Köpekler Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Köpekler Twitter

#ŞehirdeSahipsizKöpekOlmaz Sokakların saldırgan köpekler tarafından güvenliksiz hale getirilmesine izin veremeyiz. Çocukların ve her yaştan insanımızın köpek saldırısı korkusu ve ısırılma endişesi duymamaları için görevimizin gereğini yerine getirmeye devam edeceğiz..

Konya’da yapılan yanlış, Türkiye’de başıboş sokak köpeği sorunu olduğunu ve bu sorun üzerinden birilerinin zengin olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Köpekler toplatılmalıdır. Köpekler üzerinden rant kaldıran kişi ve gruplar hakkında soruşturma başlatılmalıdır. #KöpekTerörü.

İçeride köpekler kuru mama için birbirlerine giriyorlar, 20 dk yayın yaptık, defalarca kavga çıktı, içeride bir tane görevli yok ama kapıda 1000 tane çevik kuvvet var! #KonyadaKatliamVar Tamamını çıkaracağız. İnstagramdan şimdi tekrar canlı yayındayız..

Köpekler ve tüm hayvanların hakları vardır. Hiçbir canlıya eziyet edilemez, aç bırakılamaz! Onlar insanlara hizmet ettikleri gibi onların da insanlar üzerinde hakları vardır. Ancak köpeklerin yeri sokaklar değildir. Sokak köpeği diye bir şey olmaz, olmamalı!.

Başıboş köpekler bela olmaya devam ediyor: 3 yaralı!.

Köpekler Fotoğraf,Köpekler Fotoğraf by Yeni Akit Gazetesi,Yeni Akit Gazetesi on twitter tweets Köpekler Fotoğraf

Konya’da yaşanan olay çok kötü. Çoğu kişi tepki gösteriyor ama köpekler çocukları öldürürken nerdesiniz? Neden sesiniz çıkmıyor. Bir çocuğun canı bütün köpeklerden üstündür..

Millet rahat olsun bu ülkenin basında Atatürkçüler varken köpekler sadece havlar ısırmazlar 😁😁😁😁🙏🏽🙏🏽🙏🏽🌹.

Köpekler Fotoğraf,Köpekler Fotoğraf by Melek ve,Melek ve on twitter tweets Köpekler Fotoğraf

Yaşam enerjisiyle dolu varlıklardır. Köpekler zarar verici ve saldırgan değildir. Çevresel etmenlere karşı savunma güdüsü geliştirirler. Onları saldırgan/kötü yapan çevreleridir. Tıpkı insanlar gibi. Nasıl etki edersen öyle tepki alırsı #Mamaktakatliamvar #Konyadakatliamvar.

Köpekler Fotoğraf,Köpekler Fotoğraf by iamibra 𓆌,iamibra 𓆌 on twitter tweets Köpekler Fotoğraf

Arkadaşlar telefonumu yeni şarj edebiliyorum. Gidebilen herkes Konya Geçici Bakım Evi’ne gitsin. Köpekler padoklara yaklaştığımız anda geri kaçıyolar. Hasta kedilerle sağlıklı kediler aynı alanda,yavrular var. Biz 7 kedi alabildik. İmkanı olan herkes konya’ya gidip kurtarsın!.

BU ÜLKENİN MUHABİRLERİ HABER KANALLARI, MİLLETVEKİLLERİ, BELEDİYE BAŞKANLARI, OYUNCULARI, ŞARKICILARI, FENOMENLERİ NERDE??? ÜLKEDE KAFASINA KÜREK VURULARAK CANLI CANLI ÇUVALA KONUP KÖPEKLER KEDİLER KATLEDİLİYOR NERDESİNİZ SİZ??#Konyadakatliamvar #CumhurbaşkanıKonyaBarınağına.

Köpekler birbirine girdi bi tanesi de arkadan pıtı pıtı geliyo . Koş dedim yoldaşların savaşta tempo tempo dedim duraktaki teyze de bana dönüp kızım sen deli misin diyo. Teyze sen insanı yarı yolda bırakırsın sen sus.

Hayvanların kısırlastırılrken nasıl kısırlastırıldıgını duyduğumdan beri bu görüntüler de beni hiç şaşırtmadı. Ve evet köpekler aç oldukları için birbirlerini yiyor . Veterinerler her şeyi biliyor konuşmak lazım. Her sey para ya da kariyer degil ..

@AvGulcinYapici Başkan bey , kendinizi şikayet sikayet ettiniz mi İstifa etmenizi ve belediyenin yargılanmanizi bekliyoruz . Metrelerce çukurlar , açlıktan birbirini yiyen hayvanlar , kürekle öldürülen köpekler , köpek önüne atılan kediler. Yolu kapatip içeri niye gönüllüleri sokmuyorsunuz😿.

Köpekler Fotoğraf,Köpekler Fotoğraf by Aydku,Aydku on twitter tweets Köpekler Fotoğraf

Şu köpekler gerçekten insan kadar zalim olsa güçlerinin farkında olsa o an orada olan herkesi parcalayabilecek güce sahipler. Ama ne yazık ki biz insanlar kadar zalim değiller .. #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

@mert__firat Siz köpek seviyorsunuz diye bizim de mi sevmemiz lazım? Bu kadar zorbalık da yetti artık. Köpekler çocuklara saldırırken hiç sesiniz çıkmıyor? Çok istiyorsanız evinize alın besleyin. Ben sokağımda başıboş köpek istemiyorum!.

O kafasına kürekle vurarak katlettiğiniz tüm köpekler bu dünyadaki cehenneminiz olsun.#Konyadakatliamvar.

DÜNDEN BU YANA DİLİME NELER GELİYOR DA ! YUTKUNMAKTAN, YÜREĞİM LİME LİME BU TOPLUM AKIL SAĞLIĞINI VE VİCDANINI KAYBETMİŞ BANA KİMSE DİNDEN İMANDAN BAHSETMESİN O KÜREK BİR GÜN SİZİ PARÇALAR DİLERİM TIRNAK UCU KADAR ÜZÜLÜRSEM NAMERDİM 😔😔 #Konyadakatliamvar #Köpekler.

Nasıl ki sivrisinek, hamamböceği ya da fare ile kedi ve köpek gibi bizimle direkt ilişki içinde olan hayvanlar bir değilse, insan varken köpeğin canı öncelikli değildir. Köpekler, ulusal sorundur. Köpeğin canı insan ile eşit olsun derseniz, sinek ilacı bile kullanmamınız gerekir..

#ALLAHBELANIZIVERSIN Haberi duyduğumdan beri bütün kimyam değişti kahroldum ...benim anlamadığım o diğer köpekler neden saldırın parcalamiyor bu insan musfettelerini uyuşturucu mu veriyolar hayvanlara,,öğrenilmiş çaresizlik mi, keşke saldırıp oldurseler bu serefsizleri.

Sen bu köpekler sayesinde devletten maas alı ALLAH BELANIZI VERSİN.! Ulan Allah aynı şekilde sınasın seni inşallah hayvan zaten barınakta saldırmıyor sokakta değil kafasına kürek ile vurarak öldürmek nedir. #Konyadakatliamvar.

Köpekler Fotoğraf,Köpekler Fotoğraf by KaraKaraduman,KaraKaraduman on twitter tweets Köpekler Fotoğraf

#köpekler itperestliğin bir tapınma ve tatmin aracı öpekleri itperestlerin elinden kurtarmak ve kendi hallerine barınaklarda hemcinsleri ile yaşatmak için ise yargının kafasında ve kanunda değişiklik gerekiyor. Yargıtay bu yanlış mantığından vazgeçmelidir..

Köpekler Fotoğraf,Köpekler Fotoğraf by Why The World Is Such A Place #AktivistOl,Why The World Is Such A Place #AktivistOl on twitter tweets Köpekler Fotoğraf

Köpekler ölmesin. Aşılarını yaptirin ama. Allah bu canlıyı niye yaratmış? Yaşamının felsefesi nedir? Faydası nedir? Ekinikokkus granulozus bir tenya yani kurt. 1 cmden küçük. Cestod cinsinin tenya familyasından biri. Yıllık dünyada bir milyon insanın ölümüne neden oluyor..

Halime Gülsu,20 Şubat 2018’de tutuklu yakınlarına yardım yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınıp, emniyetteki işkencenin ardından tutuklanmıştı.Gülsu, TARSUS T TİPİ Cezaevinde ilaçları verilmediği için 28 Nisan 2018’de yaşamını yitirdi. Ülkemin ÖtekiKadınları #köpekler #YeterArtık.

Köpekler Fotoğraf,Köpekler Fotoğraf by Cezaevi İhlalleri,Cezaevi İhlalleri on twitter tweets Köpekler Fotoğraf

Görünenler köpekler kediler,bir de görünmeyen çığlıklar var inekler tavuklar kuzular kuşların çığlıkları. Hayvanların cehennemi biziz..

ekmek kapıları kapancak diye şunlara bak hhahsha köpekler çok umurlarında sanki çıldırcam sene 2040 be.

Sokaktaki saldırgan köpek ile barınakta ki köpek bir değil! Çünkü sokakta ki köpekler toplanmalı fâkat barınakta ki köpeklerin vahşice katladilmesinede hiç adil değil ve buna acil ortak çözüm noktası bulunmalı!#Konyadakatliamvar #GebzedeKatliamVar.

@shicyorulmaz1 @zekikayahan ‘Duruş’ kelimesinden ne anladın anam sen? Sayfaya girip twitlere baktığında çözemiyor musun? Konuya değil de, üzülüp tepki verenlere tepki gösteren herkes zaten köpeklerin öldürülmesini destekliyor. Bunu anlamak da müneccimlik değil. Videoda köpekler ölü ve baygın mı? Konu bu!.

@CznBurak Hayvanlar Allahın sessiz kulu evet doğru ve sen hergun onları kesip satı Bak Burak kardeş payı u başıboş köpekler her yıl yüzlerce insanımızı parçalıyor öldürüyor biz köpekler ölsün demiyoruz sokaklarda olmasın diyoruz sokaklar insanlarıdır itlerin degil.

@w0manengineer @aselimsidali Köpekler çocukları parçalandığında, sakat bıraktığında, trafik kazalarına neden olduğunda, 12 yaşında çocuk kuduzdan öldüğünde sizin rahat uyuduğunuz gibi. Köpeği öldüren şahsı savunmuyorum, yaptığı vahşet cezasını çekecek ama çocukları öldüren Köpekler dolanıyor sokakta.

@cascarino6703 @AvukatBelcin Hepsi aynı ın evimizin karşısında park var köpegini parka kakasını,çişini yaptırmaya getirenlerin % 50 si köpeklerin tuvaleti gibiymis yaptıkları pislikleri bırakıp o parkı çocuklara oynamaları için yapıyor köpekler gelip kakasını yapsın diye degil..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ezgjan Alioski
  • Filozof
  • Fuat Oktay
  • GaziMeclis EhliyetAffı
  • GÖZÜMÜZ YÜKSEKLERDE
  • Günaydin
  • Günaydınlar
  • Hırvatistan