Turkey flag

🕓

Keşke Yunan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

İyi bakın bu fotoğraf zamanı gelince vatanımızda karanlığın, ihanetin ve ahlaksızlığın en büyük kanıtı olarak gösterilecek! Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde camiilerde vefatı için hutbe ile Fatiha okutmayan gafil zat ve “keşke yunan galip gelseydi” diyen belam aynı gün buluşmuşlar!

Keşke Yunan Twitter

Keşke Yunan Fotoğraf

Keşke Yunan - Twitter'da en iyi Tweetler

Keske Yunan galip gelseydi diyebilen birini Diyanet en basinda ki adam ziyaret ediyor ve bu ziyaret gözunun icine baka baka da bu yapilmaz vergimle o arabalara olsun #DiyanetİsleriBaskanıİSTİFA #DiyanetİsleriBaskanı.

Propaganda Silahı Odatv denen (...) sayfanın, Üstâdla ilgili haberlerde kullandığı sâbit giriş paragrafı: “Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘hocam’ dediği, Kurtuluş Savaşı için ‘Keşke Yunan gâlip gelseydi’ diyen, İstiklâl şâiri M.Âkif Ersoy’a ağır sözler eden, Atatürk düşmanı.”.

Propaganda Silahı Odatv denen (...) sayfanın, Üstâdla ilgili haberlerde kullandığı sâbit giriş paragrafı: “Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘hocam’ dediği, Kurtuluş Savaşı için ‘Keşke Yunan gâlip gelseydi’ diyen, İstiklâl şâiri M.Âkif Ersoy’a ağır sözler eden, Atatürk düşmanı.” Fotoğraf
Trending In Turkey: Cengiz Arslan MAÇ SONUCU #TSPKongresi2018 #HayvanRezaletiBursaBelediye Beste Aksu 11 Eylül #Unutmadık İsrail Savunma Bakanı

Allah şehitlerimize rahmet eylesin. 10 Kasım’da Kurtuluş Şavaşında keşke Yunan galip gelseydi diyen bir adamı ziyarete giden bir Diyanet İşleri Başkanının olduğu bir ülkede nasıl kenetleneceğiz..

Keşke Yunan galip gelseydi diyen Kadir mısıroğlu nu ziyaret eden diyanet başkanının zihniyetinin, ülkeyi bölmek isteyen terör örgütlerinden hiç bir farkı yoktur. içimizdeki Türk görünen hainler. #DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA.

@eczozgurozel adama eleştirmiş bu cehapeli şahıs demişki keşke yunan galip gelseydi diyen bi adamı ziyaret nasıl edersin diye adama sormazlarmı özgür iranla Türkiye savaşsa irandan yana olurum diyen adamı siz vekil yaptınız siz azcık omurgalı olun be.

Memlekette saltanat sürmekten başka 5 kuruşluk faydası olmayanlar. Canı uğruna memleketi kurtaran atasına saygı duymaz. Onun sayesinde o makamda olduğunun farkında olmaz. Keşke yunan kazansaydı diyen zihniyetin esirleri müslümanda Türkte olamaz. #DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA.

Diyanete yazıklar olsun. Atatürk’e 10 Kasım öncesi bir Fatiha’yı çok gör. Keşke Yunan kazansaydı diyen tescilli deliyi ziyaret et. Türkiye’de bütçeden en büyük pay al. Ne ala..

Aa bizim mersolu gösteriş budalası diyanet adamı. 10Kasım da Atatürkçülere inat olsun diye Keşke Yunan galip gelseydi Atatürk yenilseydi diyen bunağı ziyaret etmiş....

@buzzspor Keşke yunan galip gelseydi marşıdır o, izmir marşı olsa duramazsın.

“İzmir’i keşke Yunan alsaydı” diyen Fesliye, ve onu ziyarete benim vergilerim ile giden zata gelsin #SonsuzaDek #10suzHerSeyYarim.

“İzmir’i keşke Yunan alsaydı” diyen Fesliye, ve onu ziyarete benim vergilerim ile giden zata gelsin #SonsuzaDek #10suzHerSeyYarim Fotoğraf

@ufuk_durukan @umitozdag keşke yunan kazansaydı derken, yunan mezalimini mi anlatıyordu?.

Arkadaşlar tamam vurmayın keşke yunan galip gelseydi diyen kadir mısıroğlu heryerde Atatürk fotoğrafı görünce zoruna gitmiş deve sidigi icerek rahatlamaya çalışıyormus. Amkdumun feslisi.

İyi bakın bu fotoğraf zamanı gelince vatanımızda karanlığın, ihanetin ve ahlaksızlığın en büyük kanıtı olarak gösterilecek! Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde camiilerde vefatı için hutbe ile Fatiha okutmayan gafil zat ve “keşke yunan galip gelseydi” diyen belam aynı gün buluşmuşlar!.

İyi bakın bu fotoğraf zamanı gelince vatanımızda karanlığın, ihanetin ve ahlaksızlığın en büyük kanıtı olarak gösterilecek!
Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde camiilerde vefatı için hutbe ile Fatiha okutmayan gafil zat ve “keşke yunan galip gelseydi” diyen belam aynı gün buluşmuşlar! Fotoğraf

10 Kasım öncesi Atatürk’e türlü hakaretler eden, keşke Yunan galip gelseydi diyen adama ziyaret mi?.

@DIBAliErbas “Keşke Yunan galip gelseydi” diyen Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı bir şizofreni tam da 10 Kasım arefesinde bilerek isteyerek ziyaret ettin ve safını özellikle belli Tüm sonuçlarını göze alarak gemileri yaktın..

@DIBAliErbas Sayin Prof Size Keşke Yunan Galip Gelseydi Diyen Zatti Bugun Ziyaret Etmenize Vicdaniniz Nasil Kabul Etti Bi Anlatsaniza Bizde Bilelim.

Diyanet İşleri Başkanı, Cuma hutbesinde Atatürk ve silah arkadaşlarına bir Fatiha^yı çok görüyor ama, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı olan, keşke Yunan galip gelseydi diyecek kadar şerefsiz olan bu müptezeli #10kasım da ziyaret ediyor. NEFRETİNİZDE BOĞULUN İNŞALLAH.

Diyanet İşleri Başkanı,
Cuma hutbesinde Atatürk ve silah arkadaşlarına bir Fatiha^yı çok görüyor ama, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı olan, keşke Yunan galip gelseydi diyecek kadar şerefsiz olan bu müptezeli #10kasım da ziyaret ediyor.
NEFRETİNİZDE BOĞULUN İNŞALLAH Fotoğraf

Sevişirim evlenmem, hamile kalırım doğurmamcılar buraya yazı😂 Keşke Yunan.

@diyanetbasin Yazıklar olsun size birleştirici olmanız gerekirken 10 kasım günü gereksiz keşke yunan kazansaydı diyecek kadar soysuz birini ziyaret ediyorsunuz haram zıkkım olsun zerre hakkımız varsa.

Temsili olarak keşke Yunan galip gelse, sonra Fesli Kadir’i şöyle milletin gözü önünde bi güzel Bak bakalım bir daha ziyaret ediyorlar mı?.

10 Kasım günü keşke Yunan galip gelseydi diyen fesli kadiri ziyaret eden imamın arkasında namaz kılınmaz Arkadaşlar #10Kasım.

Kemalizm geçmişte olduğu gibi günümüzde de insanlari linç etmek için kullanılan bir araç kendilerinden olmayana zulüm etme hakkı olduğuna inanıyorlar Keşke Yunan.

dinayet başkanı 10 kasım arefesinde iftiracı vatan haini kadir mısırı ziyaret ha !... hani şu tap tap yumruğunu masaya vurarak iserik balgamlı çığlıklarla keşke yunan galip gelseydi diyen ingiliz casusu fesli canına.

@alidoan1981 @nedenttoldu 6- çarpıtarak kullandılar. Tüm bu çarpıtmaları,belge sahtekarlığını yapan kişi, uzun yıllar ingiltere sürgün kalmış bir vatan haini şerefsizdir. Ingilizlerin eline verdiği sahte nifak tohumlarini ekmeye ve tarihi yalanlarini yaymaya gelmiş olan bu zat keske yunan galip ....

Keşke Yunan bu nasıl bir kindir bu nasıl bir nefrettir bu nasıl bir acizliktir. hem hutbe okutma hem yunan galip gelseydi diyen deliyi ziyaret et. ahlaksızlığı kindarlığı dindarlıkla karıştıran sizleri bizler unutmayacağız rahat olun o bindiğiniz lüks araçlarınız haram olsun !.

Turkey En Popüler Eğilimler