Turkey flag

🕓

#KılıçdaroğluNeSöyledi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “Milyonlarca kişi kredi kartlarına takla attırarak borcunu ödemeye çalışıyor.”

#KılıçdaroğluNeSöyledi Twitter

#KılıçdaroğluNeSöyledi Fotoğraf

#KılıçdaroğluNeSöyledi - Twitter'da en iyi Tweetler

#KılıçdaroğluNeSöyledi: Kılıçdaroğlu ne söylediyse doğru söyledi..

#KılıçdaroğluNeSöyledi: Kılıçdaroğlu ne söylediyse doğru söyledi. Fotoğraf

#KılıçdaroğluNeSöyledi Zaman gazetesini o ne okuyor acaba fetönün hayatınımı..

#KılıçdaroğluNeSöyledi Zaman gazetesini o ne okuyor acaba fetönün hayatınımı. Fotoğraf
Trending In Turkey: #NecipHablemitoğlu Cem Uzan Şile Ayhan Bilgen Younes Belhanda ticaret bakanı ruhsar pekcan 100 Temel Eser #YılımınEmojisi

#KılıçdaroğluNeSöyledi Beni hiç ilgilendirmiyor, o koltuktan gitmediği sürece benim için yok hükmünde..

#KılıçdaroğluNeSöyledi ‘ evinizde ki vazolar boşsa yalnızsınız ve :) :(.

Bu başkan hiç çocuğuna veya torununa parasızlıktan en ucuz sütü etin eser şeklini doğum günlerinde yaş pasta yerine petibor biskevit aldimi yedirdimi acaba #KılıçdaroğluNeSöyledi.

Soyleye söyleye bunları başa getiren sizsiniz zaten #KılıçdaroğluNeSöyledi.

#KılıçdaroğluNeSöyledi İftira ve çamurdan beslenenlere Doğruları gerçekleri hatırlattı. Malumunuz üzere doğru diyenler pek sevilmez yalan söyleyenler itibar görür..

Oturduğun makam hakkın değildir. Tarih senin gibi sözde adamları da ,ÖZDE PAŞALARI da unutmayacak Sn. Hulusi Akar . Orduyu kumpaslar rüzgarında sağa sola savuran sen, en başta bunun hesabını vicdanına nasıl vereceksin ben onu düşünüyorum Özgür ÖZEL #salı #KılıçdaroğluNeSöyledi.

#KılıçdaroğluNeSöyledi Yine anlamak istediğiniz gibi anladınız. Sn. Portakal laf cambazlığı ile uzun cümle kurdu. Özeti şu erkekseniz sokağa çıkın dedi. Milleti tahrik etti. Sn Erdoğan ne dedi meydanları yakmayın kamu düzenini bozmayın. Fransa.

#KılıçdaroğluNeSöyledi Batan geminin Mallarıyız.

#KılıçdaroğluNeSöyledi Batan geminin Mallarıyız Fotoğraf

#KılıçdaroğluNeSöyledi ne söylerse söylesin. Türk siyasetinin gelmiş geçmiş en dönek siyasetçisi Kılıçdaroğludur..

#KılıçdaroğluNeSöyledi ne söylerse söylesin. Türk siyasetinin gelmiş geçmiş en dönek siyasetçisi Kılıçdaroğludur. Fotoğraf

Abooowwww #KılıçdaroğluNeSöyledi 🙄🙄🙄.

Almanya ve ingiltereden aldığı talimatlar çerçevesinden konuştu yine #KılıçdaroğluNeSöyledi.

ne kadar anlatırsan anlat ne kadar bilirsen bil bildiklerin karşındakinin anladığı kadardır #KılıçdaroğluNeSöyledi.

#KılıçdaroğluNeSöyledi Ali koça henüz bilgi vermedi ?fenerde bu gidişat toplumsal bir açmaz olarak algılanırmı ! Rıdvan her 4 kişiden biri Fenerli diyor hastanelerde ! Koç Yanal’lı uzaydan getirdi konuştu kafasındaki kk nın soktuğu problem şimdilik kalktı gibi !.

Kılıçdaroğlu nun söyleyeceklerini bu kadın söylemiş #KılıçdaroğluNeSöyledi.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “Erdoğan çıkmış sokağa çıkarsanız şunu yaparım, bunu yaparım diyor. Ya ben zaten sokaktayım, vatandaşla iç içeyim. Mütevazi bir evde oturuyorum, zaman zaman çıkıp vatandaşla çay içerim, kağıt da oynarım.”.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “Erdoğan çıkmış sokağa çıkarsanız şunu yaparım, bunu yaparım diyor. Ya ben zaten sokaktayım, vatandaşla iç içeyim. Mütevazi bir evde oturuyorum, zaman zaman çıkıp vatandaşla çay içerim, kağıt da oynarım.” Fotoğraf

Şu zamanda #KılıçdaroğluNeSöyledi ğinin önemi yok kılıçdaroğlunun adı çıktı 8 e inmez 7 ye böyle bir zamanda chp nin başında ben bile olsam iktidar yaparım hiç konuşmaya atıp tutmaya bile gerek yok sadece sus izle halk gelir sana yine oy atar öyle bi zaman oy atacak parti yok.

Dostlar gıpta ile Düşmanın kimyası 🙄 #KılıçdaroğluNeSöyledi.

Dostlar gıpta ile Düşmanın kimyası 🙄 #KılıçdaroğluNeSöyledi Fotoğraf

Ne Söyleyebilir Ki Söyledigi Her Şey Yalan Dolan #KılıçdaroğluNeSöyledi.

Ne Söyleyebilir Ki Söyledigi Her Şey Yalan Dolan #KılıçdaroğluNeSöyledi Fotoğraf

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “Sana mı soracağım sokağa çıkıp çıkmamayı? Ben onun gibi sarayda yaşayıp 4 bin liralık çay içsem, ejder meyveleriyle beslensem zaten sokağa çıkamam. Vatandaşın yüzüne bakamam!”.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “Damat konuşurken bir izleyin, tam bir kibir abidesi. Sırıtırak, insanları aşağı görerek konuşuyor, sanki lütfediyor. Hayatında yoksulluk nedir, açlık nedir bilmedi bu kişi. Kalkıp devletin hazinesini teslim ediyorsunuz.”.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “Parlamentoda bütçe görüşmeleri var. Herkes beklenti içine girer, bütçe görüşmelerinden alacağı payı bekler. 81 milyon vergi ödüyor. O toplanan paralar nasıl bölüşülecek diye düşünür vatandaş.”.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “Milyonlarca kişi kredi kartlarına takla attırarak borcunu ödemeye çalışıyor.”.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “İşsizlik bütün kötülüklerin anasıdır. Çiftçi, sanayici, esnaf borç batağında. Sadece onlar da değil, devletin kendisi borç batağında.”.

Turkey En Popüler Eğilimler