Mübarek Cuma Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Mübarek Cuma Twitter

Dua ile başlayan her eser, iyilik, şeref ve zaferle süslüdür. Rabbim mübarek Cuma günü ettiğimiz duaları kabul buyursun. #HayırlıCumalar diliyorum.🤲🏻.

Mübarek Cuma Fotoğraf,Mübarek Cuma Fotoğraf by Yücel Yılmaz,Yücel Yılmaz on twitter tweets Mübarek Cuma Fotoğraf

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Dualarımız kabul, ibadetlerimiz makbul, #Cuma’mız mübarek #hayirlicumalar.

Mübarek Cuma Fotoğraf,Mübarek Cuma Fotoğraf by AK PARTİ KAYAPINAR,AK PARTİ KAYAPINAR on twitter tweets Mübarek Cuma Fotoğraf

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Dualarımız kabul, ibadetlerimiz makbul, Cuma’mız mübarek olsun inşallah! #HayırlıCumalar.

Mübarek Cuma Fotoğraf,Mübarek Cuma Fotoğraf by Uğur Aydemir 🇹🇷,Uğur Aydemir 🇹🇷 on twitter tweets Mübarek Cuma Fotoğraf

Rahmetiyle gönüllerimize ışık olan mübarek cuma gününde hanelerimizden huzur, kesemizden bereket, hayatımızdan sağlık ve mutluluk eksik olmasın. Cumamız mübarek olsun. #HayırlıCumalar.

Mübarek Cuma Fotoğraf,Mübarek Cuma Fotoğraf by Harun Eskigün,Harun Eskigün on twitter tweets Mübarek Cuma Fotoğraf

Su mübarek cuma gününde Rabbım tüm anaları eslerı cocukları bırbırıne kavuştursun tüm mahkum yakınları ve ailelerinin yuzunu guldurun bızde evımıze yuvamız ısımıze gecımımıze bakalım bızı kapalıda yatan mahkum eslerımız cocuklarımıza kavuşturun AFyasası MecliseGelsin @RTErdogan.

@garibantrader Aleykümselam çavuşum Valla çok mübarek bir cuma olacak sanki 😃🤲🤲🤲🤟🤲🤲🤲.

@NmtLyLa1 Günaydın musmutlu huzurlu sağlıklı güzel bir gün dileğiyle herşey gönlünce olsun inşallah hayırlı cumalar cuma günün mübarek olsun inşallah ☺️🤗🙏🌷💙💛🙏☺️☀️🌻🍫☕.

Bu mübarek günde! Mehmetçik için ALLAH ‘ın Aslanları için DUÂ edelim ‘edelim ‘ki RABBİM işlerini kolaylaştırsın ayaklarına taş değdirmesin gözlerine yaş değdirmesin inşallah CUMA’nız Mübarek olsun Hayırlı Cumalar.

Mübarek Cuma Fotoğraf,Mübarek Cuma Fotoğraf by SAMET YESİR,SAMET YESİR on twitter tweets Mübarek Cuma Fotoğraf

@Hlya944633761 Günaydın hayırlı cumalar dilerim cuma günün mübarek olsun inşallah hülya 🙏🤗☺️🤲☕🌸.

şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine bi forvet transferi lütfen @Fenerbahce.

@__glcn__07 Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar dilerim cuma günün mübarek olsun inşallah ☘️🌹🙋💐🇹🇷❤️☀️🍫🌸☕🤲☺️🤗🙏🌷🌻.

Yüce Allah’ım; Milletimi yaşat, devletimi var et, insanımı huzurlu ve saadetli et; sen bizden yardımını esirgeme Allah’ım. “Cuma Gününüz Mübarek Olsun” #VolkanBeşiroğlu.

@Emine1912Fb Günaydın hayırlı cumalar cuma günün mübarek olsun inşallah 💛💙🌷🙏🤗☺️🤲☕🌸🍫☀️❤️🇹🇷💐🌹☘️🙋.

@RusvidanyaFB Günaydın hayırlı cumalar cuma günün mübarek olsun inşallah Ecenur 💛💙.

@serroose Günaydın musmutlu huzurlu sağlıklı güzel bir gün dileğiyle herşey gönlünce olsun inşallah hayırlı cumalar dilerim cuma günün mübarek olsun inşallah 💛💙🙏☺️🤗🙏🌷.

Cuma ferahlıktır, inşirahtır! Sıkıntıları unutturan, geleceğe umutla baktıran nurlu bir zaman Bu Cuma tefekküre, Tefekkür tevekküle, Tevekkül tebessüme, Tebessüm de şükre vesile SELAM VE DUA İLE CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN 🌹💐🌹.

@kubrabkr34 Günaydın musmutlu huzurlu sağlıklı güzel bir gün dileğiyle herşey gönlünce olsun inşallah Kübra hayırlı cumalar cuma günün mübarek olsun inşallah 💛💙🙏☺️🤗🙏🌷💙💛.

@izmirlignl35 Günaydın hayırlı cumalar cuma günün mübarek olsun inşallah gönül 💛💙☀️🍫🌸☕🤗🌷🙏.

Cuma günleri, duanın kabul olacağı bir an vardır. Cuma’nın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Ya Rabbim! Bu mübarek cuma gününde bu aciz kullarının ne derdi varsa dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip eyle. Dualarımızı kabul eyle. Amin 🤲🏻.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ağustos
  • #çerkezköy
  • Başkan Erdoğan
  • Belotti
  • #benzin
  • Berat Albayrak