#KöpekleriToplayın Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#KöpekleriToplayın Twitter

Başıboş köpek savunucusu olmak = kedi ve insan düşmanı olmak Ha kedileri gidip kendi elinizle öldürmüşsünüz, ha köpeklerin kedileri öldürmesine göz yummuşsunuz Köpeklerin başıboşluğunu savunuyorsanız bu ölümlerden de sorumlusunuz #KöpekleriToplayın.

Yoğun bakımdaki 21 günün sonunda iyileşen yavru köpek… kalbimi bıraktım bu videoya 🥺❤️ #Ösym Mersin deki ve Kahramanmaraş daki #köpekleritoplayın ve sevin😁.

Hastaneler köpek ahırı mı? Hijyenin en üst seviyede olması gereken hastaneleri başıboş köpek ahırına çevirdiler. Bu ilkel güruh yüzünden insanların can güvenliği ve sağlığı tehdit altında. #KöpekleriToplayın.

#KöpekleriToplayın Fotoğraf,#KöpekleriToplayın Fotoğraf by General Cevher Dudayev,General Cevher Dudayev on twitter tweets #KöpekleriToplayın Fotoğraf

İtperest militanlar can dostumuz diyerek bu vahşi yaratıkları sempatik gösterme çabasındalar. Sahipli itler bile sahibine saldırırken bu başıboş itlerin neler yapacağını varın siz düşünün. Onlarca insanımız öldü itler yüzünden daha ne kadar feda etmemiz lazım #KöpekleriToplayın.

#KöpekleriToplayın sokakta gezen başıboş gezen köpeklerin toplanması gerekmektedir..

Yeter ulan yeter beyin fukarası medeniyetsizler, yeter. İtleri semirttiğiniz yetmiyor gibi türlü türlü hastalıkları başımıza tebelleş edeceksiniz. Sokakta başıboş it istemiyorum, #KoepekleriToplayın.

🪐 Sahipsiz #KöpekleriToplayın çünkü her geçen gün toplum sağlığını tehdit ediyor. AB ve benzer örneklerdeki yalıcı uygulamalar referansımız olabilir..

#KöpekleriToplayın Hayvan Düşmanı Olmamakla Birlikte, Ciddi Bir Sorun Haline Gelen, Başıboş Sokak Köpeklerine Acilen Çözüm Bulunması Gerek. Geceleri 7’den 70’e Çoğu İnsan Sokakta Tedirgin Oluyor. Acilen Müdahale Edilmesi Gerektiği Taraftarayım..

Şu insanların yaşadıkları nedir arkadaş lütfen ya kanun düzenlensin yada iptal edilsin nereye şikayet etsek hep aynı cevap kopyala yapıştır oldu bitti tüm kurumlar kanunu bahane ediyor ülkenin geldiği duruma bak yazık yazık oy sırf bu yüzden oy kaybedeceksiniz #KöpekleriToplayın.

Bu Ülke toprakları , Serengetinin düzlüğünde avlanan yırtıcıların bölgesi değ ve özellikle itlerin saldırısı sonrası hayatını kaybedenler olmak üzere çocuklarımızda onların AVI değ bu işin çözümü için bir an önce harekete geçmelidir. #KöpekleriToplayın.

#KöpekleriToplayın Arabam yok yaya birisi için gerçek bir sorundur bu ..sokaklar tehlikeli her an. #KoepekleriToplayın.

@RTErdogan kurtlar koyunları kapamaz olduda köpekler insanları şehirlerde kapar oldu gıkınız çıkmadı o yasaları yaparak siz bunu dayattınız bigün sizde hesap vereceksiniz koyunları teslim ettiğinizde Allah kullarım nerde diyince bakalım neyapacaksınız yazıklar olsun #KöpekleriToplayın.

Ne zaman çok üst derecede bir siyasinin çocuğunu köpek öldürür anca öyle başka türlü kafanızı yormayı #KöpekleriToplayın.

@KopekSorunu Büyük konuşmayayım ama kendi çevremde asla böyle bir görüntüye izin vermezdim. Bunu kedi versiyonuna izin vermedim. #köpekleritoplayın.

@OyaBasarOffic hoş geldiniz. Başıboş köpekler yüzünden ölen sakat kalan insanları görmezden gelmeyin lütfen. hiçbir medeni ülkede olmayan başıboş köpek ilkelliğini ülkemize reva görmeyin. başıboş köpek tehlikedir, ilkelliktir @KopekSorunu #köpekleritoplayın.

#KöpekleriToplayın diyen köpek düşmanlığınız batsın! Asıl siz canileri, hırsızları, sapıkları, katilleri, tecavüzcüleri toplayın sokaktan da görelim!.

#KöpekleriToplayın diyenler‼ beni de 2017 de kedi parçaladı sol bacağımı ısırdı resmen tırmanarak,anne olmuş yavrularını koruyormuş meger içgüdü imiş! kaç doz kuduz aşısı oldum kediler toplatilsin diyor muyum ben?.

itperestlerin umrundamı zannediyorsunuz hemen papağan gibi başıboş katilleri sapıkları toplayın diye zırvalamaya başlıyorlar çözüm önerileri olmadığı gibi önerilerede vahşeeeet diye böğürüyorlar misal : havrita sitesi #KöpekleriToplayın.

Bu sokak köpekleri yüzünden sosyal yasam düzenimiz degişti. Köpekleri seven ben şu an sevmiyorum. Biran önce toplanmali.#KöpekleriToplayın.

Köpekler yerine asıl insan diyemeyeceğim bu yaratıklar toplanmalı. Çünkü hiç bir hayvan insanlar kadar zararlı ! Ayrıca karşı geldiğiniz zehirleyip öldürdüğünüz bu canların bütün yaşam alanalrını biz insanlar aldık neden bu açıdan bakmıyorsunuz?? #KöpekleriToplayın.

Köpek fobisi diye bir gerçek var. Eve giderken “başı boş bir köpek bana saldıracak” korkusu yaşamak istemiyorum. Parkta veya sokakta bu korkunç görüntüyü istemiyorum! #KöpekleriToplayın.

#KöpekleriToplayın Fotoğraf,#KöpekleriToplayın Fotoğraf by Kerim ⭐,Kerim ⭐ on twitter tweets #KöpekleriToplayın Fotoğraf

Evet gitgide büyüyoruz. .ve daha gür bi sesle söylemeye devam edeceğ yer güvenli,hijyen ve sessiz alan olana kadar ! #KöpekleriToplayın.

YETER ARTIK #KöpekleriToplayın Sokaklarda günün her anında rahatça İNSANCA dolaşmak istiyoruz.

Defalarca soylememize ragmen hic birsey yapmayan yetkililer götürün evinizde !! Bende kızımda köpek saldırısına uğradım fakat olmedigimiz için olsa gerek belediye söylememize rağmen #KöpekleriToplayın.

#KöpekleriToplayın Fotoğraf,#KöpekleriToplayın Fotoğraf by selvihan şenel,selvihan şenel on twitter tweets #KöpekleriToplayın Fotoğraf

@sedatcagirgan @tcbestepe Köpeklere merhamet edip zavalli çocuklara acimamak,hatta suçlamak merhametten degil,zalimliktendir. #KöpekleriToplayin.

Xo
Xo

Köpekler kadar başınıza taş düşsün! Benim de mahallemde var hicbiri sevgi ve yemekten baska bir şey beklemiyor. Zarar vermezseniz emin olun hicbir sey yapmazlar #KöpekleriToplayın.

@ProfSFindik #köpekleritoplayın artık. Bu şekildeki hastanelerin, üniversitelerin yöneticileri görevden alınmalı. Bu köpekleri bu yerlere alıştıranlar cezalandırılmalı..

medeni bi ülkede bir şikayet bir kere dile getirilir. Düzenli olarak söylüyoruz ama hiç bir şey yapılmıyor. #KöpekleriToplayın.

köpek saldırıları yüzünden kaybettiğimiz insan sayısı sürekli artıyor :( #KöpekleriToplayın.

@BetushYlmz Çocukları, hareket eden nesneleri av olarak gören yırtıcı #KöpekleriToplayın sahiplenilmeyen #KöpekleriUyutun.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #öabt
  • B A T I R D I N I Z
  • Banka
  • Bankanın
  • #BatuhanKaracakaya
  • BüşraÇulha VeBebeğineTahliye
  • chp adana
  • CHP HDP