Isveç Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Isveç Twitter

Rusya endişesiyle NATO’ya girmek isteyen İsveç, 1980’lerden bu yana PKK’lı teröristlerin nihai rotası. İsveç’te siyasetçiler, PKK’nın AB terör örgütleri listesinden çıkarılması için girişimlerde bulundu. Örgüt ülkede, para buluyor, militan devşiriyor..

Faşist Batı dünyası; kuzeyde ukrayna, polonya, nazi artığı baltık ülkeleri, finlandiya ve isveç aracılığıyla Rusya’yı; güneyde Yunanistan dedeağaç girit gkry ve suriyede peyede aracılığıyla Türkiye’yi kuşatma altına alıyor. Bizim enteller ise cıa feto sümüklüsü gülsüm rtliyor..

İsveç 40 yıldır PKK’yı destekliyor -.

Isveç Fotoğraf,Isveç Fotoğraf by Beyaz Gazete,Beyaz Gazete on twitter tweets Isveç Fotoğraf

Finlandiya ve İsveç`in NATO üyeliğine Türkiye`nin tavrı dünya gündeminde -.

Isveç Fotoğraf,Isveç Fotoğraf by Beyaz Gazete,Beyaz Gazete on twitter tweets Isveç Fotoğraf

fillandiya isveç NATOYA girmek isdiyormuş biz isdemezsek giremezler PKK sevicileri keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner☺️☺️😁😁😁🇹🇷🇹🇷.

Finlandiya ve İsveç`in NATO üyeliğine Türkiye`nin tavrı dünya gündeminde -.

Isveç Fotoğraf,Isveç Fotoğraf by Beyaz Gazete,Beyaz Gazete on twitter tweets Isveç Fotoğraf

#GerakanIndonesiaBerakhlaq #GerakanIndonesiaBerakhlaq Charlo ابو الهول Yoka Punkte 商標登録 ArtStyleMimi تشيلسي İsveç Ukraine McDavid Jagalah Akhlaq Dengan Sekeras Keras Prinsip..

Sanmıyorum ama Türkiye isveç ve finlandiyanın NATO üyeliğini veto edebilirse son 10 yılın diplomasi ve dış ilişkiler sürecinde nadir mantıklı adımlarından birini atmış olur. Bunu pazarlık konusu bile etmemeleri lazım. Bu ülkeler açık ve net HAİN TERÖR ÖRGÜTÜ PKK’nın destekçisi..

@Siajapul #GerakanIndonesiaBerakhlaq #GerakanIndonesiaBerakhlaq Charlo ابو الهول Yoka Punkte 商標登録 ArtStyleMimi تشيلسي İsveç Ukraine McDavid.

@hakkiocal iskandinav rüyası isveç... mi ? ırkçılığı hitleri aratacak isveç mi ? pkkya kucak açan isveç mi ? ***.

@haskologlu Türkiyenin neden katılmadığını iyi anlamışsınızdır. Tamamen siyasi. Portekiz estonya ve isveç en iyileriydi. Hatta ingiltere italya bile. Ukrayna adına Ajdar nane nane desede kazanırdı. Demekki ülkeni eleştirmek yerine iki kez düşürmelisin..

@YmetGocer Sorun değil mail adresiniz deki telegram ve Google classroom gruplarına giriniz. Orda pazar günü 0 dan yapacağımız ders için bilgileri paylaştım..

İsveç Dışişleri Ann Linde: PKK’nın terör örgütü olduğuna inanıyoruz.

@NedretErsanel iskandinav rüyası isveç... mi ? ırkçılığı hitleri aratacak isveç mi ? ***.

Kıvırmak maharet basindaki pkk sever bayanda dansölüge yavrum.

@hermes_z Bu arada olaya neden sadece finlandiya ve isveç açısından bakılıyor anlamıyorum. İşin bir de ABD ayağı var bu ülkelerin NATO üyesi olmalarını o ülkelerden daha fazla istiyor belki de ABD. ABD karşılığını vermeli herşeyden önce söz değil icraat ile. F35 olayını unutmamak lazım.

@eminpazarci turkiye yi ab almayanlar. simdi nato ya girmek istiyorlar. tarih tekerrur eder. abim. yok oyle nato nun 2 ci buyuk ordusu bizde. biz istemezsek giremezler. abi finlandiya ve isvec 35 abd den F35 aldilar. niye rusyanin korkusuna sen anladin abim..

@MevlutCavusoglu sayın bakan bu tweti umarım görebilirsiniz 🙏 Bugün ki isveç fin mevkidaşlarınızla yapacağınız görüşmede pkk ve ülkemize karşı olan terör destekçiliğine ek olarak polis korumasıyla onlarca kez dinimize saldırılması konusunuda gündeme alabilir misiniz. Teşekkürler.

Isveç Fotoğraf,Isveç Fotoğraf by Yakup,Yakup on twitter tweets Isveç Fotoğraf

Dünya Kentleri İsveç’te Buluştu.

Isveç Fotoğraf,Isveç Fotoğraf by Ege Politik,Ege Politik on twitter tweets Isveç Fotoğraf

@turkteknolojisi Kanka isveç ve finlandiyaya tavrı suriye gibi olur, ukraynaya o kadar yıkıcı davranmadı diye düşünüyorum.

ABD: Türkiye’nin Finlandiya ve İsveç tutumunu netleştirmeye çalışıyoruz.

@yunuspaksoy mevzimiz isveç hediyesi, isveç manpadı ile vurulmuşken, şehidimiz varken İsveç dışişleri bakanı geliyor, parmak sallıyor fransızların 117si gibi, 36 askerimizi şehit eden rusların 500 askerli moskova amiral gemisi gibi bir isveç savaş aracının susturulması.

gidilmeyecek ülkeler ve sebepleri: isveç -> rasmus palidan fransa -> emmanuel macron ekleyeceğim.

@korayphlvglu zaten abd isveç finlandiya ve türkiye arasında seçim yapacağını yazdı dün zaten ortadoğu siniri geçen yıl itibarı ile yunanistan sınırı belirlendi.

Erdoğan’ın İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğine itirazına yanıt: İç siyaset için yapılmış açıklama.

@dw_turkce İmalı yanıt verse ne yazan alaman borazanı isveç kim eski Türkiye olmadığımızı reis onlara gösterecek merak etmeyin.

@messikom Isveç ab nin 3. Büyük ülkesi tarihleri m.ö önceye dayanır dünün sovyetler birliği isveç bölünmese bugün rusya küçük bir ülke halinde kalmaya devam ederdi sürekli isveç baskısı altında yaşıyorlardı asıl vikingler isveçlilerdir ve zamanın da istanbulu 3 kez feth etmişler..

BURHANETTİN DURAN: Türkiye’nin Finlandiya ve İsveç kararı ne olur?.

@zafersahin06 Koruma kollama bu iste onlar koredeki mahcubiyeti dûstûkleri komik durumu halà hazmedemiyor bize mûttefik deyip dûsmanca davraniyorlar bu onlarin bitisinin isareti simdide f16 satisini isvec ve finlandiyanin natoya alinmasina baglayacaklar al gûlûm ver gûlûm.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Finlandiya ve İsveç vetosu sonrası Beyaz Saray’dan açıklama: Türkiye’nin konumunu netleştirmeye çalışıyoruz.

Isveç Fotoğraf,Isveç Fotoğraf by HÜR FİKİR HABER,HÜR FİKİR HABER on twitter tweets Isveç Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Aston Villa
  • Avrupa Şampiyonu
  • AyşeYaz 1890aGönder
  • B a y B a y H E P İ N İ Z
  • Balotelli
  • Beyazıt