Müdahale Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Müdahale Twitter

Türkiye’de Twitter’ın Manipülatif Algoritması ve Sosyal Medya Mecralarının Türkiye’deki Seçimlere Müdahale Planı Gelin tüm olan biteni sizlere anlatalım Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra Twitter’ın ABD seçimlerinde seçmenlere yönelik yaptığı algı ve operasyonların bir….

Müdahale Fotoğraf,Müdahale Fotoğraf by medya adamı,medya adamı on twitter tweets Müdahale Fotoğraf

İstanbul Yenikapı Meydanı’nda yapılan Nevruz sonrası, terörist başı lehine slogan atan şahıslar polis tarafından tespit edilerek çembere alındı ve müdahale edildi. Çok sayıda gözaltı var. Kaynak: @Kerim_Mudur.

Bir dönemin teşebbüslerinden birisi de kadın bedenine yönelikti. Kürtaja, doğrum kontrol haplarına müdahale etmeye kalkıştılar. Hem de Uludere/Roboski ile birleştirerek. Ama Gezi oldu. Vazgeçmek zorunda kaldılar. Stratejik oy kullanıp, ilk turda gönderin..

@gkhan_gormez @aykiricomtr Müdahale edilmiş ve edilince içeri atınca ittifak liderleriniz özgürlük istiyor düşünmek cidden bedava çıkarin at gözlüklerini..

Müdahale; 4 kişiye zorla mazot içirip ikisini öldürüp diğer ikisini de yoğun bakımlık hale getirmek.

@siyaro22 Aynen öyle bende size katılıyorum yetersiz kalınca en azından biz uyardık demek için başarısızlığı örtmek azaltmak için bu yola bir sorun yok ama müdahale ve kurtarmada en önemlisi da önlemede büyük problem var..

@SiginmaciGundem Ülkemin askeri yalnız değildir. Adamlara müdahale esnasında öldü deniyorsa neden tutuklansın hudut askerimiz. Yönetim bu şekilde davranırsa, Kim, nasıl koruyacak bu ülkeyi ?.

@fazlatakmiyorum Tam da demek istediğim bu aslında; bir fiske bile vurmamış olmanıza rağmen çoğu zaman karşı taraf da darp raporu alabiliyor. Hem de bazı durumlar da “basit tıbbı müdahale”nin de üstü Yeniden çok geçmiş olsun🙏🏻.

@who98408150 Sadece tespitimdir: Deprem olunca asker nerede? Sel felaketi olunca asker nerede? Diye Asker müdahale edince de , bu iş askerin işi mi? Diye yan çizerler..

@Nilgn34993310 @GalatasaraySK Yazılanlarda ne var mesela. Ben sana sorayım mhk başkanı bir kulübün yönetim kurulu üyesinin maaşlı elemanı olabilir mi. Maç özetlerini müdahale edebilir mi? Var odasından cep telefonu ile görüntü çektirip onu özetteki başka bir görüntü ile değştitirte bilirim. Bunları cevplarmsn.

SON DAKİKA: Kızıltepe’de Newroz sonrası yürüyen gruba polis biber gazı ve tazyikli su ile müdahale ediyor..

@nedimsener2010 Bu oy ve ötesi denilenen yapılanma gönüllü olmasına rağmen seçim zamanında sandıklara ve oy sayımına müdahale edecek gücü nereden aldığını sormak lazım.

@ruveydamentes @METELER52 birbirinin YALNIZ ve BIREYSEL olmak istedikleri zaman birbirlerinin özgürlük alanına müdahale etmemeli 4-Evlenmek demek birbirimizin özgürlüğünü sınırlamamaktır. Sinirlanmamali, 5-Evlilik iki taraflı bir ilişkidir. Kadın ve erkek tek beden olmalıdır. Birbirlerinin.

@Halitbulduk5 @Fenerbahce Adana Demir maçında katliam oldu ! Kimse arkadan müdahale var deyip ortalığı ayağa kaldırıp sonra farklı kamera açısıyla bir şeyi gizlemeye çalışmadı ! Ayan beyan Tüm Türkiye gördü neyin ne olduğunu ! Bırakalım bunları..

@ruveydamentes @METELER52 ettikçe ve birbirinizin yükünü hafiflettikçe Allaha hizmet ettiğinin farkına varılmalı 3- Evlenmek bir bütün olmaktır. Ancak birbirinizin bireysel hayatına müdahale etmemektir. Yani hem ortak alanlarıniz olmalı hemde BIREYSEL alanınız. Bundan dolayı yeri geldiğinde eşler.

@ironik_li Gizlenmemesi gerekir. Bir husus şantaja vesile Siyasete kötü müdahale ve milli güvenlik sorunu haline gelir. Bahçelinin dedikoduları gibi. Deniz Baykal gibi vsvs. Haber yayınlanmalı ki şantaj yapılamasın. Aile huzuru bozulur ama şantaj alternatifi daha çok zararlıdır..

İtalya’nın Floransa kentinde belediye başkanlığı olarak kullanılan 700 yıllık tarihi saraya iklim aktivistleri boyayla saldırdı. Belediye Başkanı eylemciye kendisi müdahale etti..

@yagosabuncuoglu Piç onyekuru fegouli belhanda gibi Gs çocukları neler yaptı biz kimseye müdahale etmemiştik demek ki böyle yapmak lazım nasıl olsa ceza falan yok ...

@bgyether Annemle öğretmenim, kardeşimin sevgilisiyle zorla konuşmuşlar. Kız şu an ağlıyor. Babam müdahale edecek. (Seneryonun en etik hali bu).

@Mehmetkarayell @GalatasaraySK Sivas maçında penaltıyı neden konuşmuyorsun. Ne boş adamlarsınız. Mhk başkanının maç özetin müdahale etme yetkisi varmı onu söyle. Var odasından cep telefonu ile görüntü çekip zorla özetle onu ekletme hakkı varmı. Soru bu açıkla onları..

Yıllar önce üstü kapatılan dosya, işin ilginç yanı Erdoğan olayın olduğu dönem sadece İBB başkanıydı, yargı kolayca müdahale edebilirdi, ama birileri Acaba kim ? Erdoğan bir.

Müdahale Fotoğraf,Müdahale Fotoğraf by sinan 60,sinan 60 on twitter tweets Müdahale Fotoğraf

Milleti hiçbir zaman fırsatçıların eline bırakmamak gerekiyor bu konuda çözüm üretmesi gereken yetkili bakanlık 2 3 yıldır konuyu takip ettiğini izlediğini yazı Müdahale edilmeli araç konusu, ev konusu, gıda konusu birkaç müdahale ile bu kadar köpürmesi engellenebilirdi..

@YusufYanbakk Evet bir problem olduğunda size yardımcı olabilecek ve gerekirse yerinde müdahale edebilecek ekibimiz bulunmaktadır..

@serdaringoo @aykiricomtr Madem CHP tayfa polis niye oraya müdahale etmiyor bir sorsana kendine :).

@bedizci9 @teyakkuzhaber Neye müdahale etmiş ki? Nevşin Mengü elimde belgeler var diyerek bir şeyler attı ortaya ama olay Kabataş’taki deri pantolonlulara döndü. Kendisi bir türlü o belgeleri (defalarca kez istendiği halde) sunamadı. Neye güvendiğim ise; senin güvenmediğin her şeye iş.

Cumhurbaşkanı için ölürüm diyenler onun sevdam dediği Ak Partiye nasıl burun kıvırabiliyor? Onun Genel Başkanı olduğu Ak Partinin tercihlerini nasıl hoyratça eleştirebiliyor? Yapıcı eleştiri baştacı lakin genel Bakan’ın tasarrufuna müdahale etmek de istemezuk demek de doğru değil.

doktor niye bu kadar erkek yüzünden bayılanlara mı müdahale edecek.

@aykiricomtr Kuş kadar beyni olan bu olanlara neden müdahale edilmediğini anlayabilir. Koyun kadar beyni olan için aynı şeyi söyleyemem.

Açık açık terör propagandası yapılıyor, suçu ve suçluyu övme suçu (TCK 215) işleniyor. Neden müdahale edilmiyor? 10 gün önce kadın yürüyüşü için gösterilen hassasiyet neden gösterilmiyor?.

@nalan_ulug müdahale kısmına gelince size tamemen katılıyorum işin erbabı olmayan liyakatsız kadrolarla şişirdiler.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Dönem
  • Dursun Çiçek
  • Erzurum
  • Ezan
  • #FatihAltayli
  • #GönülDağı
  • Ha CHP Ha HDP
  • #HabertürkGündem