Turkey flag

🕓

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Operaya giden Binali Yıldırıma ne işin var burada diyen Embesil laik, Ekrem Camiye gittiğinde senin ne işin var orada, niye Laikliğe aykırı davranıyorsun İkiyüzlü Ş #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Twitter

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Fotoğraf

#LiderlerSamsundaBuluşuyor - Twitter'da en iyi Tweetler

Çok yakındır bu ülkenin parasını yiyen asalakların yargılanacağı gün. Sadece onlar değil, onlara yardım eden görüp görmezden gelen herkes birgün hesap verecek. İşte o günden sonra #HerŞeyÇokGüzelOlacak #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Operaya giden Binali Yıldırıma ne işin var burada diyen Embesil laik, Ekrem Camiye gittiğinde senin ne işin var orada, niye Laikliğe aykırı davranıyorsun İkiyüzlü Ş #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Tayip Sirf kalabalik var diye konusmak icin gidiyor , konusturmayin kudursun :)) #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Bak hacı bunlar Sayın Öcalan diyenler, demek üzere olanlar ve de buna karşı çıkanlar. Hepsi bir arada, nasıl tiyatro ama😡 Peki ne için? İstanbul Büyükşehir Belediyesi için Rant için Para için😡 Ne farkımız kaldı lan bizim ha ne farkımız? #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Yavaş gel lider kelimesini hakeden adam 1938de rahmetli oldu İmitasyon liderler deyin bari bunlarla memleketin hali ortada #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Orada olacak tek lider Mustafa Kemaldir. Gerisi teferruat.#LiderlerSamsundaBuluşuyor.

#YüzYılınŞöleni #LiderlerSamsundaBuluşuyor Unutmadık unutmayacağız!.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Fotoğraf

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Allah yar ve yardımcıları olsun.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Fotoğraf

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Atatürkün kurduğu cumhuriyete düşman ol, türklük değerlerini her fırsatta aşağıla, iki ayyaş de. Sonra oy uğruna samsunda digerleriyle buluşuyorsunuz. Bu samimiyetsizligi içimiz almıyor be!.

5 şey gönlü aydınlatır. #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Fotoğraf

Sadece şu an olan hukuksuzlukları itiraf edip, bağımsız bir yargı sağlanırsa dolar direk yarı yarıya düşer. Yani anlayacağınız dış güjler de döviz lobisi de faiz lobisi de aynı tayfa!!! Sorun sizin bunu göremiyor olmanız ⁉️⁉️#LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Cumhuriyet düşmanları ile cumhuriyetçiler ( ! ) bir arada ... Gel de bu rüyayi hayra yor .#LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Şşşşşşşşşş Kimsenin zoruna gitmesin Benim tek liderim Bu ülke icin kendini feda eden gecesi gündüzü olmayan kefeniyle çıktığı yolda yol arkadaslari tarafından yolda birakilan sirtindaki yuku almak yerine kambur olanlara inat Benim tek liderim @RTErdogan #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Her aksam televizyonlarda aynı şahıs RTE bıktık artık .....Yeter ya nedir her akşam her akşam bağıra bağıra azarlaya azarlaya konuşması tam bir eziyet..

GAZİ MUSTAFA KEMAL RAHAT UYUSUN!!!CUMHURİYETİ,VATAN SEVGİSİNİN NE OLDUĞUNU HER DAİM HATIRLATAN. BİR UZUN ADAM İLE SAMSUN A GELİYORUZ. VE BİZ BU İKİ ADAMI ÇOK SEVİYORUZ. #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Fotoğraf

#LiderlerSamsundaBuluşuyor ŞLER NEDEN KADIN SAYILMIYOR??.

En doğru kararı sayın Meral Akşener verdi! Oradaki liderlerin hepsini cebinden tek başına çıkarır! #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Bahçeli dışında kimse gitmesin,hele de akrep fikirli chp asla #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor PKK sevicisi Kılıçtaroğlu ile ABD uşağı feto sevicisi AKŞENER ...Utanmadan lider diye.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor @kilicdarogluk Neden Erdoğan ‘ın davetine katılıyorsunuz ???? Şu anda kanallarda CHP için söylemediğini bırakmayıp , hakaretler yağdırıyor ....

#LiderlerSamsundaBuluşuyor nafaka mağdurları hapiste buluşuyor!!!.

ABD Adana Konsolosunun Adana dışında HDPKK Ziyaretleri Ne Amaç Taşıyor? Konsolos Alejandro Baez HDP belediyelerini ziyaret etti. (Mardin, Batman, Diyarbakı) #YüzYılınŞöleni #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

#LiderlerSamsundaBuluşuyor Fotoğraf

#LiderlerSamsundaBuluşuyor nafaka mağdurları hapiste buluşuyor.

Erdoğan, bu birleştirici dili uzun süre sürdüremez. Çünkü tiyniyeti bu değil. En fazla 5 güne başlar yine “onlar zillet biz millet” #LiderlerSamsundaBuluşuyor.

Her Şeyin Kaderde Yazılı Olması Allah’ın Sonsuz Merhametinin Bir Tecellisidir #LiderlerSamsundaBuluşuyor Shane Larkin #YüzYılınŞöleni.

Turkey En Popüler Eğilimler