Turkey flag

🕓

#matrax Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Galatasaray taraftarı Saniye Teyze “10 gün antrenmana çıksam hepsinden iyi oynarım. Muslera hariç hepsini göndersinler. O pembe kafalı dansözlerle oyanayacağına topunu oynasın, taraftarı üzmesinler.” diyor yayında. #matrax.

#matrax Twitter

#matrax Fotoğraf

#matrax - Twitter'da en iyi Tweetler

@zekikayahan Radyodan, 5 Latince çekirge ismi öğrendim desem inanamazsınız bana değil mi ? Ama öğrendim. @zekikayahan sağolsun. #matrax farkı..

Bunlar nasıl isim ya #matrax helenistik dönemdeki tanrı isimleri gibi mübarek @zekikayahan tövbe tövbe. : )) neyse bakalım .. : )).

@zekikayahan Sana mesaj atan bir dinleyicinin; Eşim 45 dakikadır lavaboda tıraş oluyor. Bu işin içinde bir iş mi var? Aldatılıyor olabilir miyim? Diye sorabileceğini, seninde yayında bize; Ortalama tıraş süresi ne kadardır? Sorusunu sorabileceğini öğrendim #matrax.

İyi geceler zeki by #matrax yayın için teşekkürler @zekikayahan kaju hatunu bide bizim icin öpün : )) hoşçakalın.

Kulakliğı cıkardım #matrax vallahi hiç hoş değil bu sesler. Affedin @zekikayahan.

++ terlikleri sürüyerek odaya dönüş, ütüye kim gitsin tartışması ve genelde ütüsüzlük kararı, koridorların kararması benim suyun doldurulan odaya gitmeye korkmam, sürahiyi kızların doldurması, asla ders çalışamayış ve mp3 radyosundan matrax dinlemeye başlamak. Buyrun, 2014teydik.

@zekikayahan KYK de kaldığımız için dişleyecek elmamız bile yok be #matrax.

Bir dinleyicimiz; kocam tıraş olmak için banyoya girince 45 dakika çıkmıyor, bu işinde iş mi var, ortalama tıraş süresi nedir Nedir? #matrax #kafaradyo.

Kafa Radyo’da @matrax yayında. Ne bir başına, ne üç ne beş kiş Şu, şu #İkiKişiyleGüzel dediğiniz ne varsa giriş konumuzdur. Cut! #matrax @kafaradyo.

Kafa Radyo’da @matrax yayında. Çizilen görev sınırlarına göre kiminin görevi kek yapmak, kiminin kek yemek. Kekin malzemelerinin nasıl alındığının sorgulanmasına gerek yok. Peki sizin göreviniz ne? #BenimGörevim şudur dediğiniz ne varsa giriş konumuzdur. Cut! #matrax @kafaradyo.

@zekikayahan Bize bir video dinletip bir türlü istediğin videoyu bulamayınca; Neyse vazgeçtim diyerek küsebileceğini öğrendim #matrax.

@zekikayahan Bu aralar başımıza gelen herşeyin merkür metrosu yüzünden olduğunu öğrendim. #matrax.

@zekikayahan kendi beceriksizliklerini merkür retrosuna nasıl bağladıklarını öğrendik 😅😅😅#matrax.

@zekikayahan Yayına katılan dinleyicinin Merkür Retrosundan dolayı depresyonda olduğunu söyleyince, eline tencere ve kaşık alarak sokağa çıkartabileceğini, kafasına tencereyi geçirtip, parkta Merkür Retrosuna karşı savunma yaptırabileceğini öğrendim #matrax.

Gecen seferki hikayesi de yalandı ozaman #matrax @zekikayahan bence cok çirkin. Neyse tekrar hoşcakalın.

İyi geceler zeki by #matrax yayın için teşekkürler @zekikayahan hoşçakalin.

Zeki ben de hayvan gibi yemek yiyorum ama bir türlü kilo almıyorum, bir hafta önce tartıldım ve boyumu ölçtüm. Kilom 43 boyum benim ne yapmam gerekiyor ki? #matrax @zekikayahan.

@zekikayahan gelsin benle 2 3 gun yemek yesin 5 kilo alma garantisini veriyorum zeki 😂😂😂 #matrax.

@zekikayahan Matrax geceleri iştah açan bir program, dinleyip zayıf kalmak imkansız. Sen nasıl başardın Okan 😁.

@zekikayahan Bu durumu çözse çözse bence Poyraz çözer ama bu saatte uyuyordur #matrax.

Merkür bile nelerin farkında, biz değ Merkür tutulmayı bırakmış, Dünya’daki insanlarla uğraşıyor @zekikayahan #matrax.

#EnSevdiğimSes arabada seyahat ederken yağan yağmurda zaman problemi olmadığında müsait bir yere çekip, yağan yağmurun cama ve tavana vurup çıkardığı ses inanılmaz oluyor @zekikayahan @matrax.

Kafa Radyo’da @matrax yayında. #EnSevdiğimSes şudur dediğiniz ne varsa giriş konumuzdur. Cut! #matrax @kafaradyo.

“Yarım saatliğine ütüsünü benimle paylaşan olur mu” diye yayına katılan Mirza’ya, ütüsüyle koşan Muhammed gibi dinleyicileri olan radyo programı #matrax #kafaradyo.

#matrax Fotoğraf

Galatasaray taraftarı Saniye Teyze “10 gün antrenmana çıksam hepsinden iyi oynarım. Muslera hariç hepsini göndersinler. O pembe kafalı dansözlerle oyanayacağına topunu oynasın, taraftarı üzmesinler.” diyor yayında. #matrax.

#matrax Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler