Karabük Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Karabük Twitter

Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ne getirilen bir Doktor Öğretim Üyesi. Nasıl karşılıyorsunuz? Normal mi?.

Karabük Fotoğraf,Karabük Fotoğraf by İnci Sözlük,İnci Sözlük on twitter tweets Karabük Fotoğraf

@KulteginOzkan KARABÜK ÜNİVERSİTESİ AKEDİMİSYENLERİ BİRDE UTANMADAN HAKERET EDİYORSUN BİR PARTİNİN GENEL BAŞAKANINA BADEM BIYIK KORUYUCU SENİ.

Karabük Fotoğraf,Karabük Fotoğraf by ay yüzlü,ay yüzlü on twitter tweets Karabük Fotoğraf

@batuhancolak33 Uluslararası bir üniversite niteliği taşıyor artık desenize:) öğrenciler Suriyeli olunca mı zorunuza gitti, bir de Afrikalılar mı varmış, vay bee ne büyük zulüm Karabük’e !.

@halktanbirnida @MyLochPost Ben Karabük te yaşıyorum.#krdmd nin en kötü halinin 1 dolar olması lazım. Fabrika yatırımlarını bitirdi. Finansal borçları kalmadı. Kasada parası var. Filyos limanı faliyete geçti. Lojistik maliyetleri bundan dolayı düştü. İnşaat demirinin en iyisini üretiyor. En az 1 dolar olmal.

#karabük yüzlü gündem duman spor yürek bâyân ağlayan Mâſâj ſâlońú odun #karabük.

Karabük Fotoğraf,Karabük Fotoğraf by Acetaminofen,Acetaminofen on twitter tweets Karabük Fotoğraf

@Murat6110503158 @ibrahimertuerk sivasa giden balık, karabük demir, ankaragücü kiralık oyuncu sizin olsun bunlar şakacı olarak değ.

@furkancerkes Ben bu adamin yerinde olsam, birak Karabük ü, ODTÜ yap bile kabul etmem. Gercekten bilime sefer veren bir üniversiteye giderdim.

Marmara hukuk okuyorum sıralama ile girdim Çok yetkin olmasam da eksiklerime rağmen hukukçuyum İstediğimi giyer alkol de alırım Bu arkadaş madem AVRUPAYA GİDEBİLİYOR buyursun gitsin karabük de ne işi var aq Bunu favlayan kesim adamı sokakta görse yolunu değiştirir dnekfks.

ŞanlıUrfa,Uşak,Van,Yozgat,Zonguldak,Aksaray,Bayburt,Karaman,Kırıkkale,Batman,Şırnak,Bartın,Ardağan,Iğdır,Yalova,Karabük,Kilis,Osmaniye,Düzce.

Kendisi ülkede durmamış da japonya geçmişi olan kariyerli bir akademisyen Karabük e demir atmış . Niye? Ne vaad ettiler? Araştırmalarına yetecek sağlam bütçesi mi varmış? Vay anasını sayın seyirciler.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • B A T I R D I N I Z
  • Banka
  • Bankanın
  • #BatuhanKaracakaya
  • BüşraÇulha VeBebeğineTahliye
  • chp adana
  • CHP HDP
  • #CoinbaseListLunc