Matthaios Tsahouridis Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Matthaios Tsahouridis Twitter

Bir Trabzonspor’lu olarak, büyük Şampiyonluğumuza gölge düşürecek şeylerden uzak durmalıyız. Çoğu kişi bunu bilmez. Matthaios Tsahouridis, 19 Mayıs 1919’u sözde Pontus soykırımı yıldönümü olarak anan bir kişi. Trabzonspor sevdalıları buna izin vermez..

Matthaios Tsahouridis çıkacak Bakasetas ve Siopis ısrar etmiş, bu malum kiş neyse tadımız kaçmasın.

Bu yavvvvvvşakları sevindirmemek için Matthaios Tsahouridis kemençesiyle sahneye!.

Matthaios Tsahouridis i kutlamalara çağırdık milliyetçiliğimizi sorguladılar Dedemi çağırsak neler olurdu siz düşünün Harbi lan dedemi niye çağırmadınız @trabzonspor ?.

Matthaios Tsahouridis Fotoğraf,Matthaios Tsahouridis Fotoğraf by Tuna,Tuna on twitter tweets Matthaios Tsahouridis Fotoğraf

Ümit Özdağ’ı savunan arkadaslar konu Matthaios Tsahouridis değil konu Trabzonspor. Bu şahıs röpördajında her Türk Fenerbahceli doğar diyebilecek kadar alçalmış bir adam. Şampiyonluk kutlamalarımızı hazmedememiş benim anladığım..

Zamanında çiftçimizin alın terini Amerikalı tefeci şirketlere 150 milyon dolar karşılığında ipotek veren Chp zihniyeti , şimdi devletin tarım politikalarını eleştiriyor. Moldova Matthaios Tsahouridis.

Ümitine köpeğine inat Matthaios Tsahouridis &Apolas Lermi ulan.

Ümit Özdağ çağrı yapmıştı... Şampiyonluk kutlamalarında Matthaios Tsahouridis krizi.

Matthaios Tsahouridis Fotoğraf,Matthaios Tsahouridis Fotoğraf by Cumhuriyet Spor,Cumhuriyet Spor on twitter tweets Matthaios Tsahouridis Fotoğraf

Biz ; “Ölürken bile Ay-Yıldızlı forma ile ölmek isterim.“diyen Lefter Küçükandonyadis deriz; Siz; Matthaios Tsahouridis; (19 Mayıs 1919’u sözde Pontus soykırımı yıldönümü olarak anan bir kişi)dersiniz. Yani sizinle bizim aramızda KOCAMAN bir fark var! #iyikiFenerbahçe 💙🌼.

Sanat ile siyaseti karıştırmayın , siyasi ve milliyetçi olarak duruşumuz her zaman belli lakin söz konusu olan Matthaios tsahourıdıs Trabzon kentine sanatını sergilemeye gelmiştir. Sanat ile kişisel düşünceler her zaman farklı olabilir…⬇️.

Matthaios Tsahouridis üzerinden sözde Pontus duyarı özde Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığı yapan ŞEREF YOKSUNLARI!!! Matthaios kardeşimizdir. ŞAMPİYON TRABZONSPOR ❤💙 Karadeniz Fırtınası @Trabzonspor.

Matthaios Tsahouridis Apolas Lermi' Kendileri Trabzon doğumludur. Ve Trabzonsporludur. Belli siyasilerin gazına gelerek bu 2 değerli sanatçıya saygısızlık yapmak hiç yakışmadı. Onlarında herkes gibi Trabzonspor şampiyonluğunu kutlamaya hakkı yokmuydu? Bakasetasa sordunuz mu?.

Matthaios Tsahouridis özelinde Trabzonspor un şampiyonluk törenine salça olanlar Trabzon yönetiminin hem Matthaios Tsahouridis e hemde @apolaslermi ye yaptığı saygısızlıktan yüz bulup şimdide ülke bayrakları ile çıkan Siopis ve Bakesetas a saldırmayı kendilerinde hak görüyorlar.

Matthaios Tsahouridis, Ğoğos Petridis, C. Kaliontzidis, Stathis Nikolaidis, gibi sanatçıları dinlemenizi tavsiye ederim Bu sayede Kemençeyi daha iyi anlarsınız Beğenirsiniz beğenmezsiniz oraya karışamam ama bilmeden de gelmezsiniz..

Yunan - Pontus Bakasetas gol atınca sevinen Trabzonspor yönetimi, Yunan - Pontus Matthaios Tsahouridis kemençe çalacağı zaman engelliyor vs milliyetçiliği (faşizmi) öne sürerek ne kadar gerici olduklarını ispat etmeye çalışıyorlar! Asıl bölücü siz ve sizin gibi faşistler!.

Matthaios Tsahouridis:Nezaketin için teşekkür ederim Hepinizi seviyorum ve hepiniz kalbimdesiniz! Sadece barış! Çok ayıp ettiniz ağaoğlu ve yönetimi😡.

Matthaios Tsahouridis Fotoğraf,Matthaios Tsahouridis Fotoğraf by Fırtına68‏‎ 🇺🇦,Fırtına68‏‎ 🇺🇦 on twitter tweets Matthaios Tsahouridis Fotoğraf

Matthaios Tsahouridis çağırılması hataydı..çağırıldı.. çıksıçalsın kemençesini üülkeye ihanet sanatçıları içinde barındırı adam mı ülkeyi bö.

Kurtuluş savaşı başlangıcı olan 19 Mayıs’ı soykırım olarak nitelendiren Matthaios Tsahouridis denen adamı sahneye çıkarmadık diye niye yangın yapıyo bizimkiler. Doğru olan ne ise yönetim onu yapmış..

Teşekkürler @umitozdag yine bir felaketin önüne geçtin Türk Milleti sana minnettardır. Matthaios Tsahouridis denen Türk düşmanı patnos çocuğu da artık seni tanıyor ve asla unutmayacak ve at koşturamayacak Türkiye cumhuriyetinde.

Matthaios Tsahouridis sahneye çıkarılmaması çok büyük bir ayıptır @Trabzonspor 2 Yunan futbolcunuzda siyasi baskıdan dolayı kutlamaya katılmasaydı o kafayla giderseniz yarın onun baskısını da yaparlar… ayıp.

Ümit Özdağ gibi bir şaklabanın manipülasyonuna gelip Matthaios Tsahouridis gibi bir virtiöze bu ayıbı yapmak nasıl bir seviyedir? Biz bu topraklarda yokken adamın ataları buradaydı. Kardeş bir kültürü sürdürüyoruz. Çok utandım çok….

Ne yani! matThaioS TSahouridis ponTuSçu muymuş??!!! Cevap ver Ahmet Ağaoğlu !.

Yunanistan doğumlu Matthaios Tsahouridis, 19 Mayıs 1919’u “sözde Pontus soykırımı yıldönümü” olarak tanımlıyor. Sahneye çıkmamasına en çok tepkiyide sözde Atatürkçüler veriyor..

Trabzonspor’un Şampiyonluk Kutlamalarında Matthaios Tsahouridis Krizi! @jess_buse #SONDAKİKA.

Matthaios Tsahouridis sözde Ermeni soykırımını destekleyen biri ve milliyetçi bir il olan Trabzonspor ve Trabzon onu sahneye çıkmaya davet ediyor Trabzon,a Yakışmaz bunlar.

@lordsinov Matthaios Tsahouridis ve pontusla ilgili bir bilgisel gelir mi? @lordsinov.

Ahmet Ağaoğlu bile bile bu Matthaios Tsahouridis denen şerefsiz Türk düşmanı fanatik Rum Pontuscu yaratığı ve onun Türkiye’deki ortağı Apolas Lermi’yi kutlamalara davet etmiş de Rum kalıntısı olabilme şüphesi doğurmuşştırılmalıdır.

Trabzon yönetimi milleti birbirine düşürdü. Şu karışık ortamlarda ne diye böyle bir hareket yaparsın? Matthaios Tsahouridis Yunan.

Matthaios Tsahouridis ,Apolas Lermi ve Ekin Uzunlar RUM devamlı Yunanistan’da bir araya soyundan geldiklerini kendi ağızlarından orada verdikleri konserlerde gururla söylerler.

Matthaios Tsahouridis, Ümit Ö. faşisti ve ODA TV denen provokatör site yüzünden şampiyonluk kutlamalarına davet edilmesine rağmen sahneye çıkarılmamış.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ak Gençlik
  • Ak Parti
  • Alevi
  • Algılaraİnat AlayınaHikmet
  • Allah Rahmet
  • Alonso