#KabinedenMülakatsız100Bin Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#KabinedenMülakatsız100Bin Twitter

Yarın yapılacak kabine toplantısında 100 bin öğretmen ataması açıklanmalı, Mülakat kaldırılarak bu öğretmenlerimiz ivedi şekilde deprem bölgesine yerleştirilmelidir. @rterdogan #KabinedenMülakatsız100Bin.

Çok değerli Milletvekilleri; Öğretmenlerimize desteklerinizi eksik etmiyorsunuz fakat bu sadece bir twit atarak olacak bir iş değildir! Bu konunun sürekli gündemde yer alması şart! @tcmeb öğretmenlerimizi görmezden geliyor! #KabinedenMülakatsız100Bin #AtamaOlsun.

#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf,#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf by Ömer Baltacı,Ömer Baltacı on twitter tweets #KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf

Haklılar. Hakkı olanı Destek için ⬇️ #KabinedenMülakatsız100Bin.

Geçen aylarda bir köy okulunu ziyaret etmiştik. Okul minicikti, Öğrenciler’de minicikti ama kalpleri kocamandı. Öğretmenimiz bana demişti ki her gün 2 saat yol gelip gidiyorum, sevmeyen yapamaz! Lütfen Öğretmenlerimizin sesini duyun!!! #KabinedenMülakatsız100Bin @tcmeb.

#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf,#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf by Ömer Baltacı,Ömer Baltacı on twitter tweets #KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf

Gece saat İçimde kpss Aylardır böyleyim. Bize bunu yaşatmaya ne hakkınız var !? #KabinedenMülakatsız100Bin.

Başım çatlıyor ağrıdan Ne uyku kaldı ne daha fazla bekleyecek hâl ne de tekrar sınava girecek Öğretmenlik hayaliyle bu yola baş koyan bütün gençleri hayattan soğ Yaşama sevincini aldınız. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Gecenin 4ünde attığım bu tweet te uykusuz kara gecelerin imzası olsun #KabinedenMülakatsız100Bin.

Herkese günaydın, bugün 100 bin atamanın duyurulduğu gün olsun. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Bugün kabine toplantısının hemen ardından 100 bin öğretmen ataması duyurulmalıdır. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Hangi meslek gurubu bizim kadar mücadele etmek zorunda kaldı. Soru işaretleri giderilsin, mülakatsız 100 bin atama duyurulsun. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Biz öğrencilerimize öğretmen olmayın diyecek kadar mağdur edildik. #KabinedenMülakatsız100Bin @tcmeb @RTErdogan #gündem.

Sınıflarımızda olmak istiyoruz masa başında ders çalışmak istemiyoruz #KabinedenMülakatsız100Bin.

Atama gelsin artık yeter valla yeter #KabinedenMülakatsız100Bin.

#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf,#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf by Ms salmonella 100 bin oğlu 💯,Ms salmonella 100 bin oğlu 💯 on twitter tweets #KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf

atama istek değil ihtiyaçtır yedi @RTErdogan @prof_mahmutozer #KabinedenMülakatsız100Bin.

Son yıllardaki mağduriyetler giderilmeli lise branşları da yüksek atamayı hak ediyor #KabinedenMülakatsız100Bin.

Sayın @RTErdogan , öğretmenlerin aylardır belirsizlik içerisindeki bekleyişi yarın kabineden gelecek mülakatsız 100 BİN ATAMA ile son bulmalıdır. #KabinedenMülakatsız100Bin.

H.
H.

Geççek, geççek elbet bu da geççek Gör bak umudun gününü gün etçek #KabinedenMülakatsız100Bin.

Cumhuriyetin 100. Yılına 100 bin öğretmen ataması haktır @RTErdogan #KabinedenMülakatsız100Bin.

Kpss çalışırken masa başında, emeğimizin karşılığını almak için twitter başında gözlerimiz Kpss gerçekten hayattaki sınavımz ın Cb. @RTErdogan artık öğretmenlern sesini duyun sizin adaletinize inanıüjdeli haberiniz bekliyorz. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Beklemekten yorulduk bizde hayatımıza yön vermek istiyoruz. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Ne kadar daha bekleyeceğiz ? Ne kadar sürecek belirsizlik ? Ne kadar daha bu pazartesi diyeceğiz ? Artık sesimizi duy @tcmeb Pazartesi( ) atama haberi belirtiyorum çünkü kaçıncı pazartesiler atlattık ..! #KabinedenMülakatsız100Bin.

Bekleyecek sabrımız da gücümüz de kalmadı! Bizi öğrencilerimize kavuşturun! #KabinedenMülakatsız100Bin.

MEB’in 100 milyon yardımcı kitap dağıtması, 100 günlük eylem planı, 100 temel eser ve daha niceleri… Şimdi de MEB’e 100. yılına 100 bin yeni öğretmen alımı yakışı @tcmeb @RTErdogan #KabinedenMülakatsız100Bin.

Bizi es geçmeyin, bizi görmezlikten gelmeyin, sesimizi duyun. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Çok mücadele ettik. 100 bin altı sayılarla bizleri oyalamayın #KabinedenMülakatsız100Bin.

#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf,#KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf by Tuğba,Tuğba on twitter tweets #KabinedenMülakatsız100Bin Fotoğraf

Kaybedişler Yitip giden insanlar Yitip giden emekler Yitip giden #KabinedenMülakatsız100Bin.

Gel gör beni aşk neyledi 100 Bin Öğretmen ataması yakışacak bu kabineye #KabinedenMülakatsız100Bin.

Ziraat mühendisleri OLARAK öğretmenlerimizin haklı taleplerini destekliyoruz.@prof_mahmutozer Aylardır sizlere seslenen bu genclere 100 bin müjdesini verin artık. #KabinedenMülakatsız100Bin.

Artık duymak istiyoruz #KabinedenMülakatsız100Bin atama @prof_mahmutozer @tcmeb.

@Aylinnn32006437 Öğretmenin yeri meydanlar ve tweetter değildir. Biz artık okullarda olmak istiyoruz #KabinedenMülakatsız100Bin.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #altın
  • #Amed
  • #ARvarmıTFF
  • Ayasofya
  • #AşıkVeysel
  • #AğlamanızDURSUN
  • Öcalan
  • Bakan Özer