Kaan Ayhan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kaan Ayhan Twitter

Karabağ’a karşı ilk yarıda Kaan Ayhan: ✅1 Asist ✅2 Top Kapma ✅3 Top Kesme ✅5 Top Kazanma ✅33 Topa Dokunuş ✅21 İsabetli Pas (%) ✅1/2 Uzun Top ✅4/5 Fiziksel Mücadele ✅3/5 Hava Topu Mücadelesi.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by Galatasaray Ruhu,Galatasaray Ruhu on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

📸 Kaan Ayhan’ın maç günü paylaşımı : Hepimiz kardeşiz..

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by HaberAslan,HaberAslan on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

🧿 Kaan Ayhan her geçen gün daha iyi oynuyor. Üstüne koya koya geliyor. Elinden gelenin en iyisini yapıyor. Nazar değmesin!.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by Peşindeyiz Galatasaray!,Peşindeyiz Galatasaray! on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

Kaan Ayhan’ı iki maçtır beğenen tek ben değilim.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by 433 Galatasaray,433 Galatasaray on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

🔥 Karabağ’a karşı Kaan Ayhan: • 1 Asist • 2 Top Kapma • 3 Engellenen Şut • 1 Kilit Pas • 46 Topa Dokunuş • 7/7 Uzun Pas • 27 İsabetli Pas (%84).

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by Harbi Sports,Harbi Sports on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

Galatasaraylı bazı oyuncularda gerileme görüyorum. Dubois, Berkan, Yunus, Yusuf, Hele ki Ross çok ağır. Kaan Ayhan ve Okan Kocuk dışında sınıfı geçen oyuncu yok. Okan Hoca; Berkan ve Yunus ısrarında devam ederse çok puan kaybeder GS CANLI:.

🔥Karabağ’a karşı ilk yarıda Kaan Ayhan: •1 Asist •2 Top Kapma •3 Top Kesme •5 Top Kazanma •33 Topa Dokunuş •21 İsabetli Pas (%) •1/2 Uzun Top •4/5 Fiziksel Mücadele •3/5 Hava Topu Mücadelesi.

Açıkçası takımı hiç beğenmedim. Ross, Yusuf, Zaniolo, Yunus, Gomis, Emre Taşdemir ilk 11 için hiç ışık vermiyorlar. Özellikle Zaniolo’nun acilen daha fazla kuvvetlenmesi lazım. Yaptığı hataya rağmen Dubois ve Kaan Ayhan iyi diyebileceğim iki isim olabilir..

Kaan Ayhan her maç üstüne koyarak oynuyor büyüksün veselam.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by no contect alemdar,no contect alemdar on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

biz dedik kardes bu kaan ayhan feci iyi transfer, gs taraftari bokIuyorsa iyidir mentalitesinden devam.

Savunma rezil halde, çok uyumsuz ki o doğal. Dubois dökülüyor, bu kötü. Kaan Ayhan bence yine iyi oynuyor, sürekli kademede. Yusuf Demir kayiplarda, bir türlü olmadı. O beni düşündürüyor..

Ross sakatlıktan çok kötü dönmüş Kaan Ayhan tek stoper oynadı baya da iyi oynadı. Gerçi sakatlıktan önce de çok iyi miydi Ross ben bilmiyorum..

Kaan Ayhan pek tarzım topçu değil ama 3 futbolcuyu yedekleyince alınmasına sevinmiştim Çok iyi olmasa da hiç vasatın altına düşmüyor, güveni yerinde ve her kafa topuna hakim. Tecrübesiyle arkadaşlarının kademesini de kapatıyor. 4 5 sene Donk yaptı, şimdi sıra Kaanda #QFKvGS.

📊 Karabağ’a karşı ilk yarıda Kaan Ayhan: ✅1 Asist ✅2 Top Kapma ✅3 Top Kesme ✅5 Top Kazanma ✅33 Topa Dokunuş ✅21 İsabetli Pas (%) ✅1/2 Uzun Top ✅4/5 Fiziksel Mücadele ✅3/5 Hava Topu Mücadelesi.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by BroSpor,BroSpor on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

#90BinKiteKadroHaktır Fazıl Dubois Okan Yedili Masa Cemil Emre Taşdemir ADAM YİNE KAZANACAK Zaniolo Gomis Caner Varank Kaan Ayhan Kuntz Devlet Bahçeli Show TV Danimarka Oğuzhan Uğur Motley testere necmi Ekrem İmamoğlu Melih Gökçek Fabrizio Allah Allah Okan Hacı Balık Kamu Konya.

#90BinKiteKadroHaktır hak alınmaz verilir Yedili Masa Fazıl Cemil ADAM YİNE KAZANACAK Yusuf Demir Zaniolo SAY LALISA DAY Kaan Ayhan Okan Kuntz Dubois İmza Geçmiş Oruç Gomis Show TV Temel @RTErdogan @vedatbilgn.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by ali Taşeron Kit,ali Taşeron Kit on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

Takımı fiziksel açıdan hiç iyi bulmadım, ayakta duramıyor kimse. Kaan Ayhan dışında da kimseyi beğenemedim malesef. Durum kötü, şu milli arayı sürekli maç yaparak çok iyi bir şekilde geçirmemiz ş.

@bariscenkakkaya Bence bayağı kötü oynadık…Zaniolo’yu beğenmedim sadece faul yaptı ilk yarı…Kaan Ayhan, Gomis, Okan biraz da Berkan dışında takım yok.

##90BinKiteKadroHaktır hak alınmaz verilir Yedili Masa Fazıl Cemil ADAM YİNE KAZANACAK Yusuf Demir Zaniolo SAY LALISA DAY Kaan Ayhan Okan Kuntz Dubois İmza Geçmiş Oruç Gomis Show TV Temel @RTErdogan @vedatbilgn.

##90BinKiteKadroHaktır Fazıl Dubois  Okan Yedili Masa Cemil Emre Taşdemir ADAM YİNE KAZANACAK Zaniolo Ermenistan Caner Varank Kaan Ayhan Kuntz Devlet Bahçeli Show Motley Ekrem İmamoğlu Melih Gökçek Fabrizio Allah Allah Okan Hacı Balık Kamu Mustafa Taşeronİçin KadroVakti Bursa Ma.

Yedekleri görmek için hazırlık maçları önemli göze çarpan GOMİS ZANİOLO KAAN AYHAN YUNUS ÇOK İSTEKLİ BERKAN ARA ARA İYİ DEFANSI ZAYIFLAMIŞ HÜCUMDA İYİ ŞUT ÇIKARDI YİNE İLK 11 İ ZORLAMAK İÇİN KENDİLERİNİ GÖSTERMELİLER YEDEK OYUNCULARIMIZ OKAN ÇOK GÜZEL KURTARIŞLAR YAPTI #QFKvGS.

Karabağ’a karşı ilk yarıda Kaan Ayhan: ✅1 Asist ✅2 Top Kapma ✅3 Top Kesme ✅5 Top Kazanma ✅33 Topa Dokunuş ✅21 İsabetli Pas (%) ✅1/2 Uzun Top ✅4/5 Fiziksel Mücadele ✅3/5 Hava Topu Mücadelesi.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by Haluk Sarıgül,Haluk Sarıgül on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

#90BinKiteKadroHaktır #90BinKiteKadroHaktır Yedili Masa Fazıl Cemil ADAM YİNE KAZANACAK Yusuf Demir Zaniolo SAY LALISA DAY Kaan Ayhan Okan Kuntz Dubois İmza Geçmiş Oruç Gomis Show TV Temel.

696 sayılı KHK ile kapsam dışı kalan #90BinKiteKadroHaktır müjde bekliyoruz Yedili Masa Fazıl Cemil ADAM YİNE KAZANACAK Yusuf Demir Zaniolo SAY LALISA DAY Kaan Ayhan Okan Kuntz Dubois İmza Geçmiş Oruç Gomis Show TV Temel.

#90BinKiteKadroHaktır Yedili Masa Fazıl Cemil ADAM YİNE KAZANACAK Yusuf Demir Zaniolo SAY LALISA DAY Kaan Ayhan Okan Kuntz Dubois İmza Geçmiş Oruç Gomis Show TV Temel İcardi.

#90BinKiteKadroHaktır #GeciciscilereKadro2023 Yedili Masa Fazıl Cemil ADAM YİNE KAZANACAK Yusuf Demir Zaniolo SAY LALISA DAY Kaan Ayhan Okan Kuntz Dubois İmza Geçmiş Oruç Gomis Show TV Temel Icardi Caner Varank Depremzedelerle İftar Afete ŞARTSIZtayin Emre Taşdemir.

@lemarkespors KAAN AYHAN TAM BIR 6 NUMARA!!! IKILI MÜCADELERI KAZANIYOR. ATAKLARI KESIYOR. PASLAR HEP DIKINE. PASLAR TAM ISABET. BU ADAM TRABZONA KARSI OYNADIGIMIZ GIBI KOY 6 NUMARAYA SOV YAPSIN..

@forzacimbomtr KAAN AYHAN TAM BIR 6 NUMARA!!! IKILI MÜCADELERI KAZANIYOR. ATAKLARI KESIYOR. PASLAR HEP DIKINE. PASLAR TAM ISABET. BU ADAM TRABZONA KARSI OYNADIGIMIZ GIBI KOY 6 NUMARAYA SOV YAPSIN..

Kaan Ayhan için ayrı bir parantez açmak istiyorum. Çok formda, konyaspor maçında’da 40 senelik Gslı gibi oynadı, bu maçta’da müthiş oynuyor. Helal olsun ! Gelirken kaan hakkında ön yargısı olanlara iyi cevap verdi..

@CimbomFacts Şaşkın oldugum tek şey ilk defa farklı bir defans anlayışı ross futbolu ozlemis kaan Ayhan defansta gerekeni yapiyor Okan reflek güveni vermeye başladı taraftara kanaatimce genel anlamda oyun güzel ama gözler halen mertensi arıyor halen Bi 9 numara şart.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Asena
  • #AusGP
  • #AustralianGP
  • Ayakkabı
  • Önünü
  • ÖVÜNMEK GİBİ OLSUN
  • Üzülmeyin
  • Üzgün