Kooperatif Kemal Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Kooperatif Kemal Twitter

Halkımın tokadı Kooperatif Kemal. #ErşanKuneri şimdi sadece Netflix’te..

Alt Metni ve Hikayesiyle En İyi Erşan Kuneri Bölümlerinden Biri: Kooperatif Kemal.

kooperatif kemal, çok güzel olmuş. cem yılmaz, gibi “hala bu şehrin kralı benim ne kadar sayı atacağıma ben karar veririm” demiş.

Erşan Kuneri’nin Kooperatif Kemal bölümüne kadar izledim .. Cem artık bence emekli olmalı olmuyor zorlama artık ..bu kadar küfürü ömrüm boyunca duymadı küfür ün komik olduğunu zaten düşünmüyorum @CMYLMZ.

@CMYLMZ Kooperatif Kemal bölümünde bu sahneye çok güldüm. Özellikle, Zafer Abinin çok içten ettiği küfür beni benden aldı. Seviliyorsun abi 😂❤️.

Erşan Kuneri’nin ilk bölümü epey kötüydü.İkinci filmde sadece kült korku sinemasına yapılan göndermeler iyiydi. Üçüncü ise 💣Kooperatif Kemal bölümü taşraya atanan idealist aydınlanmacı öğretmen memur vs nin köylüye bakışındaki pastoral gourmet kafasına dair mükemmel bir taşlama..

Tatlı bir yalan söylersen 10 kişi seni alkışlar, acı bir gerçek söylersen 8 kişi sana saldırır. Ama iki kişi sorgulamaya başlar. O iki kişiye selam olsun!.. Bertrand Russell Ümit Özdağ Kooperatif Kemal Murat Ongun Park Liverpool Mario Balotelli #Erdoğanla2023e Gerrard.

Kooperatif Kemal Fotoğraf,Kooperatif Kemal Fotoğraf by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Kooperatif Kemal Fotoğraf

Erşan Kuneri’de Bizanslıların Trakya şivesiyle konuşması, Kooperatif Kemal’e köylülerin tepkileri ve İranlı yönetmene bayıldım. Bu diziyi Türkiye’de büyümemiş kimsenin anlayamayacak olması üzücü onlar adına.

Kim var ki hayâta karşı ah etmez? Sayısız güzellik doğar da günde Birini sevmeğe bir ömür yetmez! Faruk Nafiz Çamlıbel Hakan Şükür Mario Balotelli Kooperatif Kemal Kürtçe Ümit Özdağ Liverpool Murat Ongun Sema Gerrard #Erdoğanla2023e Halk TV Bill Gates Park Heykel.

Kooperatif Kemal Fotoğraf,Kooperatif Kemal Fotoğraf by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Kooperatif Kemal Fotoğraf

kooperatif kemal bölümünde uraz kaygılarla çağlar çorumlu acayip iyi oynamış ya.

Çocuklar, yaşama armağan varlıklardır ve siz ana-baba iseniz buradaki bütün sorumluluğu, koşullar ne olursa olsun üstlenmek durumundasınız. Türkân Saylan Kooperatif Kemal Ümit Özdağ Süslü Sülo Murat Ongun Domuz Evrim Gerrard Park Heykel #ZamGeldi Bill Gates.

Bence güzel bölümler vardı son işinde. Kooperatif Kemal mesela. Her Şey Çok Güzel Olacak ve Hokkabaz’da mizah-drama arasında çok iyi kurduğu ilişkiyi kurabileceğine dair güçlü işaretler var. Katarsis takıntısını bıraksa keşke..

Kooperatif Kemal bir başyapıttır ! Zeka ile espri ve şaka yapmak herkesin harcı değildir. Tıpkı esprileri anlayan ve anlamayanların zekalarının aynı olmadığı gibi. Ortada bir ders vardır o derse herkes çalışır ama sınavdan herkes geçemez #kooperatifkemal @CMYLMZ.

#ersankuneri harika film olmuş. Kooperatif Kemal hele ayrı gü gülmekten izleyemedim. Eline sağlık @CMYLMZ Büyüksün..

Görüş bildiriyorum Erşan Kuneriyi beğendim. Best sahnem Kooperatif Kemal - Evdeki ayrılık konuşması.

Erşan Kuneri’nin tüm bölümlerini bitirdim moraller bozuk :( En beğendiğim üç bölüm: 1-) Kooperatif Kemal (açık ara en iyisi) 2-) Kuru Murad 3-) Er-Man.

Erşan Kuneri’nin ‘Kooperatif Kemal’ bölümü tek başına bir yıldız olmuş bence sezon için 😉👏👏.

Kooperatif Kemal hayvan gibi komik yine yapmış yapcağını @CMYLMZ #ersankuneri.

Kooperatif Kemal Fotoğraf,Kooperatif Kemal Fotoğraf by Bilemiyorum Alp,Bilemiyorum Alp on twitter tweets Kooperatif Kemal Fotoğraf

3 sezon olarak 1981-84 arasını anlatacak denilmişti umarım gelir. Son olarak kooperatif Kemal çok çok iyiydi hem çağlar Çorumlu hem de uraz kaygılaroğlu bambaşkaydı. Erşan kuneriyi bize en azından bana izlettirdiğin için teşekkür ederim @CMYLMZ.

Cem
Cem

Cem Yılmaz’a öncelikle Erşan Kuneri’yi hayata geçirdiği için teşekkür etmek lazım 👏🏻🙌🏻 Karakterlerin normal hayatını değil de Kuneri’nin filmlerini sevdim :) Kooperatif Kemal ise zirve. Zafer Alagöz, Çağlar Çorumlu, Ezgi Mola, Uraz… Hepsi çok iyi. Hikayenin sonu tam hiciv 😂.

-Bu sana benim tokadım değil halkımın tokadı +Şimdi İbrahim dostum bu tokatta sınıf farkını görmek istiyorum #ersankuneri (kooperatif kemal).

Kooperatif Kemal Fotoğraf,Kooperatif Kemal Fotoğraf by Berkin Hatak,Berkin Hatak on twitter tweets Kooperatif Kemal Fotoğraf

Erşan Kuneri diye değil de Kooperatif Kemal diye dizi çıkartsaydı keşke. Hatta Nazlının Yolu diye de ikinci sezon gelseydi 😍.

Erşan Kuneri haddinden fazla gömülmüş saçma şekilde. Kooperatif Kemal bölümünde sıçma sıçtım gülmekten. Kalan bölümleri benim için umut vadediyor..

@Kriptozenciii Ya lütfen kooperatif kemal bölümünü izle sonuna kadar benim de tam o bölümde bütün fikirlerim değişti :D.

oyuncu kadrosu, nostalji, müzikler, baya iyi olmuş yalnız bölümler ilerledikçe daha komik ve güzel olmuş favori bölümüm kooperatif kemal :)) @CMYLMZ #ersankuneri.

Erşan Kuneri kooperatif kemal bölümünde çağlar çorumlunun nazlı karakterini izlediyseniz son zamanlarda bu kadar kahkaha atmadığınıza eminim.

Yer yer sıkıldığım ve mizahını cıvık bulduğum yerler olsada Erşan Kuneri dizisini sevdim. Eğer ilk bölümden bu ne biçim dizi lan dediyseniz (ben de sıkılmıştım) direkt “Kooperatif Kemal” bölümünü açıp izleyin derim. En iyi bölüm o..

Kooperatif Kemal yüzyıla yakındır köylüyü kalkındıracağız diye söylemde bununan sosyalistlerin dramıdır..

Kooperatif Kemal Fotoğraf,Kooperatif Kemal Fotoğraf by Dr. Economicus,Dr. Economicus on twitter tweets Kooperatif Kemal Fotoğraf

Kooperatif Kemal çok güzel bir bölümdü..idealist öğretmenin “sen kaça gidiyorsun ?” diye sorduğunda köylülerin hep bir ağızdsn “biz satılık değiliz hocaaam” demesine hazırlıksız yakalandım :).

Erşan Kuneri | Kooperatif Kemal Kadınlarımız #ERSANKUNERİ #kooperatifkemal.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ötesi
  • Öğrencininİftarı SuçSayıldı
  • Bandırma
  • #bağımsızlıkyolculuğu
  • #benzinuçtu
  • Biden