Kazımcan Karataş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kazımcan Karataş Twitter

Altay, Kazımcan Karataş için 36 milyon TL ( 2m euro) istiyordu. Beşiktaş 18 milyon TL teklif etmişti. Görüşmeler sürüyordu. Galatasaray 24 milyon TL karşılığı Altay’la anlaşmaya vardı..

🚨 Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı transfer edip Galatasaray’a kiraladı. 🔗 Sabah.

Kazımcan Karataş Fotoğraf,Kazımcan Karataş Fotoğraf by Cimbom Facts,Cimbom Facts on twitter tweets Kazımcan Karataş Fotoğraf

Kazımcan Karataş olayı ne ya 1 saat bakmadık buralara yine savaş alanına dönmüş ortalık.

sabahtan beri 3. kez açıklayacakları gedson’u pazarlamaya gazetecisi, fenomeni, şaklabanı ile çalışıp akşam kazımcan karataş şoku yaşayan beşiktaş jimnastik kulübüne ne demeli? çok komik duruma düşmediler mi ya? gedson’u açıklayacağız deyip kimsenin onları sallamaması..

Ertan Süzgün: Kazımcan Karataş, Galatasaray forması giyecek. Sorun yok :) Kazımcan’ın bonservisini Murat Özkaya karşıladı..

Sizce damat şu an başkan olsaydı, Kazımcan Karataş transferi nasıl olurdu? Kime giderdi, nasıl giderdi?.

Galatasaray’ın transfer şikesi yaptığı bariz ortada. Kazımcan Karataş’ı, harcama limitlerinden dolayı Eyüpspor üzerinden transfer edip sonra da kiralaması Oğulcan Çağlayan olayı gibi transfer şikesidir..

Eyüpspor, Beşiktaş’a transfer çalımı atarak Kazımcan Karataş’ı transfer etti ve Galatasaray’a kiraladı :d lol.

Galatasaray, Kazımcan Karataş için Altay ile anlaştı. Sarı kırmızılılar, 19 yaşındaki sol bekin transferi konusunda İzmir ekibiyle büyük ölçüde anlaşma sağladı. (@trtspor).

Kazımcan Karataş Fotoğraf,Kazımcan Karataş Fotoğraf by YELLOW RED WALL🦁,YELLOW RED WALL🦁 on twitter tweets Kazımcan Karataş Fotoğraf

🚨🔥 Kazımcan Karataş est à Galatasaray ! 💸 Galatasaray versera à Altay environ 24M TL (sois 1,3M €), bonus compris. ⏳ L’annonce officielle ne devrait pas tarder ! 🔗 Ertan Süzgün.

Altay’da hareketli saatler 👉Kazımcan Karataş, Rodrigues ve Murat Akça’dan 30 M TL geldi 👉İbrahim Öztürk, Özgür Özkaya, Tolga Ünlü,Zeki Yıldırım,Jasmin Scuk,Deniz Kadah ve Eric Björkander ile devam ediliyor. 👉Andre Poko,Arap Yarımadasına transfer oluyor. 👉İlk kamp yeri Afyon..

Kazımcan Karataş Fotoğraf,Kazımcan Karataş Fotoğraf by Nazım Türknas,Nazım Türknas on twitter tweets Kazımcan Karataş Fotoğraf

🔥Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı transfer edip Galatasaray’a kiraladı. (@omerrozcann).

BİLGİ: Kazımcan Karataş, Beşiktaş ve Eyüpsor arasında tercih yaptı ve Eyüpspor ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. Daha sonra Kazımcan “ben alt ligde oynamak istemiyorum” deyince, Eyüpspor “o zaman seni Galatasaray’a 2 yıllığına kiralıyoruz” dedi. KRAL HAREKET..

Kazımcan karataş için böyle mistik bir anlaşmaya ne gerek var amına koyayım ya.

Altay´da transferin gözde isimlerinden Kazımcan Karataş, Galatasaray´la anlaşma sağladı. (HT Spor).

kazımcan karataş, eyüpspor’a imza atıyor. galatasaray 1 sene opsiyonlu bir şekilde kiralı.

Kazımcan Karataş Fotoğraf,Kazımcan Karataş Fotoğraf by yacine adli,yacine adli on twitter tweets Kazımcan Karataş Fotoğraf

🗣🎙Kazımcan Karataş NEREYE TRANSFER oldu⁉️ İşte cevabı; 👇.

Jk tarafı gedson transferi ile Galatasaray taraftarını kudurtalim derken ne hikmetse Eyüp sporun satın aldığı Galatasaraya kiraladıkları kazimcan karataş transferi ile kudurmuş durumdalar bu da ayrı bir zevk veriyor 😂😂.

Kazımcan Karataş transferi gerçekse sevinirim, topla ilişkisi çok iyi driplingi çok iyi sürati iyi, biraz defansif yönünü de geliştirebilirse baya iyi sol bek olur biz de uğraşmayız van aarnholt two aarnholt falan.

🚨 #Galatasaray, Kazımcan Karataş için Altay ile anlaştı. Sarı kırmızılılar, 19 yaşındaki sol bekin transferi konusunda İzmir ekibiyle büyük ölçüde anlaşma sağladı. (@trtspor).

Kazımcan Karataş Fotoğraf,Kazımcan Karataş Fotoğraf by golvarmi.com,golvarmi.com on twitter tweets Kazımcan Karataş Fotoğraf

Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı transfer edip Galatasaray’a kiraladı. (@omerrozcann).

Kazımcan Karataş için tutuşulması halis mi ya salın abi 2023 dünyanın sonu zaten.

🔴🟡Galatasaray özellikle Beşiktaş’ın istediği Kazımcan Karataş ve Fenerbahçe’nin istediği Abdülkerim Bardakçı transferlerini gerçekleştirir ise masada oyuncu kaybetme psikolojisini de atlatmış oluruz #Galatasaray.

kazımcan karataş’ı izlemedim ama topla oynarken elini şu şekle sokan iyi bir topçu görmedim. yeni ömer bayram’ımız olur..

Kazımcan Karataş Fotoğraf,Kazımcan Karataş Fotoğraf by Mithat Sönmez ,Mithat Sönmez  on twitter tweets Kazımcan Karataş Fotoğraf

Kazimcan karataş transferini memnuniyetle karşıladım U21 milli takım iyi değerlendirmek lazım.

Kazımcan Karataş’ın Galatasaray’a transferi herkes için doğru seçenek oldu. Beşiktaş’lı arkadaşlar Umut Meraş’ı izlemeye devam etmeli..

Galatasaray unterschreibt einen Fünfjahresvertrag mit Kazımcan Karataş. Altay bekommt 20 % Weiterverkaufsgebühren. (DHA).

Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı Galatasaray’a 2 yıllığına kiraladı. (@sporarena).

Eyüpspor Başkanı Kazımcan Karataş dan sonra yarın Beşiktaşı 1 yıllığına kiraladını açıklarsa şaşırmayın Kap bekleyin yanında bonus olarak @bulentuslu1903 da açıklanabilir..

Kazımcan Karataş Fotoğraf,Kazımcan Karataş Fotoğraf by görkem ergider,görkem ergider on twitter tweets Kazımcan Karataş Fotoğraf

🚨Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı Galatasaray’a 2 yıllığına kiraladı. (Spor Arena).

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Özgür Demirtaş
  • Özge
  • Üçlü
  • #üçlü
  • BarışMurat KoyimTurat
  • #BatuhanKaracaya