Kanal İstanbul

Kanal İstanbul Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Milyonlarca yurttaşımız evde ve gelecek kaygısında. Bu süreçte sadece 50 bin aile İBB’ye sosyal yardım talebinde bulundu. Geçim kaygısı yaşayan milyonlara destek olmak yerine bugün Kanal İstanbul ihalesi yapanları kamuoyu vicdanına havale ediyorum.

Kanal İstanbul Fotoğraf

Kanal İstanbul on Twitter

Celal Eren Çelik ()

Herkes diyor ki Ulaştırma Bakanı Kanal İstanbul ihalesini bu şartlarda ertelemedi ve kamuoyundan büyük tepki aldı diye görevden alındı Peki ihale iptal edildi mi? Hayır. O zaman bakan niye görevden alındı? Alınan bakan mı,toplumun gazı mı?

Ahmet Saymadi ()

Kesin böyledir. İhale iptal edildi mi: Hayır. Kanal İstanbul’dan vazgeçtiler mi: Hayır.

Günay GÜLTEKİN ()

@halktvcomtr Kanal İstanbul ihalesine bir kurban lazımdı. Sayın Cumhurbaşkanı kendini aklamak ve samimi görünmek adına bir bakanını daha harcadı. Ülke ülke olalı, böyle rezalet görmedi.

Eren Şahin ()

Bu memlekette, bu mevcut düzende Kanal İstanbul İhalesi’ni ertelemedi diye gece ’de bakan görevden almazlar. Büyük ihtimalle ihaleyi alan firmada bir yanlışlık (!) olmuştur. Bu düzende bunun cezasını sabaha bırakmazlar.

Özgür Özel ()

Arkadaşlar; Bu memlekette, bu mevcut düzende Kanal İstanbul İhalesi’ni ertelemedi diye gece ’de bakan görevden almazlar. Büyük ihtimalle ihaleyi alan firmada bir yanlışlık (!) olmuştur. Bu düzende bunun cezasını sabaha bırakmazlar.

İsmail Saymaz ()

Türkiye’de son 3 gün 25 Mart: Erdoğan ulusa seslenerek, “Evde kal Türkiye’ diyoruz” dedi. 26 Mart: Dünya kaynaklarını Korona’ya ayrırken, Kanal İstanbul’da iki köprünün ihalesi yapıldı. 27 Mart: Kabe’de toplu ibadet yasakken, Beştepe’deki Milllet Camisinde VIP cuma namazı kılındı

Gül pacacioglu ()

AKP’nin Korona ile savaşı! 1. Evde kal ama işe git 2. Dua et,sabret 3. Düşük kredi ile ev al 4. Düşük KDV’li uçak bileti al 5. Tecavüzcüleri affedelim 6. Uyuşturucu kaçakçılarını affedelim 7. Muhalif kanalları RTÜK kapatsın 8. Kanal İstanbul ihalesi yapılsın

Mûberrâ ()

ından kanal İstanbul’a kadar hükümetin yaptığı tüm hizmetlere muhalefet olmaktan başka icraatı olmayan Türk Tabipler Birliğine bağlı 85 bin sağlıkçı var CHP’liler İmamlardan aşı bulmasını bekliyor.

DENİZİM. ()

@FOXhaber @KucukkayaIsmail KANAL İSTANBUL BİR ABD PROJESİ DİR. REİSİDE TÜRKİYEYİDE AŞAR. HALK OYLAMASINA GİDİLMELİDİR. VE İNSANLAR NASILSA SOKAĞA ÇIKAMAZKEN, ŞU KANALI ARADAN ÇIKARALIM PEŞİNDE AKP.

Emre Dönmez ()

@AgnostikT Asıl Kanal İstanbul Yapılırsa hem Türkiye’nin siyasi varlığı için hem de İstanbulda yaşayan insanların Akciğer ve solunum sağlığı için felaket olacak

Kadir ÇAGDAŞ ()

Kötü son yaklaşıyor bizimkiler hala balik derdine kanal İstanbul derdinde Corona ne kadar büyüyecek canım ülkem farkında mı değil yoksa artık herşeyden bezmiş mi

Kanal İstanbul Fotoğraf

Fatih Sumer ()

@ismailsaymaz Kanal Istanbul viruse cok iyi geliyor! Corona virus degil, zillet virusu varya, ona cok iyi geliyor! Vatana ihanet edenlere karsi birebir!!

Metin Kayran ()

Karantina yüzünden geçim derdine düşen ailelere yardım etmeye çalışmak yerine kanal İstanbul ihalesi yapanlar. Hesaplaşma günü bu millet affetmiyecek sizi #kanalistanbul #Karantina

Alican Kaya ()

Kanal İstanbul hakkı Yazının tamamını isteyene atabilirim.

Kanal İstanbul Fotoğraf

👉YsF👈 Freedom and Life 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ()

@icankaraa @OguzhanUgur Sen hangi atın kafasısın acaba ? Amk bir yerde de senden olmasın ortalığı karıştıran aklıyla değilde sikinin ucundaki beyniyle hareket eden senden olmasın ya. 😡😡😡 Avel o mitingde kanal İstanbul kapandın diye slogan atıp evine dönücen kapandığını görmeden geberip gidicen denyo.

Mk ()

#KanalİstanbulaHayır Halk sağlığını tehdit edip Çocukları eğitimden uzaklaştıran Salgınla mücadele etmek yerine Kanal İstanbul ihalesi/Rantı.. Bunu unutma eyy halkım Sakın Unutma

ÖzenSevgili ()

#EvdeKalDemesiKolay da insanlar sevdiklerinden uzak toprağa kimsesiz kefensiz gömülürken Kanal İstanbul için ihale yapmak ! İşçiye emekçiye ücretli öğretmene gelince para yok kanal istanbul yapıcaz hemde böyle bir zamanda Sizin millete verdiğiniz değer bu kadar. Yazıklar olsun.

Mustafa Yücel ()

Ekmeksiz Parasız Maaş,sız işsiz. İlaçsız Aşı,sız yaşarız ama Kanal İstanbul olmadan asla yaşayamayız Hükümete bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ederiz

Kanal İstanbul Fotoğraf

YaseminYıldırım 😷 🧤 🧼 ()

Kanal İstanbul için aciliyet nedir? Küresel salgın hastalıkla millet evine kapanmış, özel sektör çoğu çalışmaya devam ediyor, insanlar ölümü göze alarak işe gidiyor. Kanal İstanbul yatırımı topluma ihanet değilse nedir?

RUHADAM🇹🇷 ()

Bunların bu canhıraşane kötüleme ve engelleme çalışmalarını gördükçe Kanal İstanbul projesine olan sempatim artıyor

Euronews Türkçe ()

Millet can derdindeyken birilerinin bugün Kanal İstanbul derdinde olması akıl alır gibi değil Kaynaklarımızı neden halkımız için harcamıyoruz? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul için yapılan ihaleleri eleştirdi ▶️

Yavuz Ağıralioğlu ()

4. Ekmeksiz, parasız, maaşsız, işsiz, hastanesiz, doktorsuz, ilaçsız, aşısız yaşarız ama Kanal İstanbul olmadan asla yaşayamayız! Hükûmete bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ederiz.

Jiyan ()

Korona ile mücadelede tüm dünya tedavi ve tedbirlerle uğraşırken Türkiye’nin yaptıkları; - HDP’li belediyelere kayyum atandı - Kanal İstanbul ihalesi yapıldı - Konut kredilerinde peşinat düşürüldü Eğer başkanlık referandumu yapılmamış olsaydı emin olun yaza referandum koyarlardı

Tarafsız Haber Ajansı ()

CHP’den Kanal İstanbul tepkisi: Saray iktidarı hala rant derdinde

TürkKızıTürk ()

@AtillaTasNet @arcoirisEstrelS Kanal İstanbul yapacaklar ama, yapmayacak olsalar sığmazdı belki de, yapacaklar ya, mecburen sığdırmaya çalışıyorlar.

Volkan ()

@ismailsaymaz İlahi İsmail bey hükümetin şu an Kanal İstanbul gibi dev bir projenin ihale işi var korona ile mi uğraşsın? 36 şehit verdikten 2 gün sonra milletin karşısında gülenlerden ne beklersiniz? Milleti mi düşünecekler keselerini mi?

Turan Erbaş ()

Kanal İstanbul mu? Millet can derdinde, bazıları hala beton kemirme derdinde. Hepinizden nefret ediyorum vallahi.

Vatansever ()

@MrZaff9 @elifeeevrn Ayrıca sığır sürüsü gibi içinizden birinin yalanına inanmayın. kanal ihalesi değildi. Kanal İstanbul Etki Alanındaki Tarihi Odabaşı ve Dursunköy Köprülerinin Rekonstrüksiyon İhalesi yapıldı.

Ekrem İmamoğlu ()

Milyonlarca yurttaşımız evde ve gelecek kaygısında. Bu süreçte sadece 50 bin aile İBB’ye sosyal yardım talebinde bulundu. Geçim kaygısı yaşayan milyonlara destek olmak yerine bugün Kanal İstanbul ihalesi yapanları kamuoyu vicdanına havale ediyorum.

Tuncay ÖZKAN ()

Unutma, unutturma! Millet can derdindeyken onlar Kanal İstanbul ihalesi yaptı...

Kanal İstanbul Fotoğraf
☚ #DemokrasiArenası Ben 20 ☛
Turkey En Popüler Eğilimler