Kıyamet Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kıyamet Twitter

🌙 Paylaşmanın Tam Vakti #Ramazan “Kıyamet günü müminin serinleyeceği gölgelik (verdiği) sadakadır.” Hz. Muhammed (sav) Mağdur ve mahrumlar yararına Kumanya bedeli: 400₺ IBAN: TR27 0001 0004 8897 5069 6150 08 (Fetih İnsani Yardım Vakfı).

Kıyamet Fotoğraf,Kıyamet Fotoğraf by ÖZGÜR-DER,ÖZGÜR-DER on twitter tweets Kıyamet Fotoğraf

Bu videoyu şimdi çektim, şiddetli bir yağmur sesi ve gökyüzünde durmak bilmeyen korkunç yıldırı Kıyamet gibi! #Gaziantep.

Zafer bey soruyla beraber cevabınıda veriyor,iyi Deniz Baykal/Hilal/İnceye VER MEHTERİ BAŞLIYORUZ KEMALE OY MOY YOK Peygamber/Kıyamet.

Kıyamet günü Allah () katında insanların en kötülerinin şunlara bir yüzle, bunlara diğer bir yüzle gelen ikiyüzlüler olduğunu görürsün! (Buhârî, Edeb, 52).

Galatasaray Yönetimi Pazar Günü Fenerbahçe Maçını Takibe Alacak. Pazartesi Günü Kıyamet Kopacak..

Kıyamet Gündeme Gelince Korkutuyor dimi Ama Herkes Yaptığının Karşılığını Misliyle Ahirette Ödeyecek Korkunun Ecele Faydası Yok..

Yıkanmadan gömülen canları temizleme çabasına mı girmişti gökyüzü? Bu alınan neyin hıncıydı? #kiyamet #selfelaketi.

#konya Dönüşü, Kıyamet Günü ve zamanın sona ermesi) olur..

Kıyamet Fotoğraf,Kıyamet Fotoğraf by Alf Tatlybal,Alf Tatlybal on twitter tweets Kıyamet Fotoğraf

Yağmur, kar, soğuk Deprem, sel, kı #Kahramanmaraş.

Kıyamet Fotoğraf,Kıyamet Fotoğraf by Burak DEMİR,Burak DEMİR on twitter tweets Kıyamet Fotoğraf

Allah aşkına her afette #kıyamet alameti diye ortalığı velveleye vermeyin. Dünya var olduğundan beri depremler, seller, kasırgalar, küresel ısınma/soğuma ve kıtlıklar oluyor. 100 bin sene önce de oluyordu şimdi de oluyor. Geçmiş olsun Gaziantep, Kilis. Allah beterinden saklasın.

(58) (Günaha batmış) ne kadar ülke varsa hepsini kıyamet gününden önce ya helâk etmiş veya onlara çetin bir şekilde azaba uğratmış olacağız. Bu, kitapta yazılıdır. #kıyamet.

Kıyamet Antep’te kopacak heralde bir taş yağmadığı kalmıştı oda oldu Antep yine şaşırtmıyor.

.
.

çadırdayoz akıl sağlığımı kaybettşö yutkunamıyorum boğaz kup krur kalp kalmadı anlatamoyptuö kelime yok oturduk ölümğ beklihprux çadırda altinşehir #adıyaman #kıyamet.

Kıyamet kopmaya Güneydoğudan başlıyor ım yardım et. Uykular yine haram #gaziantep.

Haksızlıklara sustuk,yanlışlara sustuk Nerede o hakka tapan milletimiz? . Maalesef zamanla değerlerimizi kaybettik ve bu hale geldik ve şimdi cezasını çekiyoruz. Allah bir kavmi yok edeceği zaman ilk iyi kişilerden başla demiş. Çünkü onlar haksızlığı görüp susmuşlardır. #kıyamet.

ALLAHIM SEN KALACAK YERİ OLMAYAN ÇADIRLARDA KALAN İNSANLARA BU YAĞMURDA FIRTINADA YARDIM ET #malatya #kıyamet.

Kim cümle kuruyorsa eline saman balyasını tutuşturmakta fayda var Siz hayatını gücünü biliyor musunuz?öyle hanımefendi kem küm yok! Bana bu güçlerden söz edin hayranlığım hele Net olarak diyeceğimi dedim Temsili değil gercek 6284 #kıyamet Evlili.

#Adıyaman resmen #kıyamet i yaşadı böyle bir hava olayına ilk kez rastlıyoruz gökyüzü felaket..

Hayatımda ilk defa Cübbeli hocaya hak verdim adam 14 marttan sonra felaketler olacak dedi doğu ve güneydoğu adeta gazap içinde yine. Son 4 gündür kıyamet kopuyor hele Antep ve Kilis kanımı dondurdu.

Devlet toplumu yapay ve doğal her türlü felaket ve afetten korumak için vardır. Korunamıyorsak, bizim gibi toplumlar için #kıyamet demekten başka çare yoktur..

Hatay’da yaşananları deprem kelimesiyle anlatmak yetersiz. Adeta kıyamet var… / Hatay Meclis binası.

Kıyamet Fotoğraf,Kıyamet Fotoğraf by Kadir YILDIZ,Kadir YILDIZ on twitter tweets Kıyamet Fotoğraf

Kıyamet günü yaşayacağımız hakikatları okuduğum zaman tahayyül edemiyordum ama bu gece kıyamet gününün nasıl dehşet verici bir gün olduğunu inandım ve iman bizlere merhamet et yere de göğe de sakinlik ver bizleri gazabınla değil rahmetinle terbiye et #Gaziantep.

Kıyamet Fotoğraf,Kıyamet Fotoğraf by MehmetEminMünevver,MehmetEminMünevver on twitter tweets Kıyamet Fotoğraf

Kilis’te Gaziantep’te kıyamet mi kopuyor neler oluyor Ya Rabbi. Allah yardımcınız olsun.

Yapay ete koşar adım. Bill Gates istiyor, biz yapıyoruz. Ne kadar da severmişiz abimizi! Depremden istifade Bütün hayvanlar aşılanacak. Sonrası? Yapay et, yapay yoğurt, Yapay peynir, yapay süt. Tarım ve hayvancılığa elveda. Yeni Dünya düzenine Wanda Kıyamet Ağlama #dolu.

@nursse_hemsire Şuan şanslısın nefes alıyorsun. Hala vaktiniz var. Kopsun kıyamet derseniz cevabı bu olur. 17﴿ Siz de inkârda direnirseniz çocukları ihtiyarlatan o günden kendinizi nasıl ­koruyacaksınız? ﴾18﴿ O gün gökler paramparça olacak, Allah’ın vaadi mutlaka yerine gelecektir..

içeri girsen deprem dışarı çıksan sel kıyamet Allah ım sen yardım et.

Ya rabbi yeryüzüne ve gökyüzüne dinginlik var. Semavi ve arzi felaketlerden bizleri muhafaza #kıyamet #dolu.

Han
Han

Peygamberimiz (); Kıyamet alametleri bir ipe dizilmiş tesbih taneleri gibidir. İp bir kere koptumu hepsi peşpeşe zuhur eder. #kıyamet.

Millet korkudan uyuyamıyor çadırda sobalar düşüyor deprem oldu sanılıyor. Fırtına öyle güçlü ki korkudan hala uyanığım Gök gürültüsü zaten korkunç onu demiyorum bile. Lavugun biri çıkmış ordan, korkuyla tweet atan insanlara cahil diyo Toprağını sevdiğim ülke ne garipsin #kıyamet.

Milletin aklıyla dalga geçmeyin bu olaylar olmadan önce iklim bakanlığı actiniz deprem tatbikati yaptiniz gaybi Allah bilir yetkililer bir aciklama bekliyoruz artık yeter gaybi kimden aldınız Allah var Allah o görendir işitendir yazik bu insanlara #kıyamet.

Kıyamet Fotoğraf,Kıyamet Fotoğraf by son noktadayım,son noktadayım on twitter tweets Kıyamet Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ahmet Türk
  • #AhmetTelli
  • Airfryer
  • #AKPartiyeOyÇok
  • #altın
  • #Amed
  • Ayasofya
  • #AşıkVeysel