Turkey flag

🕓

#KılıçdaroğluNeSöyledi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “‘CHP gelince İmam Hatipleri, İlahiyet Fakülteleri’ni kapatacak’ diye kara propaganda yapıyorlar. Neden kapatalım? Bu okulları kuran parti biziz.”

#KılıçdaroğluNeSöyledi Fotoğraf

#KılıçdaroğluNeSöyledi - Twitter'da en iyi Tweetler

#KılıçdaroğluNeSöyledi Süleyman Soylu için o adamı ciddiye almak değmez o adama 5 kurşuluk tazminat davası açtım.

#KılıçdaroğluNeSöyledi hala demirtaş diyor ya! lan sincap sen kendi işine bak sanane terörün ve teröristin destekçisi d*mirtaştan! d*mirtaş denen hereif, istanbulda demokrat, hakkaride teröristtir. bu kadar basit..

Trending In Turkey: Bahçeli NTVveSTARda #KayıpKüçükKızLeyla #VakitVanVakti F-35 #İstanbulSaadetDiyor #CHPyiİnceİnceBitirdiniz Pablo Escobar Turgut Özal

#KılıçdaroğluNeSöyledi Siz bir kişiyi mahkum olmadan seçme ve seçilme hakkını kısıtlıyorsunuz.

#KılıçdaroğluNeSöyledi Yeni oy kullanacaklara mektuplar yolladık. Sosyal medyada bir çizgi film yayınlandı. Gençlerin ilgisini çekti. Gençler siyasette daha görünür olmalılar. Onlar bizden daha iyi yetiştiler.

#KılıçdaroğluNeSöyledi maliye bakanı doğruları söylemiyor emekli maaşı en düşük 1400 diyor doğru sö en düşük emekli maaşı 718 lira 69 kuruş emekli aylığı bağlanıyor..

#KılıçdaroğluNeSöyledi evde huzuru sokakta huzuru fabrikada huzuru istiyoruz Temel bey Meral Hanım Muharrem ince dile getiriyor..

#KılıçdaroğluNeSöyledi cumhuriyet tarihinde ilkez sivil anayasa kısa öz vesayeti asla kabul etmeyen sivil anayasa yapmanız lazım..

#KılıçdaroğluNeSöyledi Demorasiyi güçlendiren, vesayeti kabullenmeyen sivil bir anayasa yapmak durumundayız..

#KılıçdaroğluNeSöyledi Filistin hakları teslim edildiği zaman ortadoğuda barış olur Masaya Oturulur tartışılır.

#KılıçdaroğluNeSöyledi gece da israille akp sözleşme imzaladı bu sözleşme iptal edilmesi lazım.

#KılıçdaroğluNeSöyledi Filistinin haklarını sonuna kadar savunacağız arap birliği sahip çıkmıyor. Küfürün işgaline son getireceğiz miting düzenleyerek çözemezsin miting düzenledin hani noldu.

#KılıçdaroğluNeSöyledi Dış politikada hiçbir ülkeyle kavga içerisine girmeyi düşünmüyoruz.

#KılıçdaroğluNeSöyledi ilk işlerimizden biride ortadoğu barışı olacaktır. Ortadoğuda amerikadan rusyadan silahlar alınıyor ölenler kim müslümanlar. Biz akrabayız ortadoğu barış ve işbirliği teşkilatını kuracağız..

#KılıçdaroğluNeSöyledi kadının kılık kıyafeti ile uğraşılmaz evrensel kurallar vardır onun dışında kadının kılık kıyafeti ile uğraşmak doğru değil..

#KılıçdaroğluNeSöyledi bir öğretmeni fetöcü diye tutklamışlar anne sütü emen çocuğunu vermiyorlar ya hu çocuğun ne suçu var itiraz edince bize saldırıyorlar fetöcü diyorlar..

#KılıçdaroğluNeSöyledi erlerin askeri öğrencilerin ne günahı var onları kışladan çıkartan komutana ceza vereceksin..

#KılıçdaroğluNeSöyledi 33 ere, askeri lise öğrencilerine müebbet hapis verildi. Erin ne günahı var? Komutanlar onları kışladan çıkardı..

#KılıçdaroğluNeSöyledi İmam Hatipler kapatılacak propagandası ahlaki değil. Eski alışkanlıkları propagandaları bir kenara bıraksınlar artık. Herkes kazansın, helal ekmek kazansın. Hep bunu söylüyorum ben..

#KılıçdaroğluNeSöyledi İmam Hatipler kapatılacak propagandası ahlaki değil..

#KılıçdaroğluNeSöyledi devlette şey olmak için sınavlara gireceksiniz 4 yıllık üniversite bitireceksiniz fakat başbakan olmak için 2 şeye ihtiyaç var savcılıktan temiz kağıt ve ilkokul mezunu olmanız.

#KılıçdaroğluNeSöyledi gittiğimiz seçim normal seçim değil ülkenin geleceğinin seçimi hangi partiye verirseniz verin ama can ve mal güvenliğimiz artık yok daha sonra oturup ağlamayacaksınız..

#KılıçdaroğluNeSöyledi hiçbir bürokratın ne olacağı belli değil 1 kararname ile içeri atabilirsiniz. Ülkenin gelecek sorunu oluştu hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok; Bunların vatandaş tarafından oturulup düşünülmesi lazım..

#KılıçdaroğluNeSöyledi bu getiedikleri rejim dünyanın hiçbir ülkesinde olmayan rejim. Sözde anayasa değişikliği ile koalisyonlar bitecek dedi şimdi koalisyonlar mecburen.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “1923-2002 arasındaki bütün hükümetler 713 milyar dolar para harcamış. Bu paralarla Sümerbank, Etibank, Keban Barajı, Atatürk Barajı, Kıbrıs çıkarması yapıldı, büyük İstanbul depremi oldu.”.

#KılıçdaroğluNeSöyledi: “‘CHP gelince İmam Hatipleri, İlahiyet Fakülteleri’ni kapatacak’ diye kara propaganda yapıyorlar. Neden kapatalım? Bu okulları kuran parti biziz.”.

Turkey En Popüler Eğilimler