Kadınları Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kadınları Twitter

Bir şeriatçının şeriatçı olduğunu, kız çocukları ve kadınları 5. sınıf yurttaş gördüğünü bile söyleyemiyorsunuz. Türkiye’nin badelemenin kurumsallaştığı yobaz tarikatlara teslim olduğunu dillendiremiyorsunuz! Dönüşüm budur! Mahalle baskısı ve endişeli mütedeyinler mi demiştiniz?.

Halk TV
Halk TV

Kemal Kılıçdaroğlu: Barış Akademisyenleri üniversitelerindeki kürsülerine döndüreceğiz. Avukatlar, Harp Okulu öğrencileri, ülkenin en önemli hareketi olan Gezi Hareketinin mağdurları, kadınları var içeride. Bu ülkeye adaleti mutlaka ama mutlaka getireceğiz..

Kadınları aşağılayan, ahlaksızlığı normalleştiren bu yaklaşım kabul edilemez. Yayıncılık adına bir utanç vesikası olan bu içeriğin engellenmesi için yetkili kurumlara gerekli başvuruları yaptık..

Kadınları, sahipsiz bırakmaya çalışıyorlar! Bir katile, “haksız tahrik indirimi” uyguluyorlar! Katillere cesaret veriyor, sapıkları yüreklendiriyorlar! Yuh olsun! Yazıklar olsun! @iyiparti iktidarında; İstanbul Sözleşmesi yeniden yaşatacak! Kadınlar yeniden konuşacak! #AzKaldı.

Kadınları kızları okutmayın diyen zihniyet ile, başörtülü oldukları için okuyamadılar diyen zihniyet aynı zihniyettir..

Babası tüm ömrünü cami imamlarını, sakallı tüccarları, tesettürlü kadınları itibarsızlaştırmaya adamıştı. Ve o inanç, eylem halinde öldü. Şimdi oğlu, jenerasyon farkı ve daha yeni edinimlerle babasının yolunda yürüyor. İnadına!....

Kadınları Fotoğraf,Kadınları Fotoğraf by Yılmaz Bilgen,Yılmaz Bilgen on twitter tweets Kadınları Fotoğraf

Bu çağda kızları eğitimden, kadınları kamusal alandan dışlayıcı fikirlere sahip olmak artık muhafazakarlık da değil doğrudan İslami köktendinciliktir. Bu tür zihniyetlere meşruiyet kazandıranlar yollarına İslamcı sıfatıyla devam edebilir ama liberalizm böyle bir şey değil..

Bir ulusu Fethetmenin Ve köleleştirmenin İki yolu vardır Birisi kılıçla Diğeri BORÇLA. John Adams #DevletHesabınıSoracak Katil Cübbeli NeyiGizliyor Hakan Şükür Fatih Camii İlber Ortaylı Kadınları Şahan.

Kadınları Fotoğraf,Kadınları Fotoğraf by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Kadınları Fotoğraf

CHP NASIL BUHALE GELDİ ``KUNDAKÇI`` ormanı ben yaktım ``MUHALEFET`` UÇAK, HELİKOPTER görmedik #TürkiyeKurtulacak Suudi Arabistan Kadınları Fatih Camii.

Kadınları Fotoğraf,Kadınları Fotoğraf by Abisaynn,Abisaynn on twitter tweets Kadınları Fotoğraf

Kadınlar için son sözü Medeni Kanun söylemiştir. Cumhuriyet devrimlerinin üzerine söylenen sözler kadınları bağlamı.

@dfikrisaglar Niçin chp de kadın kolları diye bir çalışma var erkek kolları yok hani eşitlik kadınları niye dışlıyorsunuz ayrıştırıyorsunuz.

kendi pis etmelerini gerçekleştirmek için kadinlari yoldan çıkarmak için hem erkekleri ağir cezalandiriyorlar hemde madi olarak bitirmek için #süresiznafaka ya mahkum ediyorlar allahtan korkmaz kuldan utanmazlar..

Bu masum kadınları korkutarak kumpasın dozunu arttırıyorlar, sabah sabah baskın yapıldı suçsuz insanların evine..

@cuneytozdemir Evet kendi ülkesinde hayat kadınları ile haberi ve ülkemizde ki haberi..

Kadınları Fotoğraf,Kadınları Fotoğraf by Zebercet 🦁,Zebercet 🦁 on twitter tweets Kadınları Fotoğraf

Kadınları aşağı gören, okumalarını, çalışmalarını yanlış bulan, sokağa çıkmasınlar diyen birini binlerce kişi takip ediyor. Cumhurbaşkanı ve bakanlar, kadınları aşağılayan o kişi için taziye mesajı yazıyor. Aralarında kadınların da bulunduğu binlerce insan alkışlıyor. 😵‍💫.

#Survivor2022AllStar performans listesinin tepesinde. ilk günden beri kadınları koruyan bir tavrı var. üslubu bazen sevimsizleşse de dobra ve cesur. z kuşağının vasat tiplerine karşı kaybetmemeli. umarım finalde olur ve kendini güzel ifade edrsin nagihan. şampiyonluk senin hakkın.

Kadınları Fotoğraf,Kadınları Fotoğraf by yarem,yarem on twitter tweets Kadınları Fotoğraf

Sapık tarikat üyelerinin her yerde çükünün kalkmaması için kadınları sağdan soldan yasaklamak kızları köle gibi kullanmak için okutmamak falan çözdüğü meselelerde işte.

Bu cemaatlerin kuran kursuna amcamın para karşılığında gidiyodum bize bırakın kadınları erkeklerin bile okumasını istemiyolardı bakın bize biz hoca okduk Allah rızkımı veriyo diyolardı JDKSKKSKEKEJKEMSKSKEKEPLW.

tivitin altı bok gibi kadın düşmanı kaynıyor. e*kek bey birey dayılar camiye gidip rakısını içip kadınları taciz edince müslüman olabiliyor ama kadının teki kafasına bi bez bağlayıp dümdüz insan gibi giyinip dans edince “tesettür böyle olmaz ööööö” diye üşüşmüşler SİZENE AMK AAAA.

@gazetesozcu Kadınlar gelmesinmiş. He gitmesin; seni insan yerine koymayanın cenazesinde ne işin var. Bu ülkenin kadınları cephede,sanayide,okulda, hastahanede her yerde yer alırken bu zihniyet kadını hapsetme düşüncesinde ve bu adam birde şehitliğe gömülüyor. Hangi sebeple. Vatan mı kurtardı.

++ Neden rahatsız oluyorsunuz ki tıklım tıklım otobüslerde erkeklerin bulunmasış kadınları yok saydığı için cenazeye katılmalarını istemiyormuş.O kadar erkeğin içerisine kadında değer verdiği için bizleri geri tutuyor akıl melekesi sen ne büyük.

@sevdaturkusev Kadınları insan yerine bile koymuyor,muhtemelen avukatlığını da istemezdi..

Kadınları Fotoğraf,Kadınları Fotoğraf by sevilsenyuz,sevilsenyuz on twitter tweets Kadınları Fotoğraf

Kadınları yok sayan zihniyeti kadınlar olarak tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz.

@ssulunn_ Hani şu altı beslenen vatandaşmı ? Hani şu kızını okula göndermeyen vatandaşmı ? Hani şu kadınları insandan aşlağı gören vatandaşmı ?.

Kadınları insan yerine koymayan birine ben insan demem. Ateşi bol olsun. Bakalım öteki tarafda Nuri’ler mi Huri’ler mi karşılayacak bu kişiyi?.

TÜRK KATUNuna hiç kimselerin haddi ve harcı değil de, yine de Kadınları hor, eksik, küçük, zayıf gören Asalaklar, Önümüzdeki Cihan Harbi Atmosferinde bir kez daha yerin dibine geçecekler, Bugün Kadını hor görüp o gün Karısının etek altına saklanacak olan bile !!.

bırakmalarını emretseydi, bu durum İslâm düşmanlarını güçlendirmekten başka bir işe yaramazdı. Düşmanlar nasıl olsa müslüman esirleri köle, müslüman kadınları da cariye olarak kullanırlar, böylece müslümanlara her iki taraftan da darbe vurmuş olurlardı.+.

@serkovski @Polisbirlik Aga bu sadece görünen yüzü ülkede tarikattan bol ne var 50 tane olsa çarp ordaki sayı ile bi de kadınları var o mekanlarda beyni yıkanan çocuklar vs vs vs ülkenin %10 u ben bir çıkış yolu göremiyorum hakkımızda hayırlısı.

@alibabacan İşiniz gücünüz üç kuruşluk menfaat kadınları hiç sayan birine rahmet mi?.

Şeriat hayalleri kuran ve bu hayalleri gerçekleştirme potansiyeli yakalamış bir gerici örgütün lideri ölüyor ve adama eleştiri kadınları sevmezdiden öteye gitmiyor. Olum sizi sike sike aydınlatırım bunlar cumhuriyeti, devleti yıkmaya çalışan hain olum ne kadını ne dini imanı aq.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Üçlü
  • #BatuhanKaracaya
  • Batı
  • Baykal
  • BDDK
  • BenekliAyhan ZabahaKadar