Turkey flag

🕓

Maicon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Yedeklerimiz: İsmail, Maicon, Linnes, Ömer, Yunus, Atalay, Gökay, Abdussamed, Ali Yavuz, Celil #GSvRİZ

Maicon Twitter

Maicon Fotoğraf

Maicon - Twitter'da en iyi Tweetler

Mariano, Maicon, Linnes falan ilerde 2018 yılını torunlarına nasıl anlatacak acaba? Adamların oynamadıkları mevki kalmadı. Bak evladım şu maçta defansım sonraki maç forvetteyim asjkfjsnjk.

@fenerinkocasi @sercan67mavi yönetim kadar hocanın suçuda var onyekuru çıkarsa giren ömer değil yunus olmalı ahmette bu ısrar mariona ortasaha olmaz celil neden düşünülmüyor neden maicon neden oynatılmıyor oyunu kuran aklınla oynayan tek adam feghouili yi neden çıkardı.

Trending In Turkey: Ziraat Bankası #BütçedenŞubatAtaması #BeşiktaşTaraftarınaÖzgürlük #youtubermeldaaltın #MühendisOktay Tahir Elçi Superbetinden HerkeseBedava #erdaleren

Maicon está com o pé fudido pq bateu no mlk mas já esra pensando nos dias que ele pode ficar em casa por causa do pé kkkkkk.

Evren Turhan: Serdar yoksa Maicon oynar bu takımda, Ahmet Çalık değil. Ömer Bayram girmez Yunus girer bence. Orta saha düştü oyundan genç Celil girer. Bir maç ancak böyle verilir. Yazık oldu..

BİR GÖRÜŞ | Levent Tüzemen “Ben Terim’in yerinde olsaydım Ömer’i değil Maicon’u alırdım. Çünkü Ozan-Ahmet ikilisi hava toplarında ezildiler.”.

BİR GÖRÜŞ | Levent Tüzemen
“Ben Terim’in yerinde olsaydım Ömer’i değil Maicon’u alırdım. Çünkü Ozan-Ahmet ikilisi hava toplarında ezildiler.” Fotoğraf

Çaykur Rizespor maçındaki yedeklerimiz: İsmail Çipe Maicon Linnes Yunus Akgün Ömer Bayram Atalay Babacan Gökay Güney Abdussamed Karnuçu Celil Yüksel Ali Yavuz Kol Oyuna girenler: Linnes Ömer Bayram Maicon.

Çaykur Rizespor maçındaki yedeklerimiz:
İsmail Çipe
Maicon
Linnes
Yunus Akgün
Ömer Bayram
Atalay Babacan
Gökay Güney
Abdussamed Karnuçu
Celil Yüksel
Ali Yavuz Kol Oyuna girenler:
Linnes
Ömer Bayram
Maicon Fotoğraf

To muito brava com o Maicon, ele jurou que não ia sair esse final de semana e agora tá postando um monte de vídeo no role safado do caralho.

Una alegría que no se puede explicar, volver a verte Mauro en el mundo de las carreras..

Ligo pro Maicon, chama ele não atende ligo de novo e vejo que ele desligou o celular, fica mais bonito atender e falar que tá na rua que aliás não é nada além do que eu já sabia..

na verdade ele ta escondido em um terreiro de macumba e agora se chama maicon.

@favrany Como diss em outro comentario ,Não dê ouvidos a mentira, ao engano. Porque a mentira não tem poder. O engano não tem autoridade sobre a tua vida. A mentira só tem poder se você der ouvidos a ela. Ela só tem autoridade sobre a tua vida se você acreditar que ela é a verdade. 🙏❤.

Eren- omer-ahmet-selcuk ve maalesef mugdat bu takimin oyuncusu olamaz ... siradan oyuncular yetenek yok tez zamanda her mac kurtarici die oyuna sokulmaz sacmalik ismail cipey i de sokun oyuna amk.

Uma noiva que não ora desgasta o seu relacionamento com o Noivo por falta de diálogo..

Tua busca espiritual intensa tem sido para realmente se aproximar mais de Deus ou para impressionar as pessoas e ser melhor que os outros?.

Çaresizlikten Maicon Forvet oynuyorsa Eren ve Selçuk 90 dk sahada kalıyorsa ve Linens’in pozisyonu Penaltı verilmiyorsa Konu Asla FATİH TERİM.

@yellowred720p @Futbol_5 İşte o zaman uzun adamları değil kısa adamları çalım atan adamları oraları çabukluğu ile karıştıracak adamları koyacaksın sahaya erenin yanına birde maicon almak çok saçma her maç yapılmaz bu.

Yemin ederim bunu ben bile çözdüm her rakip ömer 77de girmiş maicon 86da bir tek linnes sürpriz oldu erken girdi onun sebebi de muğdat.

@GalatasaraySK Atalay Ali yavuz kol Yunus ve daha bir çok genç yetenek forma şansı beklerken maicon selçuk eren Ahmet takıntısı canımıza tak etttiiiiii.

Şu maça muslera mariano ozan maicon nagatomo yunus celil selçuk(mecburen) rodriges feghouli muğdat başlamak çok mu zordu ya ? Onyekuruyu atalayı yavuzu da hamle olarak beklet kenarda niye hak yiyorsunuz amk niye ?????.

@cimbomfacts Yeter Terim yeter artık sana destek yok. Eren i selcugu oynat ondan sonra hakemleri suçla . Sen önce topunu oynat. Ömeri oyuna alinca macimi kurtaracaktin? Maicon hamlesi bi kere tuttu diye hep mi tutacak. Taraftarla dalga geçiyorsun..

Rodrigues orta ne bilmez Ömer Bayram ortayı taça atar Mariano ortası kaleciye gider Linnes orta açamaz Muslera her uzun topu ya taça atar ya rakibe Böylesine kötü istatistik varken Maicon u almak nedir? Aldın bari orta açtır takıma.

@EmreErgenekon Yeter Terim yeter artık sana destek yok. Eren i selcugu oynat ondan sonra hakemleri suçla . Sen önce topunu oynat. Ömeri oyuna alinca macimi kurtaracaktin? Maicon hamlesi bi kere tuttu diye hep mi tutacak. Taraftarla dalga geçiyorsun..

@Futbol_5 Yeter Terim yeter artık sana destek yok. Eren i selcugu oynat ondan sonra hakemleri suçla . Sen önce topunu oynat. Ömeri oyuna alinca macimi kurtaracaktin? Maicon hamlesi bi kere tuttu diye hep mi tutacak. Taraftarla dalga geçiyorsun..

Dün bunu Şenol Güneş’e yazmıştı ama bugün sessiz. “Terim’in Maicon’u ileri gönderme planı” uymuyor mu bu söylediğinize yoksa koltuğunuzdan aldığınız gücü sadece Şenol Güneş’e karşı kullanmak mı hoşunuza gidiyor?.

Yedeklerimiz: İsmail, Maicon, Linnes, Ömer, Yunus, Atalay, Gökay, Abdussamed, Ali Yavuz, Celil #GSvRİZ.