Mansur Yavaş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Mansur Yavaş Twitter
Pusholder
Pusholder

Mansur Yavaş, kendisiyle konuşmak için ayağa kalkan vatandaştan oturmasını istedi: Mahkemede ifade verirken ayağa kalkarsın, şu anda ben size ifade veriyorum ve ayakta olması gereken kişi benim..

MANSUR YAVAŞ ANKARA’YI DÜNYA KENTLERİ ARASINDA 3 SENE DE 12 SIRA GERİ DÜŞÜRTTÜ, EKREM İMAMOĞLU 3 YILDA İSTANBUL’U “En yaşanamaz kentler arasında sondan üçüncü” DURUMUNA DÜŞÜRTTÜ. SİZCE EKREM Mİ, MANSUR MU DAHA ÇAPSIZ? YA DA İKİSİ BİRBİRİYLE AMANSIZ BİR ÇAPSIZLIK YARIŞINDA MI?.

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by İbrahim Melih Gökçek,İbrahim Melih Gökçek on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

KILIÇDAROĞLU POSTASINI KOYDU; “Siz gerçekten benimle misiniz?”⤵️ EKREM İMAMOĞLU VE MANSUR YAVAŞ SIKIYI GÖRÜNCE CEVAP VERDİLER; “Yanındayız”… KILIÇDAROĞLU İKİ RAKİBİNİ KORKUTUP VİZE ALINCA SIRA ABD VİZESİNE KALDI. ABD’DE FETOCULARDAN DA İCAZET ALIRSA ADAYLIĞI İLÂN EDECEK….

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by İbrahim Melih Gökçek,İbrahim Melih Gökçek on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

ENVER AYSEVER MANSUR YAVAŞ’A BU LAFLARLA ÇAKINCA, MANSUR İYİCE TIRSIP KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK TWEETİ ATMAK ZORUNDA KALMIŞ….

BEYPAZARINI 5 SENEDE 21 SIRA GERİYE GÖTÜREN MANSUR YAVAŞ, ANKARA’YI DA 3 SENEDE 12 SIRA GERİYE DÜŞÜRDÜ. İŞTE BELGELERİ⤵️ DÜŞÜNÜN Kİ MANSUR CUMHURBAŞKANI, 3 SENE SONRA AFRİKA ÜLKELERİNİN ARASINA DÜŞERİZ. Çapsız Mansur #YavasıTanırsanSevmezsin Mansur Yavaş #Ankara Melih Gökçek.

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by İbrahim Melih Gökçek,İbrahim Melih Gökçek on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

Mansur Yavaş anlaşılan Kılıçdaroğlu’nun ve eski ülküdaşlarının mesajını almış. Kemal bey rahat mı? Neyse 15 gün sonra ABD’ye gidecek. Bir gitsin gelsin de bakalım. Patron ne demiş anlarız. O vakit görürüz heybeden güller mi çıkacak yoksa bir tavşan mı?.

Osman Gökçek`ten Meral Akşener`e: HDP`nin oyu Mansur Yavaş`a giderken niye itiraz etmedin? -.

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by Beyaz Gazete,Beyaz Gazete on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

MANSUR YAVAŞ’IN BASIN MÜŞAVİRİ (Aslında eş Başkan, Mansur’u yöneten kişi) VOLKAN GÜLTEKİN AŞAĞIDAKİ ⤵️ ETİKETLERİN YAYILMASI İÇİN TÜM TROLLERİNE TALİMAT VERDİ. YAĞDIRIYORLAR… Melih Gökçek Kemal Kılıçdaroğlu Kılıçdaroğlu CHP #CHP.

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by İbrahim Melih Gökçek,İbrahim Melih Gökçek on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

MANSUR YAVAŞ’IN BASIN MÜŞAVİRİ (ABB eş başkanı gibi) ASLINDA TAM BİR KILIÇDAROĞLU DÜŞMANI. İŞTE VOLKAN’IN KILIÇDAROĞLU İÇİN ATTIĞI TWEETLER… Melih Gökçek Kemal Kılıçdaroğlu Kılıçdaroğlu CHP #CHP.

Mansur Yavaş: Her zaman yanınızdayım #OnüçüncüCBmilletten.

İran güvenlik güçleri protestoculara uzun namlulu silahlarla ateş ediyor. Geliyor Gelmekte Olan Mansur Yavaş Halk Behzat Ç Muharrem İnce #DerinFutbol #IranProtests.

2022 yılında yapılan tüm Cumhurbaşkanlığı anketlerinin ortalamasını aldı. •Mansur Yavaş: %38,2 - %49,8 :Recep Tayyip Erdoğan •Ekrem İmamoğlu : %36,4 - %50,5 : Recep Tayyip Erdoğan •Kemal Kılıçdaroğlu %38,3- % 50,0 :Recep Tayyip Erdoğan.

Ben neden hep yanlış adamları seviyorum? Neden hep aldatılıyorum? Al işte şimdi de Mansur Yavaş’tan yedik darbeyi….

Tamam yanına çağırıyorsun da YANINDA Pkklı Sezgin Tanrıkulu var ,Canan ürdistan diyenler isimler yanındayken ben sana gönül rahatlığıyla nasıl oy veriyim ? #yanındadeğilim #AslaYalnızYürümeyeceksin Değiliz Kardeş Mansur Yavaş Meral Akşener Ekmeleddin Cemile.

KAM
KAM

Türk Milletinin isteği üzere, sakin bir geçiş için, Mansur Yavaş’ı göreve davet etti. Kendini öne sürmedi bile destek veririz bile dedi. Ama ne Mansur Yavaştan ses çıktı ne de onu aday gösterdiler. Türk Milletinin istediğini yapmadılar. Artık sahne senin başkanım Ümit Özdağ..

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by KAM,KAM on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

Mansur Yavaş Ankara Bağlum Abdülhakim Arvasi Üçışık kabri ile ilgili Belediye Başkanlığınızın kaybettiği İdare mahkemeleri davalarının kararlarını senelerdir uygulamıyorsunuz SUÇ ❗️ Ziyaretçiler:Kabirde cemaat paravan vakfına bağış yapmayın yalan propagandalara inanmayın #Ankara.

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by Tuğçe ERÇETİN,Tuğçe ERÇETİN on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

Mansur Yavaş ve Tunç Soyer’den de Kılıçdaroğlu’nun çağrısına “yanındayız” yanıtı @politikyol aracılığıyla.

Düne kadar Cumhurbaşkanı adayım Mansur Yavaş diyenler bugün böyle olacağını zaten biliyordum diyor 😁 çok eğlenceli lan burası.

@BirGun_Gazetesi Artık sorma gereken konu koltuk sevdasını bırakıp gerçekten halkın sesine kulak verecekmiyim ve halkı dinleyip mansur yavaş ı aday gösterecek miyim olmalı şimdi tıpış tıpış ayna karşısına geç ve tekrarla.

Mansur Yavaş Hayal Kırıklıgına Ugrattın Senden Beklemezdik Benim İçin Mansur Yavaş Defteri Kapanmıştır.

Biri Mansur Yavaş diyor diğeri İmamoğlu diyor. Napicaz aday Kilicdaroglu olunca yani istediğimiz kişi aday değil diye şeriat için Tayyibe mi oy vereceğiz?.

Mansur Yavaş da kendini imha etti Kılıçdaroğlu yedi seni 😄.

Mansur Yavaş Fotoğraf,Mansur Yavaş Fotoğraf by NE MUTLU TÜRKÜM,NE MUTLU TÜRKÜM on twitter tweets Mansur Yavaş Fotoğraf

Cumhurbaşkanı adayı ne Meral Akşener ne Mansur Yavaş, nede Ekrem İmamoğlu olmamalı, aday olacaksa zamanında Metallica gibi bir büyük gruptan ayrılarak, Megadeth gibi çok daha büyük grubu kuran Dave Mustaine olmalıdır (...).

@mansuryavas06 @kilicdarogluk Sn Yavaş, millet sizi göreve çağırıyor. Milletin sevgisine karşılık veriniz. Türkiye nin geleceği herkesten herşeyden daha önemlidir. Sn Kılıçdaroğlu sizin koltuk aşkınıza ülkeyi teslim edemeyiz. Halk Mansur Yavaş diyor..

@ismailsaymaz Mansur yavaş harici, beni temsil edemez. Dayatma ile korku ile yok Tayyip gitmesi için mecbur gibi saçma sapan sözlere itibar etmiyoruz. Millet ittifakı dürüst ise anket yapsın ona göre aday belirlesin.

@tanjuozcanchp @kilicdarogluk Sende mi? Hani Mansur Yavaş diyorsun? Pes sana artık ..

Herkes yok Mansur Yavas yok kk yok imamoglu derken benim ruyalarima giren cb adayi.

Siz halka zorla,Kemal Kılıçdaroğlu’nu dayatırsanız,Halk Anketlerde,Sokaklarda ısrarla Mansur Yavaş derken nasıl olsa başka seçimleri yok derseniz acı gerçek seçim günü acı çekerek uyanacaksınız… #MansurYavaş #KemalKılıçdaroğlu.

@kilicdarogluk Siz gerçek bir vatansever değ ve ülke üzerinden kumar oynama kararı almış birisiniz.Çevreniz sizi gaza getirmiş dağında görüyorsunuz ıığimizi yok üyük resim Mansur Yavaş diyor..

Sayın Mansur Yavaş ceketini koysa kazanacaktır niye riske giriyorsunuz artık duyun su halkın.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Abdülkerim
  • #ADSvGS
  • Afyon
  • #AileBağı
  • ajda kuruçeşme acıkhava
  • albedo arzı
  • #amedspor
  • Arsenal