#KızKulesi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#KızKulesi Twitter

Ekrem İmamoğlu : 'Seçim günü sandıklarımızın başında olacak, tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim' #DünyaBu Çorum Antalya #KızKulesi Algı Polis Türk Bayrağı Kerem.

İzlemeye doyamadığım #KızKulesi nin haline bak, maneviyatı bozulmuş. İçim parçalandı...

Hava-yer taarruzu için bu. Bir de hava-hava taarruz modeli var. Anka-4 Kaynak #2000LerKararlı #KızKulesi Çorum Antalya Ülkü Ocakları.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by Jaws_istihbarat,Jaws_istihbarat on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

#YardımcıHizmetlerSınıfı modern bir klasik olmasın mı? 2000LerKararlı feyza altun Testere Necmi Murat Gezici Muslera Çiğli Milyonlarca Yarın Mehmet Akif Ersoy Yasin Börü Kızkulesi Psikolojik Danışman.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by İsviçre Çakısı (Yardımcı Hizmetler Sınıfı),İsviçre Çakısı (Yardımcı Hizmetler Sınıfı) on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

#KızKulesi tarihi dokusu ile inşa ediliyormuş, ben ikna oldum 🤣.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by Doç. Dr. Kaan Yılancıoğlu,Doç. Dr. Kaan Yılancıoğlu on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

Ben Selanik’liyim Atatürk için canımı veririm dedi ve devamında öyle şeyler söyledi ki .👏👏👏 Ülkü Ocakları / Muhammed / Selahattin Demirtaş / TERÖRİSTTİR / #KızKulesi / Belhanda.

#YardımcıHizmetlerSınıfı içinde olup, bir umut bekleyen arkadaşların güzel hayrın ardından mahkum birlikte kahır çektiği #YHS kardeşlerine helva ısmarlamalı :) Yarın Mehmet Akif Ersoy Kızkulesi Psikolojik Danışman Kırmızı Lale Ofsayt Mete Kalkavan 2022 KPSS.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by İsviçre Çakısı (Yardımcı Hizmetler Sınıfı),İsviçre Çakısı (Yardımcı Hizmetler Sınıfı) on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

İki fotoğraf arasında ‘dağlar kadar fark’ olması. #KızKulesi.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by Pervin Özmen 🪐,Pervin Özmen 🪐 on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

Ölü sayısı kaç ? #deprem Nevşin Mengü #KızKulesi Cigli Ruslar.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by NE MUTLU TÜRKÜM,NE MUTLU TÜRKÜM on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

#KızKulesi Erkek kulesi olacak gibi görünüyor Dünya kiskanacak gocuman olacak kulemiz.

@Esmeral42507697 yoo gayet kızkulesi bişey yok herşeyi abartmanın alemi yok.

Beton kadar kaba ve ruhsuzsunuz. Dokunduğunuz her şey çirkinleşiyor. Değeri kaybolup ,önemsizleş #KızKulesi.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by imedi ☭ იმედი,imedi ☭ იმედი on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

Boğazı dantel gibi süsleyen kız kulesine ne yaptınız böyle???? Yutkunamı 🥺🥺 #KızKulesi.

HDP Yi de hüda parı da kapatıp, oy verenlerile birlikte hepsini sınır dışı edin gitsin lazım değ #KızKulesi Türk Bayrağı HALK TV KAPATILSIN/Altan Tan #ErdoğanYenidenKazanacak Ülkü Ocakları.

restorasyon nasıl yapılır, o iskelelerin ordaki işlevi nedir bilmeyenler; şantiye alanı görüntüleri üzerinden yorum yapıyor ilginç. O iskeleler kalksın, şantiye kaldırılsın sonra karar verirsiniz iyi mi kötü mü diye #KızKulesi.

Bu ülkenin, #KızKulesi nin hala daha devam eden inşaat halini paylaşıp, bitmiş hali gibi eleştiren cahil sürüleri olduğu müddetçe, bu ülkeden bi halt olmaz. Bu kafayı çamaşır suyu bile temizlemez..

Olum kız kulesinin anasını sikmssnz bu ne lan #KızKulesi.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by yu💦f,yu💦f on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

Yürüyerek #KızKulesi ulaşımı içim köprü de yaptırabilirler. Herkes #KızKulesi köprüsüne hazırlık yapsın..

paralar nerede diye sormaya alışmıştık, bugun bi değişiklik oldu #KızKulesi nerede ?.

Hayırlı akşamlar yardım sever kardeşlerim ben úç çocuk annesiyim durumum iyi değil Allah rızası için yardım edin#KızKulesi #DumDumJeffSatur.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by dondu4567,dondu4567 on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

#YardımcıHizmetlerSınıfı modern bir Kamu Sınıfı olmak zorundadır! En nadide toplumsal beklentimiz budur! 2000LerKararlı feyza altun Testere Necmi Murat Gezici Muslera Çiğli Milyonlarca Yarın Mehmet Akif Ersoy Yasin Börü Kızkulesi Psikolojik Danışman.

Ölüyü diriyi silktiniz bir #Kızkulesi kalmıştı. Onu da giderayak becereyim dediniz herhalde..

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by Taner Aşıya Son Derece Elverişsiz,Taner Aşıya Son Derece Elverişsiz on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

#KızKulesi PKK ile İttifak yapan Seçmen Akıl tutulması hafif kalı.

HÜDA-PAR genel başkanı sayın ZEKERİYA YAPICIOĞLUNUN resmi Twitter hesabıdır. Lütfen takip edelim. #KızKulesi.

@EmniyetGM helal Biji Serok Apo diyenlere hakkıyla müdahale etmiş #ErdoğanYenidenKazanacak HALK TV KAPATILSIN ~ nevşin mengü ~ ADAY OLMA #KızKulesi BAŞKAN ERDOĞAN DİYECEKSİNİZ.

ABD’de Batan Bankalardan Biri Olduğu İddia Ediliyor,Doğru mu acaba? HALK TV ADAY OLMA Nevşin Mengü #KızKulesi Antalya Mehmet Akif Ersoy Altan Tan Milletvekili Terörist Gezi Asgari.

#KızKulesi Fotoğraf,#KızKulesi Fotoğraf by Selahattin Özdemir,Selahattin Özdemir on twitter tweets #KızKulesi Fotoğraf

Balıkesirli Vatandaşın Kamerasından Recep Tayyip Erdoğanın Araç Konvoyu HALK TV ADAY OLMA Nevşin Mengü #KızKulesi Antalya Mehmet Akif Ersoy Altan Tan Milletvekili Terörist Gezi Asgari.

Hasankeyf’i yok edildi, restorasyon adı altın Şile kalesi sünger BOP’un dönüştü, #KızKulesi harap edildi.! Sırada Galata Kulesi mi var.

Ahmet Hamdi Çamlı (Yeliz) 270 yıllık çeşmeye babasının adını yazdırıp, “Neticede ilk yapıldığı zaman I. Mahmut buna ne kadar harcama sarfettiyse biz de o kadar harcadık, sarfettik. Hayrımıza yaptık, öldükten sonra arkamızdan bir dua olsun, rahmet olsun diye” demiştir. #KızKulesi.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AkpGidiyorMilletGeliyor
  • AlparslanHocaya Yargısızİnfaz
  • #AlSancakDizisi
  • Amin
  • Asena
  • Ateşi
  • Çankaya
  • Çaycı Hüseyin