Jelibon Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Jelibon Twitter

Arxadaşlar, bilən var mıdır Türkiyə’də prezident seçimlərinə az qalmışkən Qaradənizdə yeni bir qaynaq bulunmadı mı hələ? Doğalqaz olar, pətrol, nə bilim jelibon ən azı.

@06melihgokcek @H_GULAL Jelibon rezervlerinin ve dinazorların efendisi ! yine yalan söylüyorsun. İftira dediklerini belgeler ile savcılıkta ispatladım ve savcılık takipsizlik verdi. Görülen dava ise senin ‘’incinmen ‘’ ile ilgili hakaret davası.Dürüst ol dürüst!.

Jelibon Fotoğraf,Jelibon Fotoğraf by Murat AĞIREL,Murat AĞIREL on twitter tweets Jelibon Fotoğraf

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü Öğrencisi Can G. Kuseyri’nin 2011 yılında uydurduğu ve YouTube videosu ile yayınladığı Contorium hedef kitlesi ile elbette buluşmuş. Bu zihniyetin gerçekten inanmayacağı bir yalan yok. Jelibon rezervi boşa uydurulmuş değil..

İnşallah entelektüel mv Alpay ve jelibon madeni zengini exbaşgan İ.Melih bu haberi görmez! Çok ağır şeyler yazabilirler CHP hakkında?😂😂.

@6drug7rastus Bence olmalı. Jelibon rezervleri konusunda enerji bakanlığına fayda sağlayabilir.

@queensedaaaa Bu daha jelibon fabrikasını açmadı mı? Beni engellediği için soramıyorum size zahmet bi sorarmısınız 🤣.

Jelibon Fotoğraf,Jelibon Fotoğraf by NİHAT PINAR,NİHAT PINAR on twitter tweets Jelibon Fotoğraf

Jelibon?? Yoksa adına daha karar verilmedi mi? Ama orası zillet ittifakı belediyesi. Üstelik lüle taşı çıkıyor. Rize deseniz daha iyiydi bence. 🧐🤔 Adı da “lazonit” falan güzel uyardı mesela..

@GianniDeLucaa @beehaber Jelibon rezervi ile terminoloji bilgin dahada derinleşmistir..

@gecedusu rezervi rezervi puf artık bunlar çıkacak rahat rahat.

@alphanmanas Bu ülkede jelibon madenide var hemide dünyanın en çokusu😂🤣😎.

@andromeda_xox @rgaynan Fatih denen barzodansa Mustafa gibi jelibon kivamlı kalbe sagip erkolardan raziyız anam.

@shiningiros Ben de Jelibon madenimizi kim tüketecek diye düşünüyodum. Neyse düşünmeme gerek kalmadı. 😃.

@EgeOzpinar çok doğru bir karar ben sadece plastikten yapılmış jelibon tüketiyorum artı.

@DenizGenlik sadece taş değil isteyen asfalt yer, duble yol yaptılar; isteyen jelibon yer, melih rezerv bulundu diyor; isteyen metal kemirir 13uçağı yüzlerce koruma aracı var; isteyen doğalgazla beslenir milyarlarca m^3 kaynağımız var; isteyen madenleri yer, lozan gizli madde süresi doldu 😉.

@oguzzatsiz Dervişe sormuşlar; Deve türkü söylermi? Derviş; Dinleyecek eşek bulursa,gazel bile okur demiş. Oğuzhan eline bir kaç jelibon ver, çok da şiitme bunu..

@lordoftherisk @ankara_kusu En azından benim hayalimin gerçekleşme imkânı var. Jelibon rezervi bulunduğuna inananların hayali hiç gerçekleşmeyecek.!.

@1926_832 @06melihgokcek Gerçekten bunlardaki yüzsüzlük seviyesinin bir ölçü birimi yok .... Sonsuz yüzsüz bunlar .... Jelibon mühendisi.

@who98408150 Yaw he he önce Karadeniz’de bulduğunuz doğalgazı ve yerini bile hatırlamadığım petrolü ve en önemlisi jelibon rezervlerini çıkarın sona bu kalsın..

@oguzzatsiz Bu adamı kamu spotu yapın çocuklarınıza fazla jelibon yediriseniz sonucu bu olur diye.

Jelibon madencisi Melih Araştırma şirketi, Ak Parti Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu tarafından kuruldu. Şirketin yönetiminde Hüsrev Hatemi, Ümit Meriç, Nilüfer Narlı, Davut Dursun, Haluk Şahin, Arus Yumul ve Ak Parti MKYK üyesi Edibe Sözen var..

@oguzzatsiz Kaybetsinler ilk kaçacak olanların en başında bu jelibon kafalı var..

Jelibon yemenin, süt içmenin çocukça bir şey olduğunu düşünüyor musunuz? #Kabinedeunikarari.

@BRCNYLDRM78 Bunun aynısını akp veya chp aleyhine hazırlayıp görüntüsünü alıp provokasyon yaratmak yarım saatini alır insanın. Bunlara inanıp kendinizi rezil etmeyin. Jelibon rezervi muhabbetine dönmesin sonra..

@haskologlu o ne abi. düşündükten sonra mı söyleyecekler. kalay mı kurşun mu jelibon nedir bu maden? bonibon madenidir kesssin. nadir rastlanır. bu ilk olacak..

YUPPPPİİİ Doğal gaz 128 yerde, petrol 55 yerde, jelibon kaç yer olduğunu melih gökçek biliyor şimdi toprak bulunmuş sırada Tahta (KALAS) var. Seçim ne bereketli iş yahu.

@goatmedyacom Ooo seçim öncesi keşif yaptık siyaseti mevsimi başlamış.. şimdi yerli uçaklar, helikopterler, otomobiller, akıllı füzeler, doğalgaz, petrol, uranyum, jelibon ne varsa ortaya dökülür.

@haskologlu 2 senedir 22 sene çıkmayan herşey fışkırdı jelibon da Gider ayak bu kadar kıyak yapmayın sizden sonra geleceklere.

Jelibon bulmuştuk Şimdide bonibon bulduk Toprak verdikçe veriyor.

@beehaber Bakalım jelibon ne zaman çıkacak arabalar uçaklar elementler sen ne güzel bişeysin seçim ama dolar 19 euro 20 tl.

@mahmutcinarbey Jelibon rezervlerinin tam olarak ne tarafına düşüyor 🤔🤭🤭.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #doktorluktanmenyasasınahayır
  • Enes
  • Enes Ünal
  • Erden Timur
  • Ereğli
  • Fatih Terim
  • Ferdi
  • Galler