Lefter Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Lefter Twitter

Herif çıkmış Lefter mefter diyor. Ulan angutyus, Lefter nereee pontus soykırımı mavalı okuyan kansız köpekler nere. Neyle neyi kıyaslıyorsun dangalak..

İzni veren sizsiniz değil mi? @TC_istanbul Yaptırım olacak mı bu görüntüler için?.

Konu Rum dostlarınız değil. Kaldı ki o dostunuz Rum değil, Yunan. Dostunuz, müzisyen kişiliği nedeniyle eleştirilmiyor. Lefter bu ülkenin vatandaşıdır. Mukayese ettiğiniz örnek utanç verici..

Lefter, 1943 yılında vatani görevini yerine getirmek için ordusuna katıldı. 1947 yılına kadar Mehmetçik üniforması ile vatani görevini yerine getirdi. Lefter, 2. Dünya Savaşı’nın en kritik zamanlarında Türkiye’nin savunması için silahlı seferber bekleyen Mehmetçikler arasındaydı..

Lefter Pontusçu muydu? Lefter İstanbullu bir Türk vatandaşı ve milli sporcudur, bir gurur kaynağıdır. Sizin maksadınız farklı..

Kesinlikle çok doğru vede kemençeyi belki de dünyada en güzel çalanlardan biri dedeleri Gümüşhane den gitme yani bu toprakların insani Lefter Türk mü idi ama hepimiz seviyoruzduk.

Bakın bu müthiş bir örnek nedenini de şöyle anlatayım; Bu tweette gördüğünüz adam mühendis olmuş, yetmemiş vakıf kurmuş, yetmemiş bir ilin işadamlarının dernek başkanı olmuş ama bütün bunlar yetmemiş çünkü Lefter ile hain bir sanatçıyı eşdeğer tutabilmiş. İşte kim hangi👇⏬.

hacı yalnız her gün bizde oynamış bazı Fenerli oyuncuları yiyoruz yakında lefter ve canlarıda yersek şaşırmam psikolojimiz çok.

Aptal yerine mi koyuyorsun yoksa aptal mısın? Lefter diyarbakırda uzun dönem askerlik yapmış, içte ve dışta vatanı temsil etmiştir. Sizin çağırdınız herif ise pontus bayrağı açıp Türk düşmanlığı gütmektedir..

Lefter Küçükandonyadis’e dil uzatacak adamın Trabzonsporlusu dahil tüm futbolseverleri dilini keser bu memlekette. Haddinizi bilin..

@oaydin0661 @umitozdag Kardeşim konuyu Lefter’e nasıl getirdiniz ? Olacak iş değil..

@fbjugo Bizim başkan senin kadar inansa şu 4 senede kıtalar arası kupayı bile alırdık abi.

Türk Bayrağını göğsünde onurla taşıyan Lefter ile pontuscu zihniyeti aynı kefeye koymak da derdi vatan olmayanların yapacağı iş..

Rum sanatçıyı çağırdınız diye değil Türklere soykırımcı diye şaklabanı çağırdınız diye gösterildi o tepki, Lefter’in vatanseverliğinin zekatı da komple şehrinize fazla gelir..

@_Lefter_ Her şey hayal kurmak ile başlar lefo kurmadan gerçeğe dönüşmez Allah da nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz kuluna..

Lefter Küçükandonyadis, Türk armasını gururla taşıdı, askerlik yaptı, Türk futbol tarihinin en büyük birkaç oyuncusundan biri oldu hadsiz orospu çocukları. Kiminle kimi karşılaştıracağını sizin gibi adi cahil piç evlatları bilemez de öğrenemez de ama yine de söyleyelim.

Lefter Fotoğraf,Lefter Fotoğraf by Min Alstappen,Min Alstappen on twitter tweets Lefter Fotoğraf

Sözde Pontus soykırımı savunucusu birisi ile millî formayı onurla taşımış Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Lefter’i aynı kefeye koymak sadece aymazlıktır..

23 Nisan 1948’de Atina’da oynanan Yunanistan Türkiye maçında Lefter milli takımımızın ikinci golünü atmıştır. Daha sonrasında kendisine küfreden Yunan taraftara dönerek, “Ne dediğinizi anlamıyorum. Ben Türk’üm, Türkçe konuşun.” diye seslenmiştir..

Lefter Küçükandonyadis Türk Milli Takımı için ter döken kendini Türk olarak gören bu vatanı seven biriydi. Saçma sapan sözde soykırım iddialarını desteklemezdi. Haddinizi bilin Lefter ile Türk düşmanı Rumları aynı kefeye koyamazsınız!.

Ne kadar okul bitirirse bitirsin bir Trabzonlu’yu eğitemezsin tweeti. Türk vatandaşı, Atatürk aşığı Lefter’le Pontus savunucusu bir Rum’u aynı kefeye koymak mı? Boşuna dememişler. “Eğitim cehaleti alır, eşeklik baki kalır!”.

Lefter Türk Milli takım oyuncusudur. Lefter askerliğini yapmış bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdir. 6-7 Eylül olaylarında evi mağdur olur. Yine de gitmez. benim başka gidecek yerim yok der. Kalır millet giderken. Yunanistan da istenmeyen adam ilan edilir.

Çağırdığınız Rum sanatçı dedelerinize katil diyor. Siz, Lefter’le bu adamı bir tutarak bütün milleti aptal yerine koymaya çalışıyorsunuz. Gözümüzün içine baka baka Pontus propagandası yapabileceğinizi düşündüren şey tam olarak nedir acaba?.

Bu da Ts nin mühendisi elma ile armutu ayırmaktan yoksun. Rahmetli Lefter TC için ay yıldızlı forma ile kaç maça çıkmış bilmiyor. Bi bok olmaz sizden..

@oaydin0661 @umitozdag Lefter pontus soykırımını onaylamış mıydı ne kadar cahilce bir benzetme vah vah.

soysuzlara soy nedir anlatamazsın,milliyet nedir ülkü nedir askerlik yaptı,lefter Türk milli takımında oynadı,lefter hiç bir zaman 19 mayıs 1919 rum katliamı olarak kabul etmedi.şimdi ağılına çekilebilirsin..

Lefter Fotoğraf,Lefter Fotoğraf by 𝐘𝐚ş𝐚𝐫 𝐊𝐚𝐫𝐚𝐤𝐚ş 🏆,𝐘𝐚ş𝐚𝐫 𝐊𝐚𝐫𝐚𝐤𝐚ş 🏆 on twitter tweets Lefter Fotoğraf

“Mustafa Kemal Paşa’ya soykırımcı diyen adamla Türk millî takımı forması giyen Lefter Küçükandonyadis’i bir tutanı görmedik” demeyiz artık. Gerçi Paşamızı Venizelos’a benzetenler de çıkmıştı bir ara; onun pankartını bir Türk sporcu tutar mı falan diye..

@oaydin0661 @umitozdag Fenerbahçe’ye birçok yerden vurulur da ayyıldızlı milli formamızı giyen Lefter’den vurulmaz. Çok ayıp etmişsiniz..

@oaydin0661 @umitozdag Lefter Küçükandonyadis 6-7 Eylül Pogromunda bile milli duruşundan milim ödün vermemiş bir Türk evladıdır. Adının Lefter olması O’nu Matthaios gibi bir Türkofob yapmayacağı gibi belli ki sizin adınızın Oğuz olması da sizi Türk yapmaya yetememiş…!.

Kocaaaa Lefter’ine sahip çıkmayan Fener nerde, yıllardır hakkı olan ve beklenen Trabzon (Irkçıların baskısıyla ayarlanmış konserin iptal edilmesi ise çok yakışıksız. TS’ye destek veren herkes onun için bir şeyler yapabilir, yapacak, yapsın.).

Lefter rum kökenli Türktür Türk Milli Takımı futbolcusudur konu ise sanatçının rum olması değil Türkiye düşmanı olmasıdır sırf iddialaşmak için yanlışı savunmak hele buna ülkemize hizmet ederek yaşayıp ölen bir efsaneyi alet etmek utançtır utancınla başbaşa yaşa !.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AYTUTULMASI
  • Çaya
  • Çaykur
  • Çağdaş Atan
  • çaya
  • #çerkezköy