#konutkredisi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#konutkredisi Twitter

profilinize bakanlar kimler merak ediyorsanız diye bir uygulama var. Giriş yapınca direk kimler profilinize bakıyor görebilirsiniz #konutkredisi.

#konutkredisi Fotoğraf,#konutkredisi Fotoğraf by Dilek,Dilek on twitter tweets #konutkredisi Fotoğraf

#Konutkredisi ile Ev almak hayal çalışan kesim için Örnek tl ye 2 Artı 1 ev alacağız tabi o fiyata zor ama alabileceğimizi farz edelim. 200 bin tl miz var kalan 500 bin tl ye 10 yıllık kredi çektik Aylık taksit ödememiz tl hayırlı işler.

#konutkredisi Mehmet Metiner Almayın 👉 Günün sözünü buraya bırakıyorum.

#konutkredisi Fotoğraf,#konutkredisi Fotoğraf by Kaptan,Kaptan on twitter tweets #konutkredisi Fotoğraf

Kira öder gibi ev sahibi olacağını zannederken, ev alacak paralarda kira ö #konutkredisi.

Yabancılara vatandaşlık satışı ve 0,64 kredi aptallığı yüzünden gerçek ihtiyaç sahipleri ev alamadı ve uzun süre de Kötü yönetim budur iş #konutkredisi.

Herşey Kılıçdaroğlu’nun SSK’yı batırması ile başladı #konutkredisi #faizkararı.

Türkler alamaz araplar ruslar ukraynalılar yahudiler hristiyanlar hepsi ülkede konut arsa satılıyor sonumuz Filistin gibi olmaz inşallah #konutkredisi.

BDDK #konutkredisi kredi değer oranını güncelledi; 2-5 milyon TL arası konutlarda %70 kredi kullanılabilecek. 2 milyon TL altındaki konutlarda %90 kredi kullanılabilecek. Yanibiasgariücretli180yılyaşasa kredili ev alabilir Aslındaevler ucuz hayat kısa #konutkredisi @M_Sarigul.

Babam sağ olsun zamanında evimi almış. Şuan değeri milyon. Ama olmayanlar ne yapacak? Bu enflasyonist ortamda 4-5-7 bin lira maaşlarla milyonluk evler alınamaz! Devletin acil çözümler bulması #konutkredisi.

#konutkredisi Sahibinden müstakil kiralık 1+ Mağara CİDDİ KİRACILAR Bina Yaşı :Mö 3000ler ınıf bildiğin kaya Emlak tipi:Müstakil Mağara Kat Sayısı: Orta halli bir tepe üstü Banyo:En yakın dereye 50 m Tuvalet:Çalı arkası Site İçerisi:Hayıında 3 Mağara daha var.

#konutkredisi Fotoğraf,#konutkredisi Fotoğraf by Aizanoi,Aizanoi on twitter tweets #konutkredisi Fotoğraf

#konutkredisi Halkın bahçesinde padişah bir elma yerse, tebaası ağacı kökünden söker. Sultan beş yumurta için zulmü reva görürse, askerleri bütün tavukları şişe vururlar. ( Sadi Şirazi ).

Yav sen rahat olsana Selman bu ülke benim bu halk salak bikere al tepe tepe kullan. 200 milyar dolara anlaşırız. #konutkredisi Fatih Camii Suudi Arabistan.

#konutkredisi Fotoğraf,#konutkredisi Fotoğraf by Murat Demir,Murat Demir on twitter tweets #konutkredisi Fotoğraf

3 buyuk sehirde ev kredilerini kaldırılsın hem konut fiyatlari hem nufus kontrol altina alınır #konutkredisi.

#konutkredisi ⛔️ACİL OLARAK Lütfen Elimden Tutun,Benim 3 Yaşında Kızım ş Kiram Yüzünden Evden Çıkarılmak Üıda Ve Bez Alamıyorum.İşyerim İflas Kaldı Evimize Işık Yakın⛔️⛔️.

Türkiye deki gençlerin ev hayali ... 👏👏👏 #konutkredisi.

#konutkredisi Fotoğraf,#konutkredisi Fotoğraf by 😎,😎 on twitter tweets #konutkredisi Fotoğraf

#konutkredisi sizleri 2milyon 2,5 milyon gibi rakamlara ev alacağınızı söyleyen insanlardan sessizce uzaklaşın gidin bir köşede ağlayın pandemiyi yediniz ev araba hayal artık sizleri kandırdılar fiyatları zirve yaptılar yakında herkes ist boşalır sadece biraz zaman az kaldı...

Kira öder gibi ev sahibi olunan günlerden ev sahibi olur gibi kira ödenen günlere. Ev almaya çalışanın Allah yardımcısı olsun… #konutkredisi.

1 milyon liralık eve %90 kredi imkanı. Peki,o evin tapudaki gerçek bedeli?300 bin tapu bedeli ile satılık fiyatları arasındaki uçurum düzelmediği sürece yüzde kaç kredi düzeltmesi yaparsan yap bu iş asgari ücretle bu ev fiyatları ile hiç olmaz.#konutkredisi.

2-5 milyon TL arası konutlarda %70 kredi kullanılabilecek. 2 milyon TL altındaki konutlarda %90 kredi kullanilabilecek. Yani bir asgari ucretli 180 yıl yaşasa kredili ev Aslında evler ucuz hayat kı Bizim halkımız ise hükümet millet için uğraşıyor ☺️ #konutkredisi.

Kredi ile Ev almak Ev Kredisi Caiz değildir (faiz haramdır) Cevat Akşit #konutkredisi #ösym.

faiz haramdır faizsiz kredi haramdır enflasyon altı üstü sağı solu kredi oranı haramdır masrafsız kredi haramdır ahir zaman hocaları helal dese de haramdır haramda huzur bulamazsınız! haramda huzur bulamazsınız zaman yaklaştı, lüzumsuz borç yapmayın #konutkredisi.

8000 TL Maaş İle KPSS Şartsız Personel Alımı #konutkredisi.

Ekonomi uçuyor kanatlanmis Sanki yurtdışına ucuyormusuz gibi fiyatlar maşallah Artık memleketimize de gidicek durum kalmamış Mahmut Amin Feryadi #konutkredisi.

#konutkredisi Fotoğraf,#konutkredisi Fotoğraf by Çetin ŞENYURT,Çetin ŞENYURT on twitter tweets #konutkredisi Fotoğraf

Sağolsunlar son yaptıkları kredi hamlesi ile piyasada nerdeyse 1 milyonun altında ev kalmadı. Şimdi peşinatı %10a düşürmüşler. Aylık 14000 TL taksitle ev alabilecek kaç babayiğit var acaba memlekette. #konutkredisi.

BDDK konut kredilerini yeniden düzenledi: İşte vatandaşların çekebilecekleri krediler. #konutkredisi.

Öneri yabancıya konut satış limiti 1 milyon dolar olsun hiç evi olmayana 15 yıl vadeli kredi verilsin bir evi bile olana kredi verilmesin #konutkredisi.

BDDK #konutkredisi kredi değer oranını güncelledi; 2-5 Milyon ₺ arası konutlarda %70 kredi kullanılabilecek. 2 Milyon ₺ altındaki konutlarda %90 kredi kullanılabilecek. Yani bir asgari ücretli vatandaş 180 yıl yaşasa kredili ev alabilir. Aslında evler ucuz hayat kısa dimi ?.

Bu Ülkede hiç bir şey yoksulalar için değildir, yoksullar bile kendileri için yaşamaz ve bu sbepten dolayıdır ki, herkes hakettiğini yaşıyor. #konutkredisi.

#Carolina #konutkredisi Hakan Şükür İlber Ortaylı AK partiliyim mağdur oldum bana yardımcı olurmusunuz???.

#konutkredisi Toki hızlıca konutlar yapmalı dar gelirliye bu şartlarda mümkün değil kredi çekip ödeyecek halmi var millet de yok @RTErdogan @Toki_Kurumsal.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Arda Güler
  • Arjantinli
  • #ArnavutköydeKöpekSorunu
  • Ayça
  • Aykut Kocaman
  • Aziz Yıldırım