J.uzm Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

J.uzm Twitter

Diyarbakır-Lice’de teröristlerle yaşanan çatışma neticesinde şehit düşen J. Asb. Kd. Çvş. Oğuzhan Arduç ve J. Uzm. Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, yaralı askerimize şifa, kahramanlarımızın ailelerine ve silah arkadaşlarına sabır diliyorum. Milletçe başımız sağ olsun. 🇹🇷.

Diyarbakır’da hain PKK’lılar ile girilen çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.🇹🇷.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Derya Yanık,Derya Yanık on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

İki şehidimiz var! İsmailağa Cemaati tarikat şeyhi kadar konuşulmadı!! Diyarbakır-Lice ilçesi Göçer kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan J Asb Kd Çvş Oğuzhan Arduç ve J Uzm Çvş Turgut İçen hastanede #şehit oldu Allah Rahmet Eylesin Milletimizin başı sağolsun🇹🇷.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Son Cahil Bükücü,Son Cahil Bükücü on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Eren Abluka-18 Narko Terör Harekatında teröristlerle giriştikleri çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz, J. Asb. Kd. Çvş. Oğuzhan Arduç ve J. Uzm. Çvş. Turgut İçen’e Rabbimizden rahmet, ailelerine sabır niyaz ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun. #ErenAbluka18 #NarkoTerör.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Muammer Karaman,Muammer Karaman on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Aziz Milletimizin Başı Sağ Olsun. Diyarbakır’da hain PKK’lılar ile girilen çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum..

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Dr. Halil ÖZCAN,Dr. Halil ÖZCAN on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Bugün 2 şehidimiz var! •Çvş. Oğuzhan Arduç •Çvş Turgut İçen Milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun..

Diyarbakır Lice’de hain terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.🇹🇷.

Diyarbakır’da hain teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve Aziz Milletimize başsağlığı diliyorum..

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Kemal ÇELİK,Kemal ÇELİK on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Diyarbakır’da hain PKK’lılar ile girilen çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.🇹🇷.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Birecik Ak Gençlik,Birecik Ak Gençlik on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

J,ASM J,Uzm #KorkmayınAcımayacak şehitlerimizin arkadaşları vatan hainlerini,Bir ölür Bin diriliriz 😪🤲🇹🇷🇹🇷 Rahmetle minnetle özlemle hasretle anıyorum kabirlerini nur eylesin Rabbimiz,🇹🇷🇹🇷🕋😪😪.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by akkurtciniroglu 🇹🇷,akkurtciniroglu 🇹🇷 on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Sen ki, a’sâra gömülsen taşacaksın… Heyhât! Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihât… Şehit Çvş.Turgut İÇEN.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by MAD 🌍🤏🏼,MAD 🌍🤏🏼 on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Lice kırsalında hain bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada Şehit düşen Eskişehirli evladımız J. Asb. Kd. Çvş. Oğuzhan Arduç’a ve J. Uzm. Çvş. Turgut İçen’e Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Şehrimizin ve Milletimizin başı sağ olsun..

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Mv. Dr. Arslan KABUKCUOĞLU,Mv. Dr. Arslan KABUKCUOĞLU on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Diyarbakır’da hain PKK’lılar tarafından şehit edilen kahraman askerlerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.🇹🇷 Muş Ash İl Müdürü Abdulbari AKSOY @deryayanikashb @tcailesosyal.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Muş Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü,Muş Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Diyarbakır’da hain PKK’lılar ile girilen çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.🇹🇷.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Kars Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü,Kars Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Diyarbakır’da terör örgütü PKK’lılar ile girilen çatışmada şehit olan kahraman askerlerimiz Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun..

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü,Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

@EROLDUYGULU @tcsavunma kahramanlar gereğini yerine getiriyorda Siz onların haklarını savunuyor musunuz? Kahramanlar boş laflara doydular. #AssubaylaraSözVerdiniz 9-2 yine yanlış çıkartılıyor Makam ve Görev Tazminatların esamesi okunmuyor. yine haklarını alamadan şehit düştü..

@tecrubelitankci @tcsavunma kahramanlar gereğini yerine getiriyorda Siz onların haklarını savunuyor musunuz? Kahramanlar boş laflara doydular. #AssubaylaraSözVerdiniz 9-2 yine yanlış çıkartılıyor Makam ve Görev Tazminatların esamesi okunmuyor. yine haklarını alamadan şehit düştü.

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by #Assubaylar hakkını arıyor ™,#Assubaylar hakkını arıyor ™ on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

Diyarbakır Lice kırsalında icra edilen operasyonda terör örgütü PKK ile girilen sıcak çatışmada ağır yaralanan askerlerimiz J. Asb. Kd. Çvş. Oğuzhan Arduç ve J. Uzm. Çvş. Turgut İçen kaldırıldıkları hastanede Şehit oldu. Mekanları cennet olsun..

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by İlter ALTUN,İlter ALTUN on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

23 HAZİRAN 2022 TARİHİNDE ŞEHİT OLAN KAHRMAN MEHMETÇİKLERİMİZ ÇVŞ. OĞUZHAN ARDUÇ’A VE ÇVŞ.TURGUT İÇEN’E ALLAH’TAN RAHMET, AİLELERİNE VE YAKINLARINA SABIR DİLERİZ..

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by EkaGlobal SSM,EkaGlobal SSM on twitter tweets J.uzm Fotoğraf

23 HAZİRAN 2022 TARİHİNDE ŞEHİT OLAN KAHRMAN MEHMETÇİKLERİMİZ ÇVŞ. OĞUZHAN ARDUÇ’A VE ÇVŞ.TURGUT İÇEN’E ALLAH’TAN RAHMET, AİLELERİNE VE YAKINLARINA SABIR DİLERİZ..

J.uzm Fotoğraf,J.uzm Fotoğraf by EkaGlobal Fair Expo,EkaGlobal Fair Expo on twitter tweets J.uzm Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Berna
  • Binali Yıldırım
  • Birlikte Başardık
  • Bruma
  • Cansu
  • Cengizhan Şimşek