Kaan Ayhan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kaan Ayhan Twitter

Sassuolo da Ahmetcan için istekliydi. Ancak onlar Kaan Ayhan artı 3 milyon Euro önerdiler. Trabzonspor sıcak bakmadı..

Galatasaray’da Kaan Ayhan defteri yeniden ciddi anlamda açıldı. € bonservis önerilirsen , Sassuolo 5M € istiyor..

✅ Sassuolo da Ahmetcan için istekliydi. Ancak onlar Kaan Ayhan artı 3 milyon Euro önerdiler. Trabzonspor sıcak bakmadı. (@SafacanK).

Trabzonspor’un Kaan Ayhan için Sassuolo ile olan görüşmelerinde Sassuolo’nın tutumundan dolayı Trabzonspor’da “Yağmurlu günde bir damla su yok” modunda Ahmetcan görüşmelerini sonlandırdı..

velicim ben nelssonu 18e sattıktan sonra gidip kaan ayhan’ı almam gider 3 milyona appindangoye alırım hem iyi stoper hem ananı da iyi siker.

3 aydır bir tane sağ stoper bitiremediler. Denayer+ Kaan Ayhan+ Koray günter Her gün bu isimleri görmekten bayılacağız..

Emin Bayram>Kaan Ayhan 0 şaka hayatımda bir Mohamed bir bu lavuk adam 3 yerdede bok gibi oynuyor ama neymiş 3 bölgede oynayabilirmiş şunu yazarken bile elim ayağım titriyor.

Koray Günter olur, o bedellere de olur. Salt savunmacılık bekleniyorsa Kaan Ayhan’dan ise Koray Günter’i tercih ederim. Sahadaki üç Türk kuralı olmasa da Koray Günter’i uygun maliyetle tercih ederdim. Bana göre doğru tercih..

kaan ayhan + 8m euroya okeyseniz bizzat ben getiririm ahmetcanımı. ha bi de sonraki satıştan %30 payımı alayım. ha bi de ahmetcan 25 maça çıkarsa 2 milyon da bonus alayım. ha bi de… nasi oluyomuş lan ibneler 🤠 @SassuoloUS.

Nelssonu satacaksak bari yerine adam gibi birini alalım aq kaan ayhan çöpü gelmemeli.

Ceyhun Kazancı: Sassuolo, Kaan Ayhan için 6-7 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bu şartlarda transfer zor..

Ash
Ash

Kaan ayhan yerine Koray günteri alırım buna mecburuz.Çünkü 3 yerli kuralı kalkmadı.Orta saha 3 yabancı olması için bence Solda da Cenk olmalı.Muleka sol kanat oynayabilecek biri değil..

@Metecann abi geçen seneki projeden baya para kzandık bu sene ama daha devam etmeyecek bu sistem ona üzülüyorum nelsson gitsin yüksek maaşlı denayer gelsin kaan ayhan gelsin sonra yine elden çıkarmakl uğraşıcaz nelsson giderse yine geçen seneki transfer politikası devam etmeli.

Denayer+genç potansiyelli stoper gelsin kaan Ayhan için 4 5 milyon vermeye gerek yok apo var zaten yerli yeter.

Kaan Ayhan bize gelirse yıllardır banko bulunduğu milli takım kadrosundan çıkarılır (sıfır şaka).

Nelsson’un yerine biri alınacaksa mutlaka yine Nelsson gibi hem kaliteli hem de potansiyelli biri olmalı. Denayer + Kaan Ayhan yaparsak 2 sene başarılı oluruz ama 2 sene sonra satacak oyuncumuz kalmaz. Geleceği de düşünmek zorundayız..

Yoğun istek üzerine Kaan ayhan analizim: Fransaya 2 gol attı Yerli oyuncu Stoper Okuduğunuz için teşekkürler.

@atavratfelipe Satılması sorun değil değerine satılsın ama yerine yine onlar gibi genç scout transferi Ayhan gibi boş transfer hele o paralara asla istemiyoruz.

Bir çok maçı kaçırmış yaz kampı yapmamış denayer(2milyon maaş minimum alacak) ve vasat altı Kaan Ayhan ile şampiyonluk hayalî kuran varsa bıraksınlar bu işi ✅.

Sorun diziliş,oyuncu tercihi,formasyon değ tamamen hocanın oyun felsefesi bizim gibi başarılı olması için şampiyon olmak zorunda olan kulüplerde işe yaramaz,tarih boyunca da yaşamadı.O yüzden İsco,Kaan Ayhan gelsin;Rıdvan Emirhan dönsün çok değişim olmaz.

🔥 Ahmet Nur Çebi Kaan Ayhan için devreye girdi! 👀 Menajeriyle görüştü. (Sabah) 👉.

Kaan Ayhan Fotoğraf,Kaan Ayhan Fotoğraf by BroSpor,BroSpor on twitter tweets Kaan Ayhan Fotoğraf

Beşiktaş Futbol Direktörü Ceyhun Kazancı: “Sassuolo Kaan Ayhan için 6-7 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bu şartlarda transfer zor.” “Alanyaspor, Tayfur Bingöl için 2 milyon Euro istedi. Bu şartlarda transfer zor. Bonservisinin daha uygun olması gerekiyor.”.

Kaan Ayhan’nın olduğu her tandem kötüdür. Ayrıca Denayer’in dizinde ciddi sıkıntı olmasa her türlü şimdiye kadar Lyon as stoperi takım bulmuş olurdu Avrupada.

Bizim memlekette ne cevherler var!! Gerçekten harika, alkışlıyorum!! 👏👏 --- Çağatay Ulusoy Ahmet Hakan Kaan Ayhan Nuri Şahşn Letgo Emre Akbaba Yezid Denayer Aslan Balığı Alpay ODTÜ Yunus Okan.

Kaan Ayhan şu anki yerli rotasyonunda çok önemli bir isim özellikle Abdülkerimin performansının yetersiz olduğunu düşünürsek gerçekten Galatasarayı çok rahatlatan ve başarılı bir transfer olur..

kaan ayhan gelmemeli diye tag açmamız lazım yemin ederim durum çok ciddi 100 yılın kazığı geliyo.

Son dörtlüyü şu şekil kapayalım @GalatasaraySK Evander Kaan Ayhan Depay İcardi.

2018-2022 sezonunların transfer dönemleri: “Kaan Ayhan Galatasaray’da.” Umursamıyorum artık. Adam bir Süper Lig takımı yapsın artık şu dedikodular bitsin diye..

Nelsson 20 milyona sat, Kaan Ayhan Denayer Efecan Karaca Evander Umut Bozok Sol Kanat …………………..al..

Kaan Ayhan hem yerli açısından hem de rotasyon için güzel bir hamle olabilir. Galatasaray defansı için yeterli de olacağını düşünüyorum fiyatta anlaşılırsa güzel bir hamle olabilir..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #ÜmitDoğanyalnızdeğildir
  • #çerkezköy
  • BAK TÜRKİYE
  • bak türkiye
  • Bakan Kurum
  • Bankalar
  • Başkenti
  • Bilerek