#Kabinedeunikarari Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#Kabinedeunikarari Twitter

Hadi bakalım her şey gönlünüzce olsun gençler. Bizler de özledik sizi🙏 #Kabinedeunikarari.

#Kabinedeunikarari Online eğitimin faydalı olduğunu, eğitim olduğunu düşünen var mı ? Eğitimin acilen başlaması şarttır, her şey ona bağlıdır!.

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by Berkay,Berkay on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

#3nisanyuzyuze şunu tüm gençlik adına SORUYORUM gençler herşeyiniz ülkenin geleceği ve varisleri diye söyleyen sizler ŞİMDİ niye gençlerin geleceğine engel olmanız yetmez gibi sesini duymuyorsunuz ya öğrencilere dediğiniz gibi davranın yada BİŞEY BEKLEMEYİN #kabinedeunikarari.

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by İlhan,İlhan on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

Deprem bölgesinde yaşıyorum burayı uzun uzun anlatmayı geçip geceleri korkudan uyuyamadığımı söyleyeceğim sadece. Bizi yurtlarımıza kampüslerimize gönderin #yökegitimekulakver #Kabinedeunikarari.

Lütfen istediğimiz daha sağlıklı bir eğitim sizinde bizim için yüz yüze kararı vereceğinize inanıyoruz @RTErdogan @erolozvar #Kabinedeunikarari.

#kabinedeunikarari nasılki düzgün bir toplantıya gerek kalmadan hemen alınan karar ile üniversiteleri kapatınız şimdi açma zamanı.

#Kabinedeunikarari temizlik arasında bile gelip şuraya twit atıyorsam hakkımızı vermeniz gerekşyor bu kadar bekleyiş yeter @RTErdogan.

#Kabinedeunikarari YENİ BİR MAĞDURİYET YARATMADAN ARTIK AÇIKLAMA YAPILMALI..

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by Helinn 🌼,Helinn 🌼 on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

@VahdetOzkocak #kabinedeunikarari tüm bölümlerde yüz yüze eğitim talep ediyoruz.

#Kabinedeunikarari iş yerinde koli taşırken online derse katılmaya çalışıyordum. Ordaki bazı ileri zekalılar(!) dalga geçmişti uzaktan afadçı mı olacaksın diye . Amk malları. Açın artık ünileri katlanamıyorum.

#yuzyuzeegitim #kabinedeunikararı Ders aralarımızı bile özledimm..

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by Hasibe Anlayan,Hasibe Anlayan on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

Kabine toplantısını erteleme kaçarak olmuyor mecbur ünileri açman gerekiyor artık korkup kaçmayı bir kenara bırak 2 ay oldu senin amacın eğitimimizi engellemek bırak artık bıktık senden bulaşma bize yurtların çoğu boş yurtdışından yeteri kadar çadır geldi zaten #Kabinedeunikarari.

Hani ülkemiz gençlere önem veriyordu onların sesini dinleyiyordu şu sadece bu platformda milyon tane twit atıldı ama bir açıklama yok ortada gözlerim yaşardı gençleri çok düşünüp çok güzel dinliyorlar 🥲 #Kabinedeunikarari.

+Henüz 1 veya ay kaybettik,zararın neresinden dönülse üne dek ülkede birçok müşkül durumda eğitim devam etmişken nasıl böyle körü körüne okulların kapalı olmasını savunabilirsiniz anlamıyorum. #Kabinedeunikarari.

Yüzyüze eğitime geçmek için neyi bekliyoruz, tek isteğimiz eğitim, kararı açıklayın, nisan’da yüzyüze eğitime geçmek istiyoruz bu kadar öğrenciniz aylardır çırpınıyor, şurada nisana ne kaldı kararınızı bekliyoruz @erolozvar #3nisanyuzyuze #Kabinedeunikarari.

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by Ümit,Ümit on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

#Kabinedeunikarari sayin cumhurbaskanimiz universitelerde yuz yuze egitim gormek istiyoruza.

#kabinedeunikarari Pazartesi günü tüm bolumlerde yüz yüze eğitim kararı bekliyoruz.

#Kabinedeunikarari YÜZ YÜZE EĞİTİM BİZİM HAKKIMIZ❗️❗️.

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by daniela🕊,daniela🕊 on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

#Kabinedeunikarari YANLIŞ KARARDAN İVEDİLİKLE DÖNÜLMESİNİ TALEP EDİYORUZ ❗.

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by Leyla Arslan,Leyla Arslan on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

#Kabinedeunikarari görmediğimiz deneyin raporunu yazmamızı istiyorlar nasıl bir hal bu ?.

malum kisiyle saat 4 e kadar her yerden konustugumuz tek üsünmekten beynim cürüdü #Kabinedeunikarari #Yoekegitimekulakver.

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by Büşra,Büşra on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

#Kabinedeunikarari Ben uygulamalı ders görüyorum ama su teorik uygulamalı ayrımı kadar saçma bir şey yok sorun zaten derslere düzgün girememek, ortada bir verim olmaması,sınavların online olup yan yan yatarak derslerin geçilmesi,derslerin umursanmaması açılırsa tamamı açılmalı..

Sn. Cb ve bakanım evde ders görme gibi bir lüksümüz olmuyor, vakit yok, düzen yok, imkan yok iş ç olmuyor gerçekten olmuyor. Mecbûr kopya çekicez bunu istemiyorsanız açın Kopya isteyen çok kişi var onlar istemiyor açılmasını yarın artık bize kulak verin #Kabinedeunikarari.

Türkiye de yaşamayan gençler bize 1 aydır g*tüyle gülüyorlar resmen ÜNİVERSİTEYE GİTMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ DURMADAN ÇIRPINAN KİŞİLER OLDUĞUMUZ İÇİN ŞAKA GİBİ AMA HİÇ GÜLDÜRMÜYOR, YORULDUK! #Kabinedeunikarari.

#Kabinedeunikarari cb 11 şubatta bahar dönemi boyunca uzaktan eğitim olacak dedi. Erol bey ise 19’unda belki hibrit olur nisan sonrası(Mayıs) dedi. Biz de 11-19 arası ev kapattık. Mağdur olmamak için online devam @RTErdogan @kasapoglu 🟢🟢✅✅.

#Kabinedeunikarari Çıkıp açıklamak zor mu yaa hala mağdur oluyoruz neyi bekliyoruz.

Asla ümidimizi kaybetmedik aksine iyice kenetlendik bizi mağdur etmeyeceginizi iyi biliyoruz @erolozvar @YuksekogretimK #Kabinedeunikarari #3nisanyuzyuze.

YÖK tarafından verilmesi gereken kararı kabineden bekliyoruz. YÖK görevini yap öğrenciler için var olduğunu unutma. #Kabinedeunikarari.

Online eğitim çok faydalı atkımın yarısını bitirdim 💕💓💞💖 #Kabinedeunikarari.

#Kabinedeunikarari Fotoğraf,#Kabinedeunikarari Fotoğraf by Saiki,Saiki on twitter tweets #Kabinedeunikarari Fotoğraf

#Kabinedeunikarari #Cbsonkararyuzyuze OKULLAR AÇILMASA BİLE SINAVLARI YÜZ YÜZE TALEP EDİYORUZ BAKALIM ONLİNECI TAYFA BU DURUMA DA TAMAM DİYECEK Mİ YOKSA TEK DERTLERİ YATTIĞI YERDEN DERS GEÇMEK Mİ ?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • AFyoksa OyYok
  • #AKPartiyeOyÇok
  • Atatürk Havalimanı
  • Çarşamba
  • Öcalan
  • Ömer Faruk Başaran
  • Özlem Zengin
  • #BizMağduriyetİstemiyoruz