#Mamaktakatliamvar Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#Mamaktakatliamvar Twitter

Mamak barınağı önüne giden gönüllülere belediye çalışanlarından DARP! Bir avukata yumruk atıldı. Ankara Barısu avukat hakları merkezi şimdi olay yerine geçiyor. Tüm Ankaralıları barınağa gönüllülere desteğe çağıyoruz. Başkan seni de istifaya #MuratKöseİstifa #MamaktaKatliamVar.

#MamaktaKatliamVar Lütfen ayağa kalkın. Herkese duyurun. Mamak Belediye Başkanı Murat Köse heryerde sokakta köpek olmaz paylaşımları yapmaya başladı ve gelen sonuçlar. Kanuna karşı gelen bu başkanı tüm Türkiye’ye duyurun. ! #MamaktaKatliamVar ❗️❗️❗️.

Sokakta yaşayan can dostlarımızın yaşamı bizlere emanet! Sessiz kalmayacağız! #Mamaktakatliamvar.

Her yerde hayvan katliamları yapılıyor. İnsana hayvana doğaya her şeye düşman bunlar! Barınaklardaki görüntüler paylaşılamayacak kadar ağır! Sesinizi çıkarmanız için hayvansever olmanız gerekmiyor, vicdan sahibi herkes buna dur demeli!!! #konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Ülkenin her yerinde hayvanlara katliam haberleri dayanılacak gibi değil ! Cana kıyarak bunu tüm ülkeye izletmek ne vicdana ne merhamete nede insanlığa sığar #konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Nasıl bir trafik kazasıysa artık bir sürü köpek ölüyor, nedense ihbara zabıta gidiyor ve gitmişken bir de sağlıklılar da alını zulmün artsın ki tez zeval bulasın! #Mamaktakatliamvar.

Hiç bir köpeğin başını oksamamış gibi kötüsünüz ! #Mamaktakatliamvar.

#Mamaktakatliamvar Fotoğraf,#Mamaktakatliamvar Fotoğraf by Dilara,Dilara on twitter tweets #Mamaktakatliamvar Fotoğraf

Buna sessiz kalamaz kimse yaa! Kalmayın allah aşkına bu nedir @MamakBelediyesi #Mamaktakatliamvar.

#Mamaktakatliamvar araçların önleri kesilir suçlu oldukları halde.

@akpartibmubekir @ozan_blk07 Mızrak çuvala sığmaz der atalarımız uydurduğunuz kılıf da olmamış, 3 tane can var orada,hadi yalan niye kaçıyor hepsi yüzünğ saklıyor ? #Mamaktakatliamvar #mamakbelediyesi.

Türkiye katliam yapıyorlar bu vahşeti durdurun #Mamaktakatliamvar.

#Mamaktakatliamvar Fotoğraf,#Mamaktakatliamvar Fotoğraf by Yasemin,Yasemin on twitter tweets #Mamaktakatliamvar Fotoğraf

@PawGuardsTr @heredot160723 Küpeli Köpekleri raporsuz toplatacaksın, Personellerin toplama aracı ile yol kesecek,vatandaşı yumruklayacak, Yasayı uygulatmak isteyen vatandaşı tehdit edecek, Toplama aracından kanlar içinde 3 köpek çıkacak. Vergimle maaş almaya devam edeceksin. İSTİFA ET! #Mamaktakatliamvar.

@abhhmerkezi @heredot160723 Küpeli Köpekleri raporsuz toplatacaksın, Personellerin toplama aracı ile yol kesecek,vatandaşı yumruklayacak, Yasayı uygulatmak isteyen vatandaşı tehdit edecek, Toplama aracından kanlar içinde 3 köpek çıkacak. Vergimle maaş almaya devam edeceksin. İSTİFA ET! #Mamaktakatliamvar.

@trallallaaa #MuratKöseİstifa #Mamaktakatliamvar Tüm gün hayvanlara, kadınlara, gönüllülere şiddet uyguladınız. Sizi istemiyoruz..

Murat Köse yalnız değildir diye tagg açmışlar. Hayvan düşmanı katiller her yerde. #MamaktaKatliamVar #MuratKöseİstifa.

Vicdan yoksunu şerefsizler. Bu dünyada en büyük acıları çekersiniz inşallah. Hepiniz yalvararak can çekişerek acı içinde geberin. #konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

İşinize geldiğinde Allah kitaptan nutuk atarsınız sözde müslümanız ya Allah’ın yarattığı canları canice katledilirken hangi Müslümanlık hangi din hangi vicdan merhamet ? #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar.

Allah sizin ömrünüzden alsın o hayvanlara versin… #Mamaktakatliamvar.

Kimsenin vicdanını merhametini falan istemiyoruz. Görevi kötüye kullananların, işkencecilerin, katillerin cezalandırılmasını istiyoruz. #konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

bu hayvanların ağzı yok dili yok Allah belanızı versin, gerçi ağzı dili olan canlıya da eziyetleriniz bitmiyor. #Mamaktakatliamvar #Konyadakatliamvar.

Konya’da, Mamak’ta barınaklarda çekilen videoları izlediniz mi? Ben az önce izledim! Bu vahşeti, bu katliamı yapana, yaptırana, göz yumana, ses çıkarmayana, haram olsun aldığı her nefes. #MamaktaKatliamVar #KonyadaKatliamVar.

Eğer mutsuzsanız şu an düşünün; Neden? #Mamaktakatliamvar #Konyadakatliamvar.

#Mamaktakatliamvar Fotoğraf,#Mamaktakatliamvar Fotoğraf by Ruhi BcnK,Ruhi BcnK on twitter tweets #Mamaktakatliamvar Fotoğraf

Gerçekten delirmemek elde değil nasıl vicdanınız el veriyor nasıl gözünüzü bile kırpmadan kıyabiliyorsunuz insanlığınızdan utanın iğrenç mahlukatlar #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

@LehatUruturk Zalimin zûlmünü duyurun tüm dünyaya. #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar Sessiz çığlıklar arşa ulaştı,sağır etti kulakları..

@aktanitimkonya @RTErdogan Zalimin zûlmünü duyurun tüm dünyaya. #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar Sessiz çığlıklar arşa ulaştı,sağır etti kulakları..

N.B
N.B

Görüntüleri izlemeye yüreğim dayanmadı. İnsanların bu kadar kötü olmasını kabul edemiyorum. #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar.

@cumhuriyetgzt Zalimin zûlmünü duyurun tüm dünyaya. #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar Sessiz çığlıklar arşa ulaştı,sağır etti kulakları..

@Seraphoke2 Zalimin zûlmünü duyurun tüm dünyaya. #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar Sessiz çığlıklar arşa ulaştı,sağır etti kulakları..

@cascarino6703 Zalimin zûlmünü duyurun tüm dünyaya. #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar Sessiz çığlıklar arşa ulaştı,sağır etti kulakları..

@MamakBelediyesi Görüntüleri hepimiz izledik. Bu yazdığınız yalandan başka bişey değil. #Mamaktakatliamvar ! Ettiğinizi en yakın zamanda bulursunuz inşallah..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Adem
  • ALLAH BİM BELANIZI VERSİN
  • #antidepresan
  • Aziz Milletimizin
  • Aşiret
  • ÇekeHapis CezasıKalksın
  • çekehapis cezasıkalksın
  • #ücretlishow