası sormak istiyorum çok merak ettim biz nereye 🤣 #herşeycokgüzelolacak #ismailkucukkaya.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı @ekremimamoglu yarın sabah @ismailkucukkaya ile #ÇalarSaat canlı yayın konuğu! ’de FOX’.