Turkey flag

🕓

Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#SONDAKİKA Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Washington’da ABD Başkanı Donald Trump ile görüştü..

Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

Maliye Bakanı Berat Albayrak - Twitter'da en iyi Tweetler

Berat Albayrak: Seçim tekrarı yatırımcıyı etkilemez Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İstanbul seçimlerinin ABD ziyareti sırasında gündeme gelmediğini söyleyerek İstanbul seçimleri ne olursa olsun piyasa tarafından satın alındı diye konuştu. Th….

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trump ile görüşmesinin iyi geçtiğini belirtirken; Yatırımcılar Şimdiye kadar gördüklerimizin en kötüsü yorumunu yaptı.

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

#SONDAKİKA Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Kıdem tazminatında tüm paydaşların mutlu olacağı formül üreteceğiz. IMF toplantılarında kota reformunu ele aldık..

Nisanda yağmur beklerken RTE nin zamları yağıyor sağanak yağış şeklinde Maliye Bakanı Berat Albayrak.

DAMADINA KARŞILIK DAMAT İLE CEVAP VERDİK Beyaz Saray’da tarihi görüşme! Trump’a tüm mesajlar iletildi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Beyaz Saray temaslarında tarihi bir görüşmeye imza attı. Bu sürpriz görüşme Albayrak ile ABD Başkanı Donald Trump arasında yaşandı..

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ABD Başkanı Trump ile Görüştü @BeratAlbayrak.

Berat Albayrak, Trump ile görüştü FERSUDE – Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Washington’da, ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin ve ABD Başkanı’nın Kıdemli Danışmanı Jared Kushner ile ekonomik işbirliğinin görüşüldüğü toplantılar sırasında ABD Başkan….

Maliye Bakanı Berat Albayrak ve ekibi ile yine bir gün dış güçlere saldırıyorduk, Eyy Ameriga!!! 😏 #HukukunPeşindeyiz.

- Mr Trump; sahada operasyonel yetkinliğimizi kooperatif yapısının merkezde olduğu güçlü alt yapılar ile besleyeceğiz - What! “Maliye Bakanı Berat Albayrak”.

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

tabiki dostu müttefiği olmazsa olmaz kadim dostu stratejik daha bilmem ne jenik olanla şeyetti :))) Suna Varol 🇹🇷 @SunaVarol_ 3 dakika önce Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak kiminle görüştü?.

#SONDAKİKA Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Trump, S-400 ihtiyacımız konusunda makul bakış açısı gösterdi..

Son dakika: Beyaz Saray’da tarihi görüşme! Bakan Albayra, ABD Başkanı Trump ile bir araya geldi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Beyaz Saray temaslarında tarihi bir görüşmeye imza attı. Bu sürpriz görüşme Albayrak ile ABD Başkanı Donald Trump arasında yaşandı. ..

#SONDAKİKA Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Washington’da ABD Başkanı Donald Trump ile görüştü..

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ABD ziyareti sırasında, ABD Başkanı Donald Trump ve damadı Jared Kushner ile görüştü..

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

Maliye Bakanı Berat Albayrak! Arkadaşım sen niye oraya gidiyorsun da prezenteyşın vermeye çalışıyorsun NY’da herkes sana kıçıyla gülmüş Biri tam bir bok şovuydu diyor, Biri de ben böyle hazırlıksız birini görmedim diyor Güler Sabancı’nın gazını gerçek mi zannettin⁉️🤣 #salı.

Maliye bakanı berat albayrak yeminle BİM markete kasiyer diye katsan akşama kalmaz batar bizdeki şansa bak maliye bakanı birde ALLAHIM sen bizleri yanlız ve bunların şerrine bırakma.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Türkiye-ABD ittifakının tarihi derinliği ikili ilişkilerimizin temel taşıdır.

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: ABD ile ekonomik ilişkilerimiz güvenlik ortaklığımız kadar güçlü olmalıdır.

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

Bakan Albayrak: Türkiye-ABD ekonomik ilişkileri ikili ilişkilerimizin motoru olmalı @yigitbulutt.

Bakan Albayrak: Türkiye-ABD ekonomik ilişkileri ikili ilişkilerimizin motoru olmalı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Türkiye-ABD ittifakını derinleştirmek için sorunların bizi geleceğe bakmaktan alıkoymasına izin vermemeliyiz.

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

Arçelik işçileri Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın kıdem tazminatının fona devri, zorunlu bireysel emeklilik sistemi kesintileri ve vergi yükünün artırılmasını içeren ‘reform’ paketine tepkili Ayşe Öz Arçelik işçilerinin tartışmalarını yazdı.

#SONDAKİKA Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Türkiye-ABD ekonomik ilişkileri ikili ilişkilerimizin motoru olmalı, geleneksel güvenlik ortaklığımız kadar da güçlü olmalıdır..

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı Gala Gecesi konuşmasını yapıyor. #USTurkeyConf @BeratAlbayrak.

Maliye Bakanı Berat Albayrak Fotoğraf

Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli gider İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gider Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar gider Çalışma Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk gider Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak gider Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank gider Kalacak.

Turkey En Popüler Eğilimler