Turkey flag

🕓

Kazandığı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

GSaray bugün de kupayı kaldırırsa, TR’de son 5 sezonda kazandığı 9 kupayla, FB ve BJK’nın 5 sezonda kazandığı toplam kupa (5) sayısından neredeyse 2 kat fazla kupa kazanmış olacak.Özetle iki takım, GSaray’ın yarısı etmeyecek. GSaray ve nefretinin sebebi tam olarak bu işte.

Kazandığı Twitter

Kazandığı Fotoğraf

Kazandığı - Twitter'da en iyi Tweetler

♋ DECCAL MATERYALİSTTİR. MEHDİ MATERYALİZMİ BİTİRECEKTİR. ♋ 💔 kazandığı Abraham #10MilyonTLCezaVerilsin YouTuber sakarin çıt kasıntılı 💔.

Kazandığı Fotoğraf

🐷 DECCAL MÜMİNLERE KÖTÜLÜK İSTER AMA BİLMEDEN İYİLİK YAPAR. 🐷 🚀 #YaFalcaoYaİstifa kazandığı #YaFalcaoYaİstifa Beşiktaşım Oley metropolit şişirme haber beterleşmek 🚀.

Kazandığı Fotoğraf

@leventumit_erol Hak edenin kazandığı sonunda kavganın dövüşün olmadığı futbolun sporun olduğu bir lig olduktan sonra kazananın pek bir önemi olmaz diye düşünüyorum. Bu geceki finali oynanan futbolu herkes parmaklarını ısırarak izlemiştir eminim. Bizde neden olmasın?.

Ulan şu adamın kazandığı savaş yok bi tane haber tutturmamış transfersizlikten buna bile inanıyom aqq.

@ahlaksiizim Bu paylaşımı gördüm. Hiç şaşırmadım! Kendisini, Ailesini ve çevresini sponsorlar ile geçindiren bir stüdyo sesin,giyimi,çantası, ayakkabısı, mayosu, tatili,arabası beleş ise,playback söyleme usulü icra ettiği şarkıcılıktan kazandığı paracıkları böylesine değersiz görmesi normal!.

En büyük korkum bu şu an. Bu sezon Fenerbahçe 2. gs 1. olsa bile Dortmund gibi hep zirveye oynayan ama hep Bayernin kazandığı bir lige dönüş.

@winctwin gaziantep kazandığı için oralarda neler dönüyo diye şehri aratmıştır.

Kazandığı paranın yarısıveya %70 civarında verilsin #10MilyonTLCezaVerilsin.

YouTubber’ların kazandığı parayı kendi cebimizden veriyoruz, adamların yayınlarını izlediğimiz her an cebimizden onların kasasına para akıyor, televizyon dizileri de aynen böyle, yazık ki bunu göremeyecek kadar cahiliz. #DeliMiNeSanaYakışmadı.

futbol 22 kişinin bi topun peşinden koştuğu ve sonunda liverpoolun kazandığı bi oyundur.

@FatihDemireli O iş, Albayrak girdiğinde bozulmaya başladi Kazandığı savaş yok Alan, Pato, Artık yeter. Bizleri İç mimarindan, Berberine, duyumcudan, muhabire oyuncak Tepkimizi haddi hesabı Nzonzi dindiremez bu öfkeyi. #Falcao.

@MektebiTibbiye Bir ayda doktor maaşından fazla kazanıyordur diye yazmışsın ben sana direk söyleyim endişelerin gitsin aylık yaklaşık kazandığı para şu alttaki resimde yazıyor iki rakam arasında değişiyor.

Kazandığı Fotoğraf

@TamerSimsekk Boğalıkla alakası yok karşim ben de açım yemek yedikten sonra da açım öğrencilikten sonra vücudun kazandığı bi refleks gibi.

@Saritoprak_Umit Neyden anladığınız hakkında yorum yapmak haddime değil de kazandığı her topu öldüren biri için yorum yapmayı bırakın biz söyleyelim,yıllık 2 milyon 600 bin euro ücretiyle oynadığı oyunun hakkını verdi de biz mi istemedik?.

@atavrattroll 4m takipçi yetmemiş mi aq açgözlüsü.. şimdiye kadar kazandığı parayı ceza kessinler de gör ı...

@ng_gunesnaci Kazandıgı şavaş Yok adamın hala tahmin veriyor insanda az uyanma olur demi ama :)).

Ben İngiltere’de yaşıyorum İngiliz arkadaşlarım illa bir bokluk yapacaksınız yoksa rahat durmuyorsunuz diyor amk böyle adamlar yüzünden biz neden linç yiyoruz gençler duyarlı olan Hunlar’ kazandığı kendine savunmaya kalkmayın bitirin işlerini #DeliMiNeSanaYakışmadı.

İstanbul fethi şahi topuyla oynan ama sonunda Türklerin kazandığı oyundur. - Konstantin Paleologos.

@serkan_korkmaz Şimdiye kadar youtube dan kazandığı kadar para cezası almalı bu vatandas bir ülkenin prestiji böyle salak ve bencillerin abone sayılarından önemlidir Ver cezayı bakım birak sahayi bir daha tribüne bile gitmeye korkar.

falcao transferi yatarsa, gs kazandığı psikolojik üstünlüğü kaybeder. taraftar isyan eder ve yönetim baskı altına girer. bu arada biz 3 transfer.

Ülkede adalet olsa şu vatandaşa dava açılması ve şimdiye kadar youtube dan kazandığı kadar para cezası alması gerekir Ondan sonra böyle bencil ve soytarıca tavrı kimse sergileyemez.

@SolidfabFab Ağır çöp ama sadece Türkiye’de Galatasaray kazandığı için Fenerliler diğer branşlarla uğraşıyor.

Bu birde milli takımın reklam filminde oynamış! Umarım reklam filmi yayınlanmaz, kazandığı ücret geri alınır. Yaptığı hadsizliğe bak şunun. Tepki olarak bunu takip eden dostlar sosyal medya hesaplarından takibi bıraksınlar. #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Kazandığı Fotoğraf

#AKParti18Yasında vesilesiyle #AKPARTİ tarihini yansıtan afiş hazırlanmış. Nedense 2015 yılında, AK Parti’nin en yüksek oyu alarak kazandığı (aslında tek başına kazandığı son) seçim unutulmuş. 2014-2016 arasında Genel Başkan ve son seçilmiş Başbakan olan @Ahmet_Davutoglu da yok!.

Kazandığı Fotoğraf

GSaray bugün de kupayı kaldırırsa, TR’de son 5 sezonda kazandığı 9 kupayla, FB ve BJK’nın 5 sezonda kazandığı toplam kupa (5) sayısından neredeyse 2 kat fazla kupa kazanmış olacak.Özetle iki takım, GSaray’ın yarısı etmeyecek. GSaray ve nefretinin sebebi tam olarak bu işte.

Turkey En Popüler Eğilimler