Kılıçdaroğlu Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kılıçdaroğlu Twitter

Güzel ülkemizin geleceği için var gücüyle çalışan, hak, hukuk ve adalet için büyük bir mücadele veren Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındayım @kilicdarogluk.

Kılıçdaroğlu Fotoğraf,Kılıçdaroğlu Fotoğraf by Yılmaz Büyükerşen,Yılmaz Büyükerşen on twitter tweets Kılıçdaroğlu Fotoğraf

Kemal Kılıçdaroğlu partisine; “Benimle misiniz?” diye sordu. Ekrem, Mansur, Tunç; “Adayımız sensin” dedi. Meral Akşener cephesi telaşlandı. “Adayımız Akşener” ilanları başladı. Kemal Bey bu hızla ABD yolcusu. Peki, Akşener cephesi ne yapacak? Ortada “Masa” falan kalmadı!.

21 Nisan 2012’de Ergenekon-Balyoz devam ederken yargıda FETÖ örgütlenmesini inkar eden Kılıçdaroğlu bugün “Korkacak bir şey yok, çok fazla sayıda Suriyeliye vatandaşlık verilmiyor” diyor. SARI MUHALEFET.

Said Sefa
Said Sefa

Kılıçdaroğlu ABD’de Yahudi lobisiyle gizli toplantı yapsaydı, Akp’ye oy veren Siyasal İslamcılar nasıl tepki verirdi? İktidar medyası nasıl manşetler atardı? Erdoğan görüşünce susan bu siyasal münafıklar ne düşünüyor acaba? - (Ki bu görüşmeler doğaldır, itirazım iki yüzlülüğe)..

Kemal Kılıçdaroğlu, “yanlışlıkla” FETÖ’yü rahatsız eden bir söz söylemişti ve hemen ardından CHP resmi hesabından ilgili bölüm silinmişti. Bu olayın üzerine 1 Ocak 2022 tarihinden bugüne kadar ki süreçte Kılıçdaroğlu’nun yaptığı yaklaşık 400 açıklamayı inceledik:.

Kılıçdaroğlu: Şunu bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? #yanındayım.

soL Haber
SoL Haber

Kılıçdaroğlu: Tarihin en büyük borsa manipülasyonlarına şahit oluyoruz.

Kılıçdaroğlu Fotoğraf,Kılıçdaroğlu Fotoğraf by soL Haber,soL Haber on twitter tweets Kılıçdaroğlu Fotoğraf

2023 te 86 Milyon chp yi kılıçdaroğlu,nu Silmiş 2023 chp DHE END EFSANEYİ Hatırlayalım HALKIN ANKETİNİ 😄😝 Yarı yarıya fark Akparti %52,5 chp % BAY😜😁.

Kılıçdaroğlu Fotoğraf,Kılıçdaroğlu Fotoğraf by Barboros 🌱,Barboros 🌱 on twitter tweets Kılıçdaroğlu Fotoğraf

2023 te 86 Milyon chp yi kılıçdaroğlu,nu Silmiş 2023 chp DHE END EFSANEYİ Hatırlayalım HALKIN ANKETİNİ 😄😝 Yarı yarıya fark Akparti %46 chp %😜😁.

Kılıçdaroğlu Fotoğraf,Kılıçdaroğlu Fotoğraf by Barboros 🌱,Barboros 🌱 on twitter tweets Kılıçdaroğlu Fotoğraf

#RecepTayyipErdogan #ReisSakaryada 86 Milyon chp yi kılıçdaroğlu,nu şimdiden Silmiş 2023 chp 😄 İLK TURDA BU İŞ YİNE BİTECEK joe Biden Kaybedecek😁😝.

Kılıçdaroğlu Fotoğraf,Kılıçdaroğlu Fotoğraf by Barboros 🌱,Barboros 🌱 on twitter tweets Kılıçdaroğlu Fotoğraf

@selinsayekboke @kilicdarogluk Kılıçdaroğlu aday ise bugüne kadar bir oyum nasip olmayan erdoğana oy veririm, net..

Kılıçdaroğlu’nun adaylığını istemek bir 20 sene daha mevcut iktidarı istemektir..

@whisperhaber Hırsız mı? Çocuklarına haksız kazanç sağlamış mı? Ahlaksızlar bu ilkeleri zayıflık olarak görürler Kılıçdaroğlu tam bir baba, oğluna askerlik yaptırdı. Sizin camia askerliği,fakir halkın görevi olarak görür. A. Necdet Sezer de hukuk adamıydı. Yolsuzluğu yok, şişşşt yolsuzluğu yok.

@MertArmagan53 Yav adamlar Kılıçdaroğlu dan kurtulmanın formülünü bulmuşlar adam aday olmak için genel başkanlığı bırakacak yerine muhtemelen ya eko yada Mansur gelecek bunun Muharrem İnce ye yaptığını bunlar ona yapacaklar çünkü başka kurtuluş yolu yok.

Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı adayı olursa benim oyumu alamayacak bunu kesin olarak söylüyorum..

@Avicenna_Razi #yanındayım Seçim Adil Olmalı ❗ Kılıçdaroğlu İmamoğlu Ve Yavaş Bu Üçünün Oyu Bir Sayılmalı ❗ ERDOĞAN TEKE TEK GİRERSE İRAN HALISI GİBİ SERECEĞİ AŞİKAR.

@MuratBardakci_ Sizin gibi bir entellektüel kişiliğin Halk ın duygularına tercüman olması en az anketler kadar değerli. Ancak bence tarihin affetmeyeceği sadece Kılıçdaroğlu olmayacaktır. Bunca desteğe rağmen aday olma konusunda çekimser davranan Sn. YAVAŞ ta olası bir hezimetten sorumludur.

@mansuryavas06 @kilicdarogluk Erdoğanın yanındayım diye okudum. Kılıçdaroğlu aday olursa olacağı bu çünkü.

@nurhancetinkaya @kilicdarogluk Kılıçdaroğlu’nun yanındaki, iyi kültür ve turizm Bakanı olur bence ;).

Kılıçdaroğlu aday olursa yapmamız gereken tek şey nefes bile almadan 6 ay boyunca ingilizce çalışmak.

“Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?” kemal kılıçdaroğlu yalnızlığı...

Erdoğan, “Kılıçdaroğlu ortak aday olacak” iddiası hakkında konuştu: Biz kararlı, onlar kararsız şekilde yola devam ediyor @iznews aracılığıyla.

Erdoğan, “Kılıçdaroğlu ortak aday olacak” iddiası hakkında konuştu: Biz kararlı, onlar kararsız şekilde yola devam ediyor @iznews aracılığıyla.

@yksbagimliligi Kılıçdaroğlu aday olursa oy vermem abi! (Biri yurtdışında; biri de tr nin en iyi üç ünisinden biri olmak üzere iki üni bitirdim.).

Kılıçdaroğlu: Türkiye tarihinin en büyük borsa manipülasyonlarına şahit oluyoruz.

@GultekiSafiye @esenol Sayın Kılıçdaroğlu ne zaman CB adayı oldu? Anlatta öğrenelim..

Kemal Kılıçdaroğlu büyük gol attı iyi parti ve Meral Akşener ama Meral bunun altında kalmaz. ..

Nakçı, Kılıçdaroğlu’nun partiye seslendiği o ifadelere değindi: “Çok önemli ve ağır kelimeler”.

@AvukatBelcin @Hayati_Bkr Kemal kılıçdaroğlu adaylık yolundaki parti içi engelleri tehditle aşmayı başardı ama esas parti örgütü var bakalım parti üyelerinin görüşüne baş vuracak mı belli değil chp örgütü ne tehdit sökmez ya bana katılın yada yolumdan çekilin diyebilecekmi veya sandığı koyacak mı..

@kilicdarogluk Kılıçdaroğlu gerçekten vatan millet için aday olmak istiyorsa, kendisine bir teklifim var. “Ülkenin 100 yıllık en kritik seçiminde, milletin ölüm kalım meselesi olarak gördüğü seçimi kazanamazsam Taksim’de kendimi asacağım.” desin. Bunu derse oy vereceğim. Kaybederse ne olacak?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Acun
  • #akpyeoyverme
  • #ALARK
  • #aldatmak
  • #AllEyesOnUs
  • Altay Bayındır
  • #ALTIN
  • #AnlayacağımızDilden