Kazımcan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kazımcan Twitter

Biz Gedson açıklıyoruz adamlar misilleme olarak Kazımcan’ı alıyor. Biz Weghorst diyoruz adamlar misilleme olarak Bardakçı’yı alıyor. Üstelik anormal rakamlara. Çok büyüksün Beşiktaş’ım. Arada fark var fark. Kalite farkı. 🦅🦅🦅.

Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı Galatasaray’a 2 yıllığına kiraladı. (Spor Arena).

Sadece Gedson Fernandes’i olanlara günaydın. Kazımcan Karataş’ı olanlara gün aydı mı?.

Kazımcan Fotoğraf,Kazımcan Fotoğraf by cüneyt,cüneyt on twitter tweets Kazımcan Fotoğraf

olası kazımcan karataş ve abdülkerim bardakçı hamlelerini de eklemek isterim bu tweete. bir önceki tweette adı geçen oyuncularla birlikte oluşturulacak yerli havuzumuz son yılların en alternatifli kadrosu olmaya aday. altyapıdan çıkacak gençlerimizi de hesaba katarak tabii ki..

Galatasaray’ın resmi olarak açıklayacağı transferler; 1- Abdulkerim Bardakçı 2- Kazımcan Karataş 3- 🔜 Sizce 3. Açıklanacak transfer kim olur?.

Her masada varız. Adaleti savunup arka yollardan dolananlar kalkmış dürüstlük dersi veriyor. Gidin önce aynaya bir bakın! #Galatasaray seçilmez seçer! ❤️💛 Erden Timur Abdülkerim Bardakçı Kazımcan Karataş.

Kazımcan Karataş transferi Tetim e yazar .3 sene önce 2019 da talip olmustuk ..

Kazımcan Fotoğraf,Kazımcan Fotoğraf by TE0. 1905,TE0. 1905 on twitter tweets Kazımcan Fotoğraf

@_samiyenhaber harbi ya abdül kazımcan falan çalım manyağı olduk. Neyse Saiss, gedson, weghorst, muleka çöpleriyle avutalım kendimizi bari ;).

@aubesiktas Kazımcan in tek avantaji yaşı, Kazımcan rıdvan giderken 11 oynayabileceği BEŞİKTAŞ i değil de yedek kalacağı gs yi tercih etti. Ayrıca geçen sezonun en iyi beki Tayfur Bingöl, adam BEŞİKTAŞ i istiyor. Bizimkiler ise düşünmüyor? Valerin sistemine de cuk diye otuyor.

🔥Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı 5 yıllığına kadrosuna kattı 🟡19 yaşındaki oyuncu, ‘ Ben alt ligde oynamak istemiyorum’ dedi 💣Eyüpspor, Kazımcan’ı 2 yıllığına Galatasaray’a kiralayacak 🔴TFF ekibi, Süper Lig’e yükselirse, Kazımcan’ı geri alma hakkına sahip olacak.

Kazimcan umarım rotasyonda kullanabilecek seviyededir. Ama teknik ekibin tespitleri çok doğru şu ana kadar. Misal Fatih hoca olsa Emre Taşdemir ve Ömer ile girerdik sezona..

@Gltsyli1905 @bulentuslu1903 ne bılım reıs denk geldı cvp verım dedım bjk şak şakcısı ıste gedsonu aldıllarında soyle tranfer boyle ıyı ewt ama uccan kacan bısı degıl emın ol abdulkerımı alsalar turkıyenın en ıyı stoperını aldık dıcektı kazımcan ıcınde aynı rakıp aldı bok camur atım bjk sırın gozukeyım.

Sedat Peker Döviz Serdar Sevilla Manchester city Acun Kazımcan #DolarTL Gueye Isco Emre mor Talisca Ghezzal Kaan ayhan.

@vikingreyiiz Bruma lincoln dehset ama abdulkerimle kazimcan bos adam bizim taraftar hep syni hic degismiyor.

Ulan @GalatasaraySK Kazımcan ve Abdülkerim Bardakçı transfer çalımlarından dolayı bu saat oldu uyuyamadım. Kaç sene kendime gelemem artık 😂😂.

Kazımcan transferi bazılarının bünyesinde etik ve ahlak kavramlarını uyandırmış.Haydi buyur burdan yak.😂 Yahu sizde bu tip duygular var mıydı hiç oldu mu.

@SelcukE70198695 @_samiyenhaber En çok istediğiniz futbolcuydu messi ya da ronaldo gelse bu kadar beklemezdiniz o seviyede bir transfer çalımıydı gedson. Kazımcan ve abdülkerimi alınca transfer çalımı yaptım intikam aldım diye şeyler yazılması saçma duruyor..

@_samiyenhaber Göt yanığından geçen sezon yediğiniz çalımları unutmuştunuz. Elinizden gedson aldık amk siz kazımcan ve abdülkerimle övünüyorsunuz.

Kazımcan Fotoğraf,Kazımcan Fotoğraf by Sebastian Senna,Sebastian Senna on twitter tweets Kazımcan Fotoğraf

@ismailmagics45 @jets10is kazımcan halil okan ve muhammedi görünce nefesim daraldı.

@hueseyinuenal10 @onurtugrul Erencan da hile var dediniz. Adamlar MilyonTLye aldı. Alanya bugün 17 Milyon TL teklif etti :) Kazımcan olayını da adamların başkan yardımcısı açıkladı. Alpaslan karşılığında 2 senelik kiraladık. 2 sene sonra 5 milyon euro kim alırsa alsın dedi. Adamlar yatırım yapıyor..

[ TTs TR🇹🇷 02:58 ] Kazımcan entered the Top Trends => 9⃣.

Kazımcan Fotoğraf,Kazımcan Fotoğraf by 50trends Türkiye,50trends Türkiye on twitter tweets Kazımcan Fotoğraf

Kazımcan limit sıkıntısı olmasın diye eyüpe gitti ama yine Galatasaray ın oyuncusu.

@Fenereditor Peki eyüpspora transfer olurken eyüpspor süperligtemiydi anlamadım neden sonra oynamak istememiş kazımcan.

@audiologisttt Ya salak bunlar yemin ederim Kazımcan kimdir necidir ki transfer çalımı yiyelim Ghezzal, Rosıer bunları alsaydın bşr nebze anlardım 😄😄.

Ne Kazımcan Karataş mış 1 gün de milyon tane haber milyon tane kontrat haberi okuduk..

Altaylı Kazımcan, Galatasaray’la anlaştı.

Kazımcan Fotoğraf,Kazımcan Fotoğraf by Gündeme Bakış,Gündeme Bakış on twitter tweets Kazımcan Fotoğraf

@ForzaHagi Adamlar Gedson u 20 kere açıklama peşine düşünce Kazımcan ı kaptırdılar 😂😂😂.

Abdulkerim kazigi kime girecek merakla bekliyorum. Insallah o aptal biz olmayiz. milyon istiyorlar saka gibi. Diger bir kazik Kaan Ayhan. Cenk Ergun sever boyle beceriksizlik ve kazik yedirme islerini. Iki oyuncu da umarim bize gelmez. Kazimcan kazigini yedik zaten gereksizdi.

@alioksuz87 @Besiktas Sen neden agliyorsun bak Kazimcan calimi atmissiniz onun keyfini cikar🤣🤣.

Aglamalara devam ,aferim Kazimcan calimi atmissiniz,sahi fetocu topculariniz nerde😂😂.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Cansu
  • Cengizhan Şimşek
  • Cyle Larin
  • #delicavus
  • DokuzYıldır GüneşiBeklerken
  • DolmaÇaldın AdemKılıçcı