Turkey flag

🕓

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Aa nerdeymiş bu metro bizim neden haberimiz yok 😀 evet #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Twitter

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Fotoğraf

#KocaeliMetrosunuAçıklayın - Twitter'da en iyi Tweetler

İyi bir çocuk olursanız Kocaeli metrosunu görebilirsiniz #kocaelimetrosunuaçıklayın.

#kocaelimetrosunuaçıklayın Van gölünün altında inşa ediliyor,Almanlar çalmasın diye saklanıyor..

Aa nerdeymiş bu metro bizim neden haberimiz yok 😀 evet #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

Allah’ım, AŞK denince RABBİM diyenlerden eyle #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Fotoğraf

#KocaeliMetrosunuAçıklayın acikliyorum arkadaslar. Eger akepe belediyeyi kazamazsa iste boyle durur hersey demek istiyolar kisaca.

💣 EĞER BİR ÜLKEDE HALK BUNALMIŞ,ADALET ÇIĞLIĞI ATAR HALE GELMİŞ İSE; ORADAKİ YARGI SİSTEMİNDE BİR SORUN VARDIR. 💣 👿 #KocaeliMetrosunuAçıklayın hilbet 999tlyarısma Kardemir Karabükspor sivil yönetim mastor üniversal 👿.

Kocaeli belediyesinden metro ile ilgili açıklama geldi : biz size Kocaeli metrosu demedik Kocaeli retrosu dedik Merkür retrosu gibi düşünün ilerlemiyor geriliyor 🤪#KocaeliMetrosunuAçıklayın.

💼 KANAL D UTANMADAN YALAN BİR BİLGİYLE ALGI OPERASYONU YAPABİLİYOR. 💼 🍝 #KocaeliMetrosunuAçıklayın Ey Sezai Betticketta BaharDeğişimi merkantilizm şecereci gamsızca 🍝.

🚘 ✳️ İNGİLİZ DERİN DEVLETİ VE KALEMŞÖRLERİ OPERASYONLA ORTAYA ÇIKTI ⁉️ 🚘 👓 Fulham #HasretBitiyorBozbeyGeliyor #KocaeliMetrosunuAçıklayın rötuş çimentolama aslık kâğıt torba 👓.

Metro mu ne metrosu ? - Metro ne arar la Kocaeli de 😂 Belediye işi gönül işi Gönülleri ne zaman isterse o zaman yapacaklarsa demek ki 😄😄 #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Fotoğraf

8 Cümle 10 Dakikada 11x5=55 Cümle Söyleyin! DENEYİN 🗣️ Gündemde - İtiraf Etti #Cumhurunİttifakı Hürriyet #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Fotoğraf

gelmiş geçmiş en büyük medya yalanını sergileyen @Hurriyet utanın. sizden değil gazeteci insan olmaz #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

Bu hocaa Fetöcü diyeni sorguya almaları lazım .. .. #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

◼ SİGARA NET HARAM ◼ 🔩 İrfan Can Adem Büyük #KocaeliMetrosunuAçıklayın bağkesen Gölova çıkı 🔩.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Aslında o metro var. Ama yerli ve milli yolcu uçağmızda ve otomobilimizde olduğu sisdemlen yabıldı. Fötöcüler ve vadan hayinleri göremiyo. Eyer sende göremiyosan Akbardili Belediye Başganımızı suçlıycağnıza kendinizi sorgulayın. Ben dağa dün.

🍡 HATIRLAYALIM MEDYA DESTEKLİ İNGİLİZ DERİN DEVLETİ OYUNU NASIL BAŞLADI ⁉️ 🍡 🔡 #KocaeliMetrosunuAçıklayın Cüneyt Çakır Betticketta BaharDeğişimi geçici personel çöplenebilmek yağmalayabilme 🔡.

💌 KANAL D UTANMADAN YALAN BİR BİLGİYLE ALGI OPERASYONU YAPABİLİYOR. 💌 🚹 #18martcanakkalezaferi #KocaeliMetrosunuAçıklayın Bursaspor - Galatasaray sigortalatmak göbeklice biçimlenmek 🚹.

💙 BİNLERCESİ SAHNELENEN EN ETKİLİ İFTİRA: CİNSEL İSTİSMAR Sn @RT_Erdogan @abdulhamitgul 💙 ✔ #KocaeliMetrosunuAçıklayın Mutlu Pazarlar Bursaspor - Galatasaray teklifsizce talimname fuaye ✔.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın siz hele şu oyları bi verin, seçimden sonra.

Mısırlılarla ilgili bir kitapta bakın kimi buldum. Bıyıklar, sima, sol elinin duruş tıpkısının aynısı #KocaeliMetrosunuAçıklayın İtiraf Etti.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Fotoğraf

Var belki metro ama herkesin görmeye inancı yetmiyor olabilir. Tabela var diyorsunuz iyi bakın metro da oralardadır arkadaşlar. #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

Şu günlerde twitterda yaptıkları algı tagları hiç masum değil #KocaeliMetrosunuAçıklayın.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın Adamlar gebze halkalı tren hattını 6 yılda anca açtılar en az bi 10 yıl beklemelisiniz..

#KocaeliMetrosunuAçıklayın peki açıklayalım; Yahu bir mermi kaç lira haberiniz var mı sizin?.

#KocaeliMetrosunuAçıklayın @tahirbuyukakin Valla Kocaelilier daha çoook açıklama bekler. Adamlar sadece tabela yapmış ya. Güler misin ağlar mısın? :)))))))))))))).

Turkey En Popüler Eğilimler