Turkey flag

🕓

KOYDUK MU Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Koyduk mu dememliyiz. Koyduk mu demek bize yakışmaz. Onlar koyduk mu der ama biz demeyiz. Seçimi kazandık diye koyduk mu denir mi? Yanlış birşey. Koyduk mu koyduk o ayrı ama dememeliyiz..

KOYDUK MU Twitter

KOYDUK MU Fotoğraf

KOYDUK MU - Twitter'da en iyi Tweetler

Kimse çıkıp da KOYDUK MU? demedi Kimse çıkıp havaya silah sıkmadı Kimse çıkıp günlerce trafiği kilitlemedi Kimse çıkıp sağa sola küfretmedi Kazanmayı da bileceksin, kaybetmeyi de bileceksin kardeş... #MazbataGeldi.

Silahlar patladı mı? Hayır Kornalar Çalıyor mı? Hayır Konvoylar var mı? Hayır Koyun dediniz Koyduk Diyen var mı? Evet var! KOY DUK MU!....

Koyduk mu dememeliyim Koyduk mu dememeliyim Koyduk mu dememeliyim .. .. .. KOYDUUKK MUUU YALLAH ARABİSTAN’A.

KOYDUK MU Fotoğraf

Koyduk mu dememliyiz. Koyduk mu demek bize yakışmaz. Onlar koyduk mu der ama biz demeyiz. Seçimi kazandık diye koyduk mu denir mi? Yanlış birşey. Koyduk mu koyduk o ayrı ama dememeliyiz..

KOYDUK MU ? Cumhur İttifakına oy verenleri de, kardeşimiz yerine koyduk mu? Bizi zillet ilan eden komşumuzu da, dostumuz yerine koyduk mu? Kendileriyle aynı partiye oy vermediğimiz için bize “terörist” diyen iş arkadaşlarımızı da, yoldaşımız yerine koyduk mu? #DemokrasiKazandı.

@SunaVarol_ Cennette yerimiz garanti olsa biz de koyduk mu? diye küfrederdik ama insan bilemiyor işte!.

Şu fotoya 10 saniye bakınca artalandan sesler geliyo. Koyduk mu? diye. Ama biz koymuyoruz. Tum istanbullulara hayırlı olsun 😉😉😉.

KOYDUK MU Fotoğraf

Ya sürekli koyduk mu diyesim geliyor, içimden söyleyip duruyorum afjhg sinirim bozuldu..

@NovvoX @Fermante1 Çocuk musun sen aq dangozu git ötede havla. Bu kadar hırs iyi değil sakin olun ben sakinim futbol maçı havasında koyduk mu tribine girip kalitenizi kalibrenizi çok güzel belli ediyonuz işte bu kafanızdan dolayı iğrenç bi cenahsınız..

İnsanın mutluluğunu sinire dönüştürmekte bazılarının üstüne yok. Koyduk mu deyip hemen varoşa bağlıyormuşuz. Hakikaten baydınız, yüzüme söyle, ortadan ortadan saçmalama işte..

Normal bir ülkede yaşasanız böyle sevinemezdiniz. Hadi sevinin bakalım. KOYDUK MU?.

Şimdi söyleyeceğim şey için herkesten çok ama çok özür diliyorum fakat söylemesem gözüm açık giderdim KOYDUK MU 😁😁😁.

@pncrr sokakta dans etmek ve koyduk mu diye bağırmak istiyorum ama buralar a ka pee! ben de atölyede gözlerim dolu dolu dans ediyorum 😊😁😍.

Olm siz ne salak, ne gerizekalı bi güruhmuşsunuz be! Türkiye genelinde %52 almış bir ittifaka Koyduk mu demek anca sizin gibi ahmakların işidir! Koyan biri varsa o yine Cumhur ittifakıdır. Bi oturda istatistiklere bak. Hırsızlar sürüsü!.

KOYDUK mu? akİT dur sirada kadir var o lavukta gittimi cifte bayram yapacağız.

En bayağı kelimelerden biri “koyduk mu” hangi konuda kullanılırsa kullanılsın o kişinin kalitesini gösterir ki engel mezarlığımda yeri hazırdır..

Hiç tarzım değil ama bu defa da böyle olsun 😀Başakşehir’e ve temsil ettiği düzene KOYDUK MU !!! #mazbatayıver #Beşiktaş.

yenilmek kolay, kazanmak olay  Eskişehirspor 3 Elazığspor 1 Koyduk mu?🤣🤣🤣 #Eskişehirspor.

Beyaz takim icin bu oyun baya komedi once bora black is back demeyin zaten kazanamiyorsunuz konusmasi yapar sonra bol bol koyduk mu tezahurati, black team oyle bir donus yapar ki akillarini alir.

Beyaz takimin “white team” tezahuratinin bile koyduk mu tezahurati olmasindan ne bicim sacma cirkef bir takim olduklari anlasiliyor.

Emre beyfendi çok uğraştı ama beceremedi çirkefliğini yemedi bu sefer. Neyse koyduk mu sanada Emre bey ?.

Yendik mi la? Koyduk mu? Sonunda Kartal pençesini yüzüne gözüne yedirdik mi? Şampiyonluğa pençe atan @Besiktas.

Aq orospu akbilcilerrri KOYDUK MU 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🤣🤣🤣🤣🦅🦅🦅🦅.

KOYDUK MU Fotoğraf

Koyduk mu oh be bitmedi amk şükür be BEŞİKTAŞ sen olmassan yaşamak neye yarar 🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅.

Noluyo olum KOYDUK MU😂 allahım nası güzelim nası rahat.

KOYDUK MU Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler