Turkey flag

🕓

#MazbatayiVer Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

milyon mühürsüz oyun, sandıkların kapanmasına 5 kala dandik bir dilekçe ile geçerli ilan edilip, ülkeye başkan olunca; bir de at hırsızlarını örnek gösterip, bu oldu bittiye “Atı alan Üsküdar’ı geçti” deyince şaibe yok, değil mi!!! #bakalımYSKnediyecek #MazbatayiVer.

#MazbatayiVer Twitter

#MazbatayiVer Fotoğraf

#MazbatayiVer - Twitter'da en iyi Tweetler

#YSK Seçmen Sandığını, İstanbul Başkanını, Türkiye huzurunu, Millet demokrasiyi bekliyor!. Yarın geç olmadan, HAK korkusu yok sanmadan, Adalet kokuşmadan, Verin şu #MazbatayıVer ‘in artık!..

#MazbatayiVer Fotoğraf

Mazbatanın gerçek sahibi halktır, halkta İmamoğlunu seçti. Alttan, üsten ne şekilde kaç gün sayarsanız sayın gene de seçimin kazananı o’dur. Bırakın insanlarla alay etmeyi de mazbatayı verin. Verin ki halk hizmet görsün, Halk dürüst insan görsün. #MazbataGeliyor #MazbatayıVer.

#MazbatayiVer Fotoğraf

İSTANBUL Nüfus : Fark : #MazbatayıVer #LeMan.

#MazbatayiVer Fotoğraf

Önce #MazbatayıVer sonra gitmek istediğin itiraza kadar yolun var. #MazbataGeliyor.

@RumuzSonsuzluk @ekrem_imamoglu KAYBETMEDİĞİMİZDEN EMİN OLDUĞUMUZ ŞKANLIĞI YADA REFERANDUM SEÇİMİNDEKİ GİBİ PES ETMEK YOK #MazbatayiVer.

Yarın sabah: #MazbatayıVer Bir de LeMan ver #16milyonistanbullukazandı.

#MazbatayiVer Fotoğraf

Güzel konuşmak ince düşünmek Halden anlamak,sevmek Düşeni kaldırmak Ağlayanı güldürmek sarılmak Hep bedava Günaydınlar ☕ Rast gele 🍀🍀🍀 #MazbatayıVer.

Gündem yüzünden yakında tüm CHP milletvekili, il başkanı, avukatları, sözcülerini falan tek tek isimle sayar hale geleceğim 😂😂😂 Normal hayatıma dönmek istiyorum artık 😎 #MazbatayıVer YSK.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 O ZAMAN @ekrem_imamoglu NA #MazbatayiVer.

#MazbatayiVer Fotoğraf

Ekrem İmamoğlu, bütün belediye meclisi toplantılarını canlı yayınla göstereceğini söyledi. Bütün belediyelerden bu şeffaflığı bekliyoruz #MazbatayıVer.

SON DAKİKA - İşte saat 18:58 itibariyle Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasındaki oy farkı #MazbatayiVer.

#MazbatayiVer Fotoğraf

YSK’nın Maltepe’deki sayımın kaldığı yerden devam etmesi gerektiği yönündeki kararı son derece isabetli. Seçimin seçiminin seçimi saçmalığının son bulmasının tek yolu YSK’nın kanunları uygulamasıdır ve kaçacak yeri kalmamıştır. #MazbatayiVer #bakalımYSKnediyecek.

#MazbatayiVer Fotoğraf

İmamoğlu; “Binali Bey, belgem, kanıtım yok ama ben böyle düşünüyorum Kendi akıl yürütmesini hukuk zannediyor. Bu seçimlere mundar demek öncelikle hukuka saygısızlıktır” #MazbatayiVer #MazbatayıVerin.

Kararın göklerden bir türlü Göklerde bir sıkıntı var galiba😳 #MazbatayiVer.

milyon mühürsüz oyun, sandıkların kapanmasına 5 kala dandik bir dilekçe ile geçerli ilan edilip, ülkeye başkan olunca; bir de at hırsızlarını örnek gösterip, bu oldu bittiye “Atı alan Üsküdar’ı geçti” deyince şaibe yok, değil mi!!! #bakalımYSKnediyecek #MazbatayiVer.

3. Bu arada Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasındaki fark 14 bin civarında. Tüm kötü niyetli girişimlere rağmen sonuç değişmiyor, değiş #MazbatayıVer #BakalımYSKNeDiyecek.

1. Maltepe’de iki ilçe seçim kurulu kalan 189 sandığın sayımına başladı. YSK talimatıyla oluşturulan ek 10 sayım kurulu Cumhur İttifakı temsilcilerinin itirazlarıyla kaldırıldı. Yeniden sayım isteyenler, şimdi yeniden sayım bitmesin istiyorlar. #MazbatayıVer #BakalımYSKNeDiyecek.

2. YSK olağanüstü toplanıp görevini yapmalı, ek sayım kurulları yeniden oluşturulup bu süreç ivedilikle tamamlanmalı. Kötü niyetli itirazlar mazbatanın verilmesini ve sayımın tamamlanmamasını engellememeli, Türkiye kaybediyor! #MazbatayıVer #BakalımYSKNeDiyecek.

CHP artık eski chp olamaz çünkü 23 milyonun gönlünü kazanmak zorunda 17 milyon insan chp demiş peki diğer 23 milyon ne demiş chp dememiş artık chp yenileniyor BİNALİ YILDIRIM da namaz KILIP yasin okuyor İMAMOĞLU da namaz kılıp yasin okuyor korkmayın CHP ÇALIŞACAK #MazbatayiVer.

#YSKgöreve Halk iradesininin sonuçlarını beğenmeyen iktidar, kendi sonucunu yine bize dikte etmeye çalışırken. Yıl 2019 #MazbatayiVer.

2-şu sosyal medyada dolaşan bankamatik trollerine, belediyeler uğramadan maaş alan trollerin yazdıklarına inanmayı alayının çift dikişi var hatta 5000 liranın üzerinde maaş alan kadın kolları bşk var, trollere sözüm bok çukuruna gömüleceksiniz. #YSKgöreve #MazbatayiVer.

Nasıl bir ülke yönetim biçimidir bu? Çocuk mu oyalıyorsunuz? Aciliyeti olan başka meselelerimiz var. Gündemi koltuk ve para sevdanız uğruna bu kadar meşgul etmeniz hem acımasızca hem de insafsızca! #YSKgöreve #MazbatayiVer.

Sayın Ekrem İmamoğlu kazandı #MazbatayıVER Bu nasıl bir oyunbozanlık bu nasıl adalet Yeter artık ya #YSKgöreve.

Yıllardır birbirimize soruyorduk,AKP ye bu kadar oyu kim veriyor,diye Meğerse Yüksek Seçim kurulu ile Anadolu Ajansı,veriyormuş. #Mazbatayıver #YSKgöreve.

#MazbatayıVer Stad Helal size Beşiktaş 👏.

Turkey En Popüler Eğilimler