Kürekle Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kürekle Twitter

Bu vahşet nedir? Bu görüntülerin Türkiye’de olmadığına inanmak istiyorum. Bu korkunç günahlar Konya’da mı yaşanıyor? Rica ediyorum, isyan ediyorum. Sayın vali, sayın belediye başkanı açıklama yapsın. Hayvan barınağında köpeği başına kürekle vura vura öldürmek başka bir aşama..

Köpeğin kürekle vurularak öldürüldüğü Konya Belediyesi barınağına, ağzı bağlı poşetle getirilen kedinin gözlerindeki korku. Demek ki mesele kedi ya da köpek değil, zihniyetmiş. Hepiniz suçüstü yakalandınız..

Kürekle Fotoğraf,Kürekle Fotoğraf by Altan Sancar,Altan Sancar on twitter tweets Kürekle Fotoğraf

Konya’da Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde görevli bir şahsın, bir köpeğe elindeki kürekle vurarak ölümüne neden olduğu görüntüler ortaya çıktı. Konya Büyükşehir Belediyesi olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu..

Kürekle Fotoğraf,Kürekle Fotoğraf by DarkWeb Haber,DarkWeb Haber on twitter tweets Kürekle Fotoğraf

“Gün gelecek Türkiye’de köpek katliamı istenecek,yapılacak başka hiçbir şey böylesine gündeme gelmeyecek,hayvanları koruyanlar linçlenecek”deselerdi bizde Allah’ın yarattığı cana kıyılmaz.Çok boş bir komplo teorisi Barınağı.Görevli köpeği kürekle vura vura öldürüyor..

O gariban hayvanlar kürekle öldürülmeyi mi bekliyor. 🥹 Allah’ım sen aklımızı koru. Sana şikayet ediyorum. Bu zulme şahit ol Ya Rab, şahit ol Ya Rab. Bu topraklara böyle bir vicdansızlık bulaştıysa kopsun kıyamet, batsın bu dünya..

Kafasına kürekle vurularak vahşice öldürülen bir canlı var. Sabahtan beri düşünüyorum bu zalime ne söylenir diye ancak bulamıyorum. Umarım sokak köpekleri tarafından en acı saldırıya uğrar. 🙏 #Konyadakatliamvar.

Sokaklarda köpekler var diye yürümeye korktuğunuzu söylüyorsunuz ama barınakta kafasına kürekle vurarak öldürenlerin sokakta dolaşmasından güvende hissediyorsunuz, öylemi? Siz ne seversiniz kalpsizler? #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Bir hayvanı kürekle öldüren biri normal değildir,fırsatını bulduğunda herşeye herkese zarar verecek ör kuyulara atılmalı,zindanlara koymalı,yatırıp kürek sokmalı,ağzından çıkarılmalı falan olmalı..

#Konyadakatliamvar ELİNDE KÜREKLE CENNETE GİTMEYE ÇALIŞAN BİR İNSAN… Bir insanın kafasına vurunca ne olur? Darbenin şiddeti beynin sarsılmasına ve sinirlerle dokuların zedelenmesine sebep olabilir. Kafatasının keskin çıkıntıları beyindeki damarları keserek kanamaya yol.

Kürekle Fotoğraf,Kürekle Fotoğraf by Birsen Şenol🐾🐾💛💙,Birsen Şenol🐾🐾💛💙 on twitter tweets Kürekle Fotoğraf

Görüntülerde defalarca kürekle vurduktan sonra yerde iple sürüklüyorsunuz hayvanı, gerekli tedavisini yapıp nasıl kafese koymuş oluyorsunuz?? Hayvan nasıl olsa dilsiz, kendini savunamıyor diye atın yalanı şerefsiz evlatları #SOKAKHAYVANLARISAHİPSİZDEĞİL #Konyadakatliamvar.

Kürekle Fotoğraf,Kürekle Fotoğraf by Aleyna Bülbül,Aleyna Bülbül on twitter tweets Kürekle Fotoğraf

VAHSETE SUSMAYİN KONYA barınağı hani ERDOĞAN’ın ORNEK DEDİGİ barınak❗️ Görevli köpeği kürekle VURA VURA öldürüyor 😡 Diğerleri korku içinde izliyor❗️ Lütfen bu VAHŞETİ görün ve duyurun❗️.

Bu ülkedebir barınak çalışanı birköpeği kafasına kürekle vura vura öldürdü😡.

Hemşire şaşkınlıkla adama sorar : ─ Siz hastanemize yanık tanısıyla gelmişsiniz ama vücudunuzda yanıktan çok kırık var. ─ Bu nasıl oluyor ? Adam cevap verir : ─ Beni kürekle söndürdüler. Ülkemin ÖtekiKadınları.

Sokak köpeklerinin toplanmasına için konsensüs oluşmuşken bir belediye görevlisi kürekle vahşet sergiliyor. İşin tuhafı birileri de bunu çekiyor. Ben olsam o işçilerin ve yakınlarının banka hesaplarını da kontrol ederdim.

Saatlerdir o kadar üzgün ve öfkeliyim ki anlatamam. Karşıma konuyla ilgili bir video çıkınca sinirle ağlıyorum. Sokak hayvanı sorunu çözümü kafasına kürekle vurmak, aç bırakıp birbirini parçalatmak olabilir mi!? Kısırlaştırma ve aşı tek çözüm. Yeter ya cidden yeter.

Yalvarırım! 🙏 Başı kürekle ezilen köpeği paylaşmayın artık lütfen, lütfen paylaşmayın yüreğim dayanmıyor, dün geceden beri kalbim ağrıyor 😥😥.

@CeviksoyFatih @OguzhanUgur Bir canlının kürekle vurularak öldürülmesini savunan insanların götünün kızgın demirle coslatılması gerektiğini savunuyoruz. Vahşi insanlar değiliz ama işte boş yapmayın.

Bu katliama müsade eden de gözünü kırpmadan bir hayvanı kürekle vura vura öldüren de bunu izlyenler de en ağır şekilde cezasını ç insan müsvettelerinin devrinin biteceği gün gelecek o zaman onlara yapılanları zevkle izleyeceğiz #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Bu dünya onlarındi. Şimdi onları kendi dünyalarında yasatmiyorsunuz. İki parça yemek vermek bile zor geliyor sokakta gördüğüm her hayvanın kafasını severken siz nasıl o hayvanları kürekle öldürebiliyorsunuz aklım almıyor #SokakHayvanlarıSahipsizDeğil.

Zz
Zz

Canlı canlıdır insanı hayvanı kedisi köpeği ne fark eder, şeref yoksunu içinde zerre merhamet olmayan cani insanlarla dolu bu ülke o kopeğin kafasına kürekle vurup öldürdüren ilk cinnette kendi çocuğunu da öldürür potansiyel katil piç #Konyadakatliamvar.

İnşallah o kafasına kürekle vurulan hayvanların ahı tutar. Bu olay CHP li bir belediyede olsaydı iktidar ve yandaşları katillerden hesap sorulsun diye hepsi ayağa kalkardı. #KonyadaKatliamVar.

Hayvanları kürekle öldürülen toplumlarda utanma duygusu çoktan yitirildiği için böyle yığın oluyorlar. Toplum olmak bu değil!.

Bu twiti sabah paylaştım. Kimse paylaşmamış, tepki vermemiş. Ben, en sadık dostlarımızdan sonra, bir gün bizim de kafamıza kürekle vurmalarını beklemeyeceğim. Pes yani….

@sevilayyaziyor Şimdi siz diyorsunuz ki, sokakta aç susuz kalmasınlar, barınakta kafalarına kürekle vurularak öldürülsünler! Belediyeler sağlıklı bir şekilde kısırlaltırma yapsalar, sokaktakilere bizler el birliği ile çözüm buluyoruz da, siz barınaklardaki vahşete, cinayete çözüm bulacak mısınız.

Biz severken bile incitmeyelim diye fazla sıkmıyoruz, bu oç pis yaratıklar kürekle öldürüyor ve daha Aklım almıyor vallahi nasıl kıyılır bu canlara. Ateşleri bol olsun. #HayvanaSiddetSuctur.

Kürekle Fotoğraf,Kürekle Fotoğraf by Buti,Buti on twitter tweets Kürekle Fotoğraf

Konya’da yaşanan vahşeti izlerken kanım şetten çıkarılan kedi, kafasına kürekle vurularak öldürülen köpek, ölmüş köpek etleriyle beslenen köpekler… Siz yeryüzündekilere merhamet edin ki Allah da size merhamet etsin! Merhamet yoksunu zalimler….

@MuratKoseMamak @erhansarigol Sen bir Çocuğu utanmazsin. İnşallah seninde kafanı kürekle öldürü ne istedin hayvanlardan..

Konya’da Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde bir köpeğin kürekle kafasına vurularak öldürülmesine ilişkin haberlere erişim engeli getirildi..

Kürekle Fotoğraf,Kürekle Fotoğraf by Nupel Haber,Nupel Haber on twitter tweets Kürekle Fotoğraf

Sana zarar vermeyen bir canlıya kürekle vuran o ellerini Allah Ebu Cehil’in elleri gibi kurutsun inşAllah. #Konyadakatliamvar.

Bir kürekle öldüren vicdansız’a bak,Birde vicdan da tavan yapmış bu güzel insan’a bak 👏🏻🤝❤️.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Emre Mor
  • Enag
  • Enner Valencia
  • #ErtelemeEYTyi
  • Ezgjan Alioski
  • Filozof
  • Fuat Oktay
  • GaziMeclis EhliyetAffı