#KadinaSiddeteHayir Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#KadinaSiddeteHayir Twitter

Kadınların, eşit ve özgürce yaşayabildiği bir dünya için kadına şiddete seyirci kalma! Bu suça ortak olma! ❌ 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde, yüksek sesle: #KadınaŞiddeteHayır diyoruz! 💜.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Galatasaray SK,Galatasaray SK on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde tüm gücümüzle #KadınaŞiddeteHayır diyoruz!.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Beşiktaş JK,Beşiktaş JK on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Kadına yönelik şiddet, insanlık onuruna saldırıdır. Kadınlarımıza yönelik her tür şiddetin karşısında olmaya, kadınlarımız için çok daha özgür ve müreffeh bir gelecek inşa etmek için Meclis olarak elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. #KadınaŞiddeteHayır.

Kadına, hayvana, lgbt bireylere, gençlere ve toplumun her kesimine düşman bir iktidara karşı ayakta kalmak, savaşmak anlamı taşıyor! Hayatta olduğumuz her an, bu iktidara karşı direndiğimiz andır! #25Kasım #KadınaŞiddeteHayır.

Suçları önleyici ağır cezalar içeren yasaların olmadığı, kadın erkek eşitliğini sığ olarak düşünenlerin olduğu bu dönemde kadına şiddet de giderek artıyor; utanç verici olaylar yaşanıyor. Herkes yalnız söylemde değil, eylemde de şiddete karşı durmalıdır! #KadınaŞiddeteHayır.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Alper Karaman,Alper Karaman on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Yaşadığımız topraklara Anadolu deyişimiz kadına verdiğimiz değerin en güzel ifadesidir. #KadınaŞiddeteHayır #KadınaYönelikŞiddeteKarşıUluslararasıMücadeleGünü.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Prof.Dr. Özlenen Özkan,Prof.Dr. Özlenen Özkan on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde tüm gücümüzle #KadınaŞiddeteHayır diyoruz! #AdanaGm.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Adana Gençlik Merkezi,Adana Gençlik Merkezi on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

#kadınaşiddetehayır gösterisinde #kadınaşiddet ! Ters kelepçe falan. Bu kadar mı korkuyorsunuz kadınlardan?.

Kemal Kılıçdaroğlu: Kadına şiddetle taviz vermeden mücadele edilir #KemalKılıçdaroğlu #KadinaSiddeteHayir.

Kadınlarımıza yönelik şiddeti toplumun kararlı mücadelesi ile mümkün olur. Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Gününde,tüm dünyadaki kadınların uğradıkları şiddetin ortadan kalkmasını temenni ediyorum. Kadına EL-KAL-KA-MAZ🤚 #KadınaElKalkamaz #KadinaŞiddeteHayır.

@Electra1011 Biz YAZMAKTAN BIKTIK!!!!Onlar YAPMAKTAN BIKMADI⁉️⁉️⁉️ #KadinaSiddeteHayir !.

🔴Bizi biz yapan ortak değerlerimizde kadına şiddete yer yok. 🔴Her birlikte mücadele ederek, şiddet zincirini kıralım. 🔴Kadına şiddete her koşulda hayır. Şiddetsiz bir dünyaya katkı sağlamak için, tüm gücümüzle buradayı #KadınaKarşıŞiddetleMücadeleGünü #KadınaŞiddeteHayır.

#KadinaSiddeteHayir Kadinlara sadece fiziksel şiddete karşı degiliz bir de psikolojik, sosyolojik şiddete de karşıyız. Evde kocasi tarafından surekli psikolojik şiddet, toplum tarafından sürekli sosyolojik siddete ugramasinin da karsisindayiz..

#ŞiddeteHayır Kadına,sahipsiz pati-canlara,çocuğa şiddete tacize dur de sevgili ü türlü şiddet yaşamın bir parçası olmak üİ #KadinaŞiddeteHayir.

Şiddet kimden gelirse gelsin, kime karşı olursa olsun şiddetin her türlüsüne karşı olan bir dinin ve İslami bir cemaatin mensupları olarak biz de Kadına Şiddete Hayır! diyoruz. #25kasımkadınayönelikşiddetlemücadelegünü #kadınaşiddetehayır.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by IGMG Kadınlar Teşkilatı,IGMG Kadınlar Teşkilatı on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf
mau
Mau

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Derneği Hukuksuz Davalarla Kapatılamaz #KadinaSiddeteHayir - Kampanyaya imza ver! @ChangeTR aracılığıyla.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan ile birlikte, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma günü etkinlikleri kapsamında, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığımızın düzenlediği basın açıklamasına katıldık. #KadınaŞiddeteHayır.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by AK Kadın Merkezefendi,AK Kadın Merkezefendi on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Ağır yoksulluk koşulları, şiddet olaylarını tırmandırır. Elbette en büyük pay, her olumsuz konuda olduğu gibi kadını vurur. Bir de içinde yaşadığımız Ortadoğu kültürü eklenince, kadına şiddet had safhaya ulaşı şartlarda; #istanbulsozlesmesi rafa kalktı. #KadinaSiddeteHayir.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Hale,Hale on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Derneği Hukuksuz Davalarla Kapatılamaz #KadinaSiddeteHayir - Kampanyaya imza ver! @ChangeTR aracılığıyla.

25 Kasım - Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kadına yönelik her türlü şiddeti kınıyoruz. Kadına yönelik, şiddete, istismara, eşitsizliğe, ayrımcılığa, yoksulluğa, mobingge, güvencesizliğe karşı mücadelemizi her zaman devam ettireceğiz. #KadınaŞiddeteHayır.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by İsmet tutulmaz,İsmet tutulmaz on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Kadın yükselmezse; alçalır vatan. Samimi olamaz; onsuz bir İrfan. Ziya Gökalp #KadinaSiddeteHayir.

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Derneği Hukuksuz Davalarla Kapatılamaz #KadinaSiddeteHayir - Kampanyaya imza ver! @ChangeTR aracılığıyla.

KADINA ŞİDDETE TEK YÜREK OLDUK Farkındalık Yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Kadına Şiddette Hayır Diyoruz Kadına yönelik şiddetle mücadelede hedef ‘sıfır tolerans’ ilkesi ile hiçbir kadının şiddete uğramadığı sosyal doku ve sosyal hayatı inşa etmektir. #KadınaŞiddeteHayır.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Ak Parti Keşan İlçe Başkanlığı 🟢 🇹🇷,Ak Parti Keşan İlçe Başkanlığı 🟢 🇹🇷 on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü #KadinaSiddeteHayir.

Herşey pahalıydı sudan ucuz hayatımız karşısında Kadına Şiddete Hayır #KadinaSiddeteHayir.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde bir kez daha tekrarlıyoruz: “Kadına şiddet, insanlığa ihanettir!” #KadınaŞiddeteHayır #TümSağlıkSen.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Tüm Sağlık-Sen,Tüm Sağlık-Sen on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Şiddetin her türlüsü bir insanlık suçudur. Vefakar ve fedakar kadınlarımıza yapılan her türlü şiddetin karşısındayız.❌ Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü vesilesiyle farkındalığın artmasını temenni ediyoruz. #KadınaŞiddeteHayır 🛑.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by TCDD-Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 🇹🇷,TCDD-Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 🇹🇷 on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Her kadır bir çiç 🌺 Hiç bir kadın cenneti bulmak için, bir erkeğin cehennemine katlanmak zorunda değildir. #KadınaŞiddeteHayır ✋🏼#25Kasım.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Hasan Aydır,Hasan Aydır on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Kadına yönelik şiddet, hep birlikte mücadele edilmesi gereken, insanlık onurunu hedef alan, çirkin bir saldırıdır. Bugün bir kez daha yüksek sesle #KadınaŞiddeteHayır diyoruz! Tüm kadınların şiddetten uzak olduğu bir dünya ü #KadınaElKalkamaz.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Mehmet ERKAN 🇹🇷,Mehmet ERKAN 🇹🇷 on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf

Balıkesirlilerin çok iyi bildiği özerhisar ayranı içindeki anlamlı broşür. #KadinaSiddeteHayir.

#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf,#KadinaSiddeteHayir Fotoğraf by Merve,Merve on twitter tweets #KadinaSiddeteHayir Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • #EcYağ
  • #EmeklilikteYasaTakıIanIar
  • #EYTicinGeriSayimBasladi
  • Fatih Portakal
  • Ferrari
  • GELEN BILMEZ GIDEN BILMEZ
  • #GUBRF
  • Hakan Şükür