Turkey flag

🕓

#KhkMağduruBelediyeciler Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Hakkınızı vermek isterim. Bir yasa ile ülkede bu kadar mağdur yaratmayı nasıl başardınız? Bu başarıyı insanların aptal zannetmenize mi bağlıyorsunuz? @ZehraZumrutS @jsarieroglu #KhkMağduruBelediyeciler #696KhkMağduruTaşeronlar

#KhkMağduruBelediyeciler Twitter

#KhkMağduruBelediyeciler Fotoğraf

#KhkMağduruBelediyeciler - Twitter'da en iyi Tweetler

1milyon taşerona kadro verdik dediler 450bin belediyeci sadece şirket değiştirdi. 4D kadrosu dediler 4A çıktı. Kandırıldık çözüm bekliyoruz. #KhkMağduruBelediyeciler #birşeydemeli.

Hakkınızı vermek isterim. Bir yasa ile ülkede bu kadar mağdur yaratmayı nasıl başardınız? Bu başarıyı insanların aptal zannetmenize mi bağlıyorsunuz? @ZehraZumrutS @jsarieroglu #KhkMağduruBelediyeciler #696KhkMağduruTaşeronlar.

#696KhkMağduruTaşeronlar #KhkMağduruBelediyeciler - Belediye şirketlerine geçişi yapılan işçiler kadroya alınmalı. - Belediye şirketlerine geçişi yapılan işçilere ilave tediye ödemeleri yapılmalı - Özgür toplu sözleşme süreci işletilmelidir. @tcbestepe @RT_Erdogan.

#KhkMağduruBelediyeciler 696 KHK ile kadro adı altında belediye işçileri belediye şirketlerine alındı. Hâlâ iş güvencemiz yok iki dudak arasında köle düzeninde çalışıyoruz. Devlet güvenceli gerçek norm kadromuzu istiyoruz. @hakiskonf @turkiskonf.

#KhkMağduruBelediyeciler👉Kamuda kiralık araç Soförleri ihale dosyasında personel alımı olmadıkları için 696 KHK ile düzenlenen Taseron yasasından faydalanamadı 👇 Asıl işi yapanlara kadro haktır. ADALET HAKKI HAKEDENE TESLİM ETMEKTİR✍..

#KhkMağduruBelediyeciler👉Kamuda kiralık araç Soförleri ihale dosyasında personel alımı olmadıkları için 696 KHK ile düzenlenen Taseron yasasından faydalanamadı 👇 Asıl işi yapanlara kadro haktır. ADALET
HAKKI HAKEDENE TESLİM ETMEKTİR✍. Fotoğraf

Yüksek Hakem Kurulu ne kadar yüksekteyse aşağıdaki bizim durumumuzu görememiş olacak ki bu sözleşmeyi hazırlamış saçmalık. #KhkMağduruBelediyeciler.

Düzen değişmeli kardeşim ya olelim devlet icin ya vuralım yeterki sürünmeyelim artık yeter 2 dudak arasına mı kalcak benim gelecegim!!! #khkmağdurubelediyeciler.

#KhkMağduruBelediyeciler 696 KHK ile kadro adı altında belediye işçileri belediye şirketlerine alındı. Hâlâ iş güvencemiz yok iki dudak arasında köle düzeninde çalışıyoruz. Devlet güvenceli gerçek norm kadromuzu istiyoruz. @hakiskonf @turkiskon #KhkMağduruBelediyeciler.

#KhkMağduruBelediyeciler sözde kadroya geçtik, yerel yönetimler kulak tıkadı, hakların iyileşmesi olmadığı gibi daha da kötüye gitti, % 4 e mahkum edildik, daha önceki düzende kalsak hiç değilse asgari ücret yüzdesi olarak daha fazla maaş alacaktık. Emeği geçen herkesin abv..

#KhkMağduruBelediyeciler Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gözleri yaşlı Birakin çocuğumuza bir gofret almayı eve ekmek goturmekte zorlaniyoruz. Bayramlarda 75 lira şeker çikolata parası değil, çocuklarımıza yeni ayakkabı elbise alabilecek İkramiye istiyoruz..

#KhkMağduruBelediyeciler Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gözleri yaşlı
Birakin çocuğumuza bir gofret almayı eve ekmek goturmekte zorlaniyoruz.
Bayramlarda 75 lira şeker çikolata parası değil, çocuklarımıza yeni ayakkabı elbise alabilecek İkramiye istiyoruz. Fotoğraf

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık. Biz en iyisi sesimizi duymayanların suratına tükürelim. #KhkMağduruBelediyeciler.

#KhkMağduruBelediyeciler SEÇİMLER GELİR ELBET SİZ Mİ BÜYÜKSÜNÜZ MİLLET Mİ GÖRECEĞİZ.

KHK nın bu kadar insanı mağdur edeceğini göremediyseniz neden o koltuklarda oturuyorsunuz? #KhkMağduruBelediyeciler.

Hakkı savunurken haklı olan herkesi savunun khk mağduru sucu bucu değil bu yolla mağdur olmus üstüne üstün takipsizlik ve beraat almış soruşturma açılmamış veya suclu olmadığı halde şunun bunun lafıyla ekmeğinden olmus herkestir #KhkMağduruBelediyeciler @aDilipak @abdulhamitgul.

#KhkMağduruBelediyeciler Bu hocadan 10 tane daha olsa Bugün herşey çok farklı olabilirdi Kimse konuşamıyor ....

Eğer belediye çalışanlarını önümüzdeki seçimlerde vaat olarak cebinizde tuttuysanı bir an önce halletseniz iyi !! yeterince isyan edilmedi mi ? neyi bekliyorsunuz ?? #KhkMağduruBelediyeciler.

İnsanları ayırmıyoruz diyorsunuz, kadro verirken neden bu kadar ayrım yapıyorsunuz? Belediyeler kadro almadı sadece şirket değiştirdi. #KhkMağduruBelediyeciler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi gruplaşma yapma. Ünvan sınavını engelleme. Çalışanlarını küstürme#KhkMağduruBelediyeciler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi gruplaşma yapma. Ünvan sınavını engelleme bakanlığın verdiği sınav hakkını elimizden alma #KhkMağduruBelediyeciler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi gruplaşma yapma. Ünvan sınavını engelleme. #KhkMağduruBelediyeciler.

#BedeliNeOlursaOlsun biz bu kadroyu alana kadar mücadelemiz devam edecek. #KhkMağduruBelediyeciler.

#KhkMağduruBelediyeciler kendilerine verilen sözlerin tutulmasını istiyor. Gerçek kadro.

#KhkMağduruBelediyeciler Emeğimizin karşılığını hakki sözler çalıştım karşılığı bu olmamalıydı #4aralikmagdurujokerlerişsizkaldi.

#KhkMağduruBelediyeciler 1 gün çalışan evde otururken biz her cagrildigimizda elimizden gelenin en iyisini yaptı Aralik ta 1 gün çalıştılar emeksiz bir şekilde kadro aldı karşılığını çalışan tüm jokerlere kritersiz kadro..

#KhkMağduruBelediyeciler Herşeyden ödün,emek, senelerini veren koşa koşa gittigimizde kurtaricilarimiz çalışan elemanlarimiz geldi diye sevinen kurumlarimiza,4Aralik kabus günümuz 1gun çalışıp sıfır girişlerle kadro aldilar. 2017 baz alınarak Kritersiz kadromuzu istiyoruz..

Turkey En Popüler Eğilimler