#mamakbelediyesi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#mamakbelediyesi Twitter
Cenk Eren
Cenk Eren

100 yıl sonra Hayırsız Ada utancını yaşattınız. @Konyabuyuksehir @MamakBelediyesi #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Bizim @MamakBelediyesi olarak yüzlerce başlık altında her gün ve gece yaptığımız iş ve hizmet kalemlerimiz var. ‘Milletimize Hizmet Kervanımız’ her türlü zorluğa ve engellemelere rağmen bugüne geldi ve daha da güçlenerek yoluna devam ediyor inşaAllah. Yeniden #ZaferBismillah.

#mamakbelediyesi Fotoğraf,#mamakbelediyesi Fotoğraf by Murat Köse 🇹🇷 🦩🚀🏹,Murat Köse 🇹🇷 🦩🚀🏹 on twitter tweets #mamakbelediyesi Fotoğraf

#köpekler #mamakbelediyesi Yaşam enerjisiyle dolu varlıklardır. Köpekler zarar verici ve saldırgan değildir. Çevresel etmenlere karşı savunma güdüsü geliştirirler. Onları saldırgan/kötü yapan çevreleridir. Tıpkı insanlar gibi. Nasıl etki edersen öyle tepki alırsı.

#konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar Eğer o çok inandığınız allahınız varsa sizin bin belanızı versin ‼️ @Konyabuyuksehir @MamakBelediyesi.

Hiçbir günahı olmayan bu canlardan ne istediniz Allah belanızı versin! #Konyadakatliamvar #mamakbelediyesi.

#mamakbelediyesi Fotoğraf,#mamakbelediyesi Fotoğraf by Sena,Sena on twitter tweets #mamakbelediyesi Fotoğraf

#Mamaktakatliamvar #mamakbelediyesi Videoları izleyemiyorum, kan dondurucu! Mümkün olsa, çözüm olsa benim canımı alın, onları bırakın diyeceğim. 😭😭😭 15 yıllık can dostumun yasını tutarken… Bu odaya katılamıyorum, ağlamaktan konuşamayacağımı biliyorum..

Hala kimse istifa etmedimi ? Cinayet var cinayet! Zavallı canlardan ne istediniz ? Bu video nun belki önceki seneleri ayları hatta günleri var kaç sahipsiz canın ölmesine sebebiyet verdiniz ? #mamakbelediyesi #Konyadakatliamvar.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse , @mansuryavas06 ‘a iftira atmak için harcadığı zamanın binde birini kendi semti için harcamıyor. İnsanlara yapılan hizmetleri bile engellemeye çalışan bir beceriksizden hayvanları sevmesi bekleniyor ! #mamakbelediyesi.

mel
Mel

Birsey sorucam bu olaylar olurken ülkenin (sözde) cumhurbaskani ne bok yiyo. Sadece merak. #mamakbelediyesi #Konyadakatliamvar.

Bu gözler öbür tarafta hepinize hesap sorucak. #mamakbelediyesi.

#mamakbelediyesi Fotoğraf,#mamakbelediyesi Fotoğraf by 🍀,🍀 on twitter tweets #mamakbelediyesi Fotoğraf

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Olaylar unutulsun dikkatler başka yöne çekilsin diye gün içinde beş milyon farklı konu yazmanız peki…...

#KonyaBueyueksehirBelediyesi #mamakbelediyesi Tilkim🧿Aksakallı🧿.

#mamakbelediyesi Fotoğraf,#mamakbelediyesi Fotoğraf by AKİF ZİYATTİN EREN🇹🇷🏀⚖️,AKİF ZİYATTİN EREN🇹🇷🏀⚖️ on twitter tweets #mamakbelediyesi Fotoğraf

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Baskanim dikkat edin! Umit ozdag bile atladi..

@civilhsynarsln @MamakBelediyesi Hem eşkiya hem cahilin cesur olanından hem merhametsiz hem zalim Allah seni bildiği gibi yapacak merak her acıyan yeri senden çıkacak..

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Neye karşı kime karşı zafer kazanacaksınız??Savaşının kiminle?? Bizi de köpekler gibi yok mu edeceksiniz??.

Konya da hayvanlara yapılan resmen cinayet! Yapan ve yaptıran kim varsa en ağır şekilde yargılanmalı.. Vicdan sahibi olmaları için de her gün kafasına kürek ile vurulmalı! #Mamaktakatliamvar #mamakbelediyesi.

@MamakBelediyesi bu tv kanalı, açıklamanıza rağmen hakkınızda provakasyon yapıyor. Gereği size kalmış..

@MamakBelediyesi Sizin cumanız mübarek olmasın sizin colugunuzdan çocuğunuzdan çıksın yaptiklariniz.

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Kimsenin engellediği falan yok, suça, rüşvete, yolsuzluğa bulaşsanız hatta gırtlağa kadar batsanız bile soruşturma açacak savcı kalmadı. Bırakın artık mağduro edebiyatını..

Stop killing dogs you fucking pieces of shit. Rot in hell all of you. Hope each and every single one of you have a 1000x worse done to you. #mamakbelediyesi #konyadakatliam.

@MamakBelediyesi La. ne UTANMAZ yaratıklarsınız !! O kadar hayvanı katledip arkasından cumaya gidip yüzsüzce hayırlı cumalar dilemek Ancak Sizin gibi akepe türü yaratıklarda olur !.

Nil
Nil

@MamakBelediyesi İnşallah dualarımız kabıl Bunu yapan yaptıran da cezasını çeksin . Kim olursa.

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Hiçbir utanmanız yok hayvanlar katledildi hiç bir açıklamanız yokmu bu kadar mı vicdansizsiniz allahin belalari. Allahin gazabını bu dünyada yaşayın. Nasıl yatacaksınız gece yatağınızda vicdansızla. Birde gülerek resim koyuyorsun..

Kalici bisey bulun artik! Ya insan olduruyorlar ya hayvan bu vahset nedir? Yazik degil mi o hayvanlara? Siz nasil can alma hakki buluyosunuz kendinizde! BİSEYLER YAPİN!!!! Gerci kime sesleniceksek…….. #Mamaktakatliamvar #mamakbelediyesi.

#Mamaktakatliamvar #mamakbelediyesi bu görüntü bu vahşetten sonra derdi dilan polat olanlar diyecek bişey bulamıyorum. Gündemde bunları konuşmaya devam edin.!!.

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Siz önce masum canları korumayı başarın #Mamaktakatliamvar.

Mamakta ki görüntüleri birazcık izledim gerisine yüreğim dayanmadı kanım ç bu nasıl bir vahşet sayın @mansuryavas06 @MamakBelediyesi nasıl açıklama yapacaksınız? Masum canlar ölü bu nasıl insanlıktı yazıklar olsun yapana yaptı! #Mamaktakatliamvar.

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Kimse ümmete falan sığınmasın artık bu kadar gunahi hicbir dua temizleyemez !!.

@MuratKoseMamak @MamakBelediyesi Bi de utanmadan hiçbir şey olmamış gibi böyle fotoğraf paylaşmış o katlettiğiniz hayvanların kanında boğulun vicdansızlar!!.

@pambikpiremses_ Lütfen sessiz kalmayalım. Mamak için dilekçe örneği #Mamaktakatliamvar #mamakbelediyesi.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alex
  • Ali Babacan
  • #alka
  • #ankarabayan
  • APOLOGIZE TO LISA
  • #asgariuecret
  • Ayew
  • Aziz Yıldırım